Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Nije bilo sudjeno Landu, steta. Rizik se nije isplatio. 

 

Maxu se posrecilo maksimalno (pun intended), bolje nije ni mogao da sanja.

 

Cestitke Lewisu na 100. Helluva driver!

Link to comment
Nije bilo sudjeno Landu, steta. Rizik se nije isplatio. 
 
Maxu se posrecilo maksimalno (pun intended), bolje nije ni mogao da sanja.
 
Cestitke Lewisu na 100. Helluva driver!

Imati u vidu da Luis nije hteo da uzme intermediates jer je rekao da staje kiša i bio u fazonu šta to radimo. Da je zver od vozača nema spora, ali ovo je tim pogurao sa sjajnom odlukom. Isto kao i RBR Maxu.
Link to comment

Da ne ostane nepomenuto u ovom ludilu sjajne trke koje su odvezli Alonso, Leclerc pa i Perez sve do kiše, više manje bez greške. Ricc isto. Jedino što mi je ostalo nejasno je zašto RBR nije naredio Perezu da odmah po izlasku iz boxa propusti Maxa pošto je izašao tik ispred i zaštiti ga od Alonsa koliko je moguće. U ovoj fazi prvenstva njihov prioritet je čini mi se vozačka titula i svaki poen je dragocen :unsure:

  • +1 1
Link to comment

Najbolja trka sezone, a možda i šire :smiley_hail:

 

Rekao bih da je ovo najbolja sezona od 2012.g.

 

Srceparajuće za Landa, ali i za Alonsa, koji je imao prvi podijum od 2014.g. Ali, kako ih je Nando naređao kad je krenula kiša... Rikardo, Sainz, Perez...sreća da smo videli sva ta obilaženja :dry:

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Ali mi je hit kako se onaj dvojac smejao kada su botasu iz boxa kazali da će biti P5, posle čute kao ona stvran, samo na kraju spomenuše tu situaciju


Ja koliko pamtim iz boxa su rekli Sainzu da će biti 5. na kraju dok je bio ispred, pa je on bio u fazonu kako peti jbt…

Potom na kraju kada je Bottas bio 5. komentarisali su da su dobro predvideli iz tima, ali mislim da su tad već bili u permutaciji.
Link to comment
1 minute ago, ducca said:


Ja koliko pamtim iz boxa su rekli Sainzu da će biti 5. na kraju dok je bio ispred, pa je on bio u fazonu kako peti jbt…

još pre toga je toto rekao bottasu da će biti peti

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...