Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Бог хара и даље....

Quote

"Možete zamisliti koliko ću slaviti gol Zvezdi"

Napadač crno-belih Ognjen Ožegović rekao je da je izuzetno motivisan da postigne gol u "večitom" derbiju, jer je to zacrtao pri dolasku u Partizan.

Jedan od mojih ciljeva koje sam zacrtao po dolasku u Partizan jeste da pomognem ekipi da pobedi u derbiju. :blink:Isto kao što sam rekao pred Jang Bojs da ću dati gol i da ću pružiti svoj maksimum... Bio bih najsrećniji čovek na svetu kada bismo ostvarili taj cilj", rekao je Ožegović.

UTtVXhp.jpg?1&key=6d6d301734ea1b1999a0b7

Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

dobro su pročitali, ali malo površno i na  prvu loptu, uglavnom očiglredne stvari. Partizan agresivna igra bez igre, a Zvezda surova timska kolektivna odbrana počevši od Boakyea i Pešića. i dobar zaključak da je i jedno i drugo lični projekat trenera . instant rezultat danas za danas. koji ne ostavlja mnogo šta na čemu bi moglo da se gradi ubuduće, posle njih opet sve na 0

što je i dalje napredak u odnosu na prethodni period. odlično je kada je klub prepoznatljiv po treneru, pogotovo kada treneri uspeju da se nametnu uprkos živopisnim likovima iz uprava

Link to comment

Spocitavaju zvezdi i partizanu to sto nema mladih igraca, kao da su mladi igraci garant nekog kontinuiteta i rada na duze staze imajuci u vidu da se oni prvi rasprodaju. Pa nama 1 matori stranac donald igra u klubu duze nego bilo koji mladi igrac koji se pojavio poslednjih godina. A taj dinamo za kojeg kazu da je prepun megatalenta je ispao od 1 skenderbega, kojeg je kasnije glatko dobio hrkljusarski partizan.

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

Spocitavaju zvezdi i partizanu to sto nema mladih igraca, kao da su mladi igraci garant nekog kontinuiteta i rada na duze staze imajuci u vidu da se oni prvi rasprodaju. Pa nama 1 matori stranac donald igra u klubu duze nego bilo koji mladi igrac koji se pojavio poslednjih godina. A taj dinamo za kojeg kazu da je prepun megatalenta je ispao od 1 skenderbega, kojeg je kasnije glatko dobio hrkljusarski partizan.

Ja sam razumeo spominjanje mladih igrača u kontekstu njihove monetizacije, i tu su u pravu. Jedini igrači koji su ostvarili značajne transfere iz CZ i Partizana (kao i ostalih klubova regionatm) su domaći, mladi igrači.

Neka značajnija zarada od transfera stranaca je pre izuzetak nego pravilo.

Link to comment
Just now, tangodelta said:

Ja sam razumeo spominjanje mladih igrača u kontekstu njihove monetizacije, i tu su u pravu. Jedini igrači koji su ostvarili značajne transfere iz CZ i Partizana (kao i ostalih klubova regionatm) su domaći, mladi igrači.

Neka značajnija zarada od transfera stranaca je pre izuzetak nego pravilo.

Rekli su da zvezda i partizan nemaju igrace za reprezentaciju u buducnosti, sto opet ne mora da bude tacno, jer ne vidim zasto krsticic, rodic i pesic ne bi jednog dana igrali za reprezentaciju, bez obzira na to sto imaju vise od 19 godina. Moze igrac da napreduje i sa 25 i da bude igrac za reprezentaciju, kao sto i supertalentovani(tm) 19-godisnjak moze kasnije da se raspadne.

Link to comment

Matic, Krsticic, SMS, Zivkovic, Tadic, a na klupi Maksimovic, Milivojevic, Fejsa, Kostic i Ljajic bi bio veoma seksi vezni red, toliko seksi da bi prestao da navijam za Kolumbiju i poceo za nas. Svi iz Dinama. :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Rekli su da zvezda i partizan nemaju igrace za reprezentaciju u buducnosti, sto opet ne mora da bude tacno, jer ne vidim zasto krsticic, rodic i pesic ne bi jednog dana igrali za reprezentaciju, bez obzira na to sto imaju vise od 19 godina. Moze igrac da napreduje i sa 25 i da bude igrac za reprezentaciju, kao sto i supertalentovani(tm) 19-godisnjak moze kasnije da se raspadne.

Pogledaj samo roster Srbije koji je izneo kvalifikacije, to su sve redom igrači koji su otišli u inostranstvo kada su imali između 19 i 22 godine.

 

Naravno da ima izuzetaka i da neko sa 25 godina može da napreduje, samo se ne događa često u domaćoj ligi, jer je za napredak potrebno okruženje koje stimuliše napredak.

Neće Krstičić, Rodić i Pešić napredovati igrajući 3 ozbiljne, 3-6 poluozbiljnih i 30 trening , da ne kažem zatvorenih, utakmica. Ova godina je opet izuzetak, jer igrate i Europu.

Link to comment
14 minutes ago, W.F.C. said:

Kog racunas u poluozbiljne, Vojvodinu? :14_relaxed:

Ne mislim ni na jedan klub konkretno, to je manje-više broj utakmica van derbija koje CZ/Prtzn ne pobede u sezoni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...