Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bacite pogled na trecu cetvrtinu Denver@Brooklyn

Murray-Harris-Chandler-Millsap-Jokic su odigrali playoff lvl odbranu. jeste protiv Netsa, ali ako ovo mogu vremenski da prenesu na 20+ minuta, bice ozbljan tim 

Link to comment

 

 

Pa da, zato što su uzor omladini, a izgledaju kao članovi bandi, a ne kao sportisti

 

A i nepristojno je da se nose u zatvorenom, onda se kao pozdrvalja sa trenerom, a trener u odelu sa kravatom, a ovaj nabio kapuljaču kao neki mufljuz

Ali nepristojno je da se nose u zatvorenom?? Jel po tom bontonu zenski sesir pristojan? Sta je sa muskim?

 

dobro je ovo isprazno moralisanje za kapuljače.lebe meki!!

obrnuti šerijat

Gospodin covek

 

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment

čekaju da se vrati u nba murešan pa da ovaj ima dostojnog protivnika.jednostavno ne može marjanović da trči koliko zahteva trener detroita a usuđujem se reći i cela nba liga.

ima vrhunski trening i extra ugovor i za godinu dana može nazad u evropu da plodi koga hoće.

 

 

Dramond već 3/5 utakmica po 40 minuta, nisam siguran da će moći tako cele sezone.

Link to comment

ima on taj iron man potencijal, jako je malo propustio utakmica u karijeri do sad. na stranu to sto bobijevi minuti nemaju previse veze s njim, van pravog matchupa ce pre njega igrati leuer, moreland, pa cak i henry ellenson.

Link to comment

ima on taj iron man potencijal, jako je malo propustio utakmica u karijeri do sad. na stranu to sto bobijevi minuti nemaju previse veze s njim, van pravog matchupa ce pre njega igrati leuer, moreland, pa cak i henry ellenson.

 

Ne znam čime ih je Leuer zadužio da dobija toliko prostora, a ne može vola da ubode, plus ni u odbrani nije ništa specijalno.

Link to comment

^^ ne deluje dobro za sad sto se njega tice. kratkorocno gledano, svg svakako nece nista menjati dok sve fercera kako treba. plus, ako mu nije dao sansu protiv dienga i tyusa jonesa, ne znam cemu bi se mogao nadati u buducnosti.

A?

Link to comment

ih, tebe pogodilo sto te mauci malo nagazio. covek ne prati politiku, verovatno ne zna da ti zivis u americi, tako da je normalno da u recenicama koristis oba jezika. dok sam ja ziveo u inozemstvu mesao sam francuski, engleski i srpski stalno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...