Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tako je, onda je izleteo Lee i uleteo Green kao starter i to sigurno ima veze sa Kerom (kao i Ron Adamsom koji je dosao pred titulu). Siguran sam da je uklopiti tolike superstarove zeznuta rabota i da je Ker zasluzan za atmosferu. Ako svi kazete da je on postavio i sistem i da to sve bez njega ne bi moglo ok, verovatno gresim i kudos to Ker. :)

Link to comment

Nije on samo postavio sistem nego ga i maksimalno unapredio. Ko god misli da se gomilanjem superstarova u ekipi postiže rezultat, vrv se nikad nije ozbiljnije bavio bilo kojim sportom i nije svestan sportske sujete.
Niko u Dubsima ne juri triple double-ove, svi su usmereni na tim, a to je isključivo trenersko postignuće. Da li bi neko bio isto tako uspešan na njegovom mestu, pa nisam baš siguran. Rezultati, kao uvek, su najjači argument.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Dzekson (Mark, ne Fil) je vodio GSW i ispao u prvom kolu plejofa, 2014. je to bilo. Godinu dana kasnije GSW sampion pod Kerom, sa manje-vise istim sastavom.

 

A iskreno granica tu mnogo manja nego sto izgleda (pisem o periodu pre nego sto je dosao KD, posle toga postaje krajnje smesno pricati bilo sta). Godinu pre su ispali jedva od Spursa (sampiona jelte skoro :D), '14 od Clippsa u odlicnoj seriji u 7 utakmica. A ti Clippersi su sledece godine izbacili u prvoj rundi Spurse kao sampione. Tih godina je na zapadu bila totalna ludnica OKC, Clippsi i Spursi i jos par nagaznih mina su mogli svako svakog izbaciti. LAC je najvise usrao jer taman urade nesto super i onda useru kad treba da nastave. Pa je onda i OKC isto to uradio sa 3-1 godinu posle, i dan danas se onako zapitam kako su izgubili tu. Game 3 i 4 u Oklahomi da su ih trebali dobijati 40 razlike dobili bi, tako je izgledalo bukvalno. Ljudi su dali Warriorsima 117p za 3 cetvrtine, secam se kao da je juce bilo sa sve Kerrom na klupi. A pricao sam vec i o povredama, recimo u tom prvom finalu sa Cavsima. U PO moras da naspanujes formu, imas i srece i da te zaobidju povrede. Na Istoku da imas LeBrona :D. Kerr je super trener, i unapredio je to, prebacivanje Iggy-ja na klupu i vec pomenuto ubacivanje Draymonda u prvu (a vala iskreno on je prve dve sezone bio los) je dalo brutalne rezultate i kapa dole na tome. Ali ja isto tako mislim i da je dosta za tu ekipu zasluzan i Mark Jackson, jbg tako mu se zalomilo, a pricali su o tome i Steph i ostali koliko je uticaja imao na njih.

Link to comment
8 hours ago, Djolle said:

 

Svaki FG Klaya sinoć je asistiran. Odlično se kreće bez lopte + kari i grin odličcni dodavači = gomila otvorenih pozicija za njega...

 

Gubili su ga Rocketsi u tranziciji i u postavljenom napadu. Dopustili su mu da sutne 15 trojki, sto je previse. Nemaju mnogo prostora za napredak (gotovo sve u odbrani), ali od toga moraju da krenu (bolja komunikacija i vise koncentracije). Inace ce da usledi metla. Mislim da mogu vise da se kockaju sa Iggyja, Greena i Looneyja  i Capela mora da igra vise od 30 minuta. Bio im je drugi najbolji igrac. Valjalo bi i da brane Duranta sa vise kontakta, da mu ne dozvole da onako lako ide gde hoce (pogotovo kad se postuje). Mozda/verovatno ni to ne pomogne, al je makar nekakav pokusaj.  Sto se ofanzive tice, moraju  brze da ulaze u napad i ranije da iznude preuzimanje. Mnogo puta je Harden kretao da operise nekih pet sekundi pre kraja napada.

 

Sve to ako urade uz savrsenu egzekuciju, mozda doteraju do sest utakmica. Ipak Hjuston nema dovoljno municije, pogotovo sto deluje da CP3 nece praviti razliku. Prostor za gresku im je mnogo manji i vidi se da to osecaju, sto onda stvara dodatni pritisak i nove greske. Koliko god smo se nadali da su malo usporili ove sezone, Warriorsi su prejaki. Grbavi je definitivno unistio ligu na nekih 4-5 godina. 

Link to comment

Ne verujem da će biti metla, otkinuće Hjuston jednu ili dve, ali to je to. Što se ofanzive Hjustona tiče, previše mi je tu Harden muljao sa loptom, KD i kad igra izolaciju to brže rešava. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

pola dva, koliko vidim, taman da se ubije vrijeme do Bos-Cle

 

pola 2 počinje program, biće neki intervjui i gluposti, ovo što je bitno je posle 2

Link to comment
7 minutes ago, Host said:

Posvadjao se sa vlasnicima sto je u svetu sujetnih najveci greh.

 

misliš u svetu biznisa ako se pokačiš sa nekim ko te zaposli, bolje očekuj da će to da imati neke posledice

 

zanimljiv ovaj pre lottery coverage, jay bilas ima dončića kao četvrtog najboljeg igrača na draftu :D

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...