Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Brze ruke Bogdanovića, ukrao im je četiri lopte. Bas dobro igra, šteta što je sam na terenu. Hill izgleda povredjen?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

pistonsi imaju duboku klupu ove sezone, a izgleda da i jackson nastavlja gde je stao pretprosle sezone. bice oni playoff tim, mozda skupe pobeda i za homecourt advantage.

Link to comment

kingsi su već u full tank modu

A zbog čega? Nije niko od njih očekivao plejof ove sezone, ali mislio sam da će pokušati da grade ekipu kroz takmičarske utakmice. Ovako nabijanje ne vidim kakvo dobro donosi. Sa druge strane ni ekipa sastavljena od visokih pikova nije garant apsolutno ničega. Trust the process my ass.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

A zbog čega? Nije niko od njih očekivao plejof ove sezone, ali mislio sam da će pokušati da grade ekipu kroz takmičarske utakmice. Ovako nabijanje ne vidim kakvo dobro donosi. Sa druge strane ni ekipa sastavljena od visokih pikova nije garant apsolutno ničega. Trust the process my ass.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

mozes da strtujes Hilla, ZBoa i Koufusa, das im 30 min, i makar ces igrati neku odbranu i neces biti oduvan... i to je to, jer ni tako nece prebaciti 15 pobeda... ovako, u full tank modu, mozes da vidis ko ima slifa za kosarku i ko ce da grize na -20 i ko ce biti dobri pomocni igraci ukoliko im upadne kasika u med i izaberu nekog novog Duranta na draftu a ukupno ce imati mozda 3W manje... 

Link to comment

A zbog čega? Nije niko od njih očekivao plejof ove sezone, ali mislio sam da će pokušati da grade ekipu kroz takmičarske utakmice. Ovako nabijanje ne vidim kakvo dobro donosi. Sa druge strane ni ekipa sastavljena od visokih pikova nije garant apsolutno ničega. Trust the process my ass.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

pa sam si i dao odgovor odmah. nema boga da bi oni mogli kandidati za plejof ove sezone. nisu oni ušli u ovu tekmu da budu nabijeni ali je jasno kakve su im šanse za pobedu bile tako da rade ono što si i napisao, grade ekipu kroz takmičarske utakmice. nekad će igrati egal takmičarsku utakmicu, nekad će biti nabijeni. 

Link to comment

Kingsi su doveli veterane da nauce klince sta znaci biti nba igrac, a ne da napadaju plejof. Jedino mi nije jasna motivacija George Hilla, odbio je jak ugovor od Jute, a mogao je ladno da potpise za Denver ili neku drugu ekipu koja moze biti konkurentna, a on je izabrao da nakon odlicne sezone bude tank commander u sakramentu.

Link to comment

Koja je ideja sa ovim gangsta kapuljačama, zar to nije bilo zabranjeno ranije? A sad im liga sama pravi <_<

A sto bi to bilo zabranjeno? Podseca belce na kriminal?

 

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment

pistonsi imaju duboku klupu ove sezone, a izgleda da i jackson nastavlja gde je stao pretprosle sezone. bice oni playoff tim, mozda skupe pobeda i za homecourt advantage.

Dakle Bobija čuvaju za plejof

kakva uopšte ima prava igrač sa njegovim ugovorom? Neka ga barem puste da igra kvalifikacije za svetsko  :mellow:

Link to comment

A sto bi to bilo zabranjeno? Podseca belce na kriminal?

 

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

 

Pa da, zato što su uzor omladini, a izgledaju kao članovi bandi, a ne kao sportisti

 

A i nepristojno je da se nose u zatvorenom,  onda se kao pozdrvalja sa trenerom, a trener u odelu sa kravatom, a ovaj nabio kapuljaču kao neki mufljuz 

Edited by levi
Link to comment

^^ ne deluje dobro za sad sto se njega tice. kratkorocno gledano, svg svakako nece nista menjati dok sve fercera kako treba. plus, ako mu nije dao sansu protiv dienga i tyusa jonesa, ne znam cemu bi se mogao nadati u buducnosti. dugorocno mozda dobije par prilika protiv najpristojnijih matchupa, ali sve je to na mnogo dugackom stapu. 

Edited by Calavera
Link to comment

čekaju da se vrati u nba murešan pa da ovaj ima dostojnog protivnika.jednostavno ne može marjanović da trči koliko zahteva trener detroita a usuđujem se reći i cela nba liga.

ima vrhunski trening i extra ugovor i za godinu dana može nazad u evropu da plodi koga hoće.

dobro je ovo isprazno moralisanje za kapuljače.lebe meki!!

obrnuti šerijat

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...