Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 hours ago, J.R. Cash said:

Previse Duranta i Klaya, premalo odbrane u tranziciji. Nije ISO problem. 

 

Svaki FG Klaya sinoć je asistiran. Odlično se kreće bez lopte + kari i grin odličcni dodavači = gomila otvorenih pozicija za njega...

Link to comment

Ima li sanse da LeBron i Lenard sledece sezone zaigraju u istom timu? Uz solidnu pratecu trupu i dobrog trenera bi mozda mogli da se suprotstave GSW-u.

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Kudos za Majka Brauna i Rona Adamsa, Ker je tu zbog atmosfere i mimova. 

 

gotovo nebitan lik :D ker je mastermajnd, ovo je njegov pecat.

Link to comment

Ja ne mislim da je Ker neki fenomenalan trener, taj isti tim je kidao i pod Luke Walton-om. Po mom misljenju u pitanju je kombinacija svega (organizacija, igraci, treneri) koja je sa Kerom jos bolje kliknula. Cisto sumnjam da bi Ker uradio ovo sto radi Stevens da je na njegovom mestu, recimo. Mozda gresim, nije da je bitno :) 

Link to comment

jbg, ker je postavio sistem koji je funkcionisao i to neko vreme pod voltonom, kurac bi moj volton napravio takav sistem. kad ti u istorijski dominantnu ekipu dođe i kevin durent, sigurno da ne odmaže. 

Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

Ja ne mislim da je Ker neki fenomenalan trener, taj isti tim je kidao i pod Luke Walton-om. Po mom misljenju u pitanju je kombinacija svega (organizacija, igraci, treneri) koja je sa Kerom jos bolje kliknula. Cisto sumnjam da bi Ker uradio ovo sto radi Stevens da je na njegovom mestu, recimo. Mozda gresim, nije da je bitno :)

 

4 finala (odrace hou verovanto) za 4 godine i ti ne mislis da je fenomenlaan trener? :D bas visoke kriterijume imas. taj isti tim je kidao naravno, ali taj sistem je postavio ker. videlo se da ce biti dobar trener jos dok je komentarisao utakmice.

Link to comment

Pa cekaj onda mozemo tako da kazemo da i nesretni Lue ima 4 finala za 4 godine? :D Nemam visoke kriterijume i ne mislim da je Ker los trener, samo mislim da nije uredio nesto sto neki drugi pristojan trener (kao recimo Karlajl ili Spoliestra) ne bi uradio sa tako dobrim igracima na njegovom mestu. Nek ode da trenira Milvoki pa da ga vidimo :D 

Link to comment

pa ne mislim da je lue los trener, daleko od toga. sto se karlajla i spolstre tice, pa to su sve vrhunski treneri, istao kao i ker.

Link to comment

Dzekson (Mark, ne Fil) je vodio GSW i ispao u prvom kolu plejofa, 2014. je to bilo. Godinu dana kasnije GSW sampion pod Kerom, sa manje-vise istim sastavom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...