Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

6 hours ago, renne said:

Još dve pobede do titule

 

Najzad.

 

On 7.11.2021. at 21:31, renne said:

Uzme razmaženo derište titulu

 

On 7.11.2021. at 20:08, renne said:

Pokloni Botas titulu maksu

 

On 24.10.2021. at 22:39, renne said:

Jebeni Mercedesovi nesposobnjakovići
Pokloniše titulu

 

On 24.10.2021. at 22:10, renne said:

Nije mi jasno po ko zna koji put šta razmišljaju u Mercedesu

bukvalno su poklonili titulu red bulu

 

On 11.9.2021. at 17:07, renne said:

Presudi mercedes sam sebi i pokloni titulu rbu

 

On 29.8.2021. at 18:49, renne said:

Neka daju titulu odmah RB-u, da se više ne cimaju ljudi

 

  • Haha 4
Link to comment

Odgledao sam ono preticanje 15 puta, i dalje mi nije jasno kako ga je izveo. Bio je skoro dve dužine kola iza Gaslija na početku krivine, ali tačno se vidi da je planirao ovako nešto, ako ga iseku u prvoj krivini na startu (tu je Hamilton čak dao Gasliju mali slipstream) - zato je onako naglo prešao spolja i isekao Verstapena.

 

Neverovatan vozač, kako u svakom trenutku trke zna šta se dešava (za razliku od npr Hamiltona koji često ne zna na kojoj je poziciji, ako je pao negde niže), kako upravlja gumama, to je poezija...na kraju prvog stinta na crvenim gumama, vrteo je krugove koji su bili blizu vodeće dvojice koji su već zamenili gume. I u svakoj trci tako radi, pred kraj stintova izvlači neke sulude krugove.

 

Imao sam možda 1% sumnje da je izgubio brzinu, drago mi je što se vratio u ovom stilu, samo ove sezone je dao neke spektakularne hajlajte za pamćenje.

 

Verovatno najkompletniji vozač kog sam ikada gledao, možda ne najbolji po čistoj brzini, ali ful paket i metronom nedeljom kao skoro niko pre i posle njega.

 

Ovaj podijum je long overdue...očekujem mnogo više sledeće godine, ako Enston i Pet Fraj ne izdaju.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:



:D

nije smesno...osim mozda imitacija kimija

 

plus jedan za iva, a vezano za alonsa. nevidjeno zabavan vozac

 

samo da ovaj razmazeni degen od hamiltona ne pobedi ovu sezonu, pa da se lepo povuce sledece godine i da vozi pariz dakar ili tako nesto. nevidjeno smara lik

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...