Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Looney se poprilicno dobro bori kad ga napadnu Brada ili CP3
S druge strane Capela je fino ispratio Currya
No, opet imam osecaj da je Curry najveca NBA zvezda koja ima najmanje respekta od strane sudija.. kad dribla, non-stop su ruke na njemu, vuku ga, guraju i prodje nekaznjeno

KD i Harden igraju ludacki. Ponekad mi se cini da ce Brada ostati bez daha.. iz napada u napad igra sam 20sec 1 na 1, ali deluje spremniji nego ikad i da moze izdrzati to.
Mozda bi mogao da iskoristi Capelu koji je par puta ostao missmatch ispod kosa, cisto da se ne umara.
Swaggy P trpa iz senke.
Gordona nesto nema

Link to comment

Brada ima neke ludačke statse u prvim utakmicama serija, kasnije počne da pada, jbg, očigledno nije od čelika, mada ponekad tako izgleda. 

Bogami ubi on Karija, dušu mu uzima kad ga Kari preuzme u odbrani, baš to eksploatišu. 

Ali ni Hjuston nema rješenje za KD-a

Link to comment

Gsw propustio priliku da se odlepi. Kari 2 puta šutnuo preko ruke, ovi pogodili 2 trojke...

Kako je ono nad Durantom faul pre šuta nije mi jasno.

Sent from my WAS-TL10 using Tapatalk

Link to comment

ove samo boston može da dobije jer imaju pameti, sistem na obe strane

koliko je puta zasrao gordon.šut za tri.za drugo nije

pol loš

Edited by bradilko
Link to comment

Brutalni Dubsi, razlika između ovogodišnje i prošlogodišnje njihove igre, a ima je, još raznovrsnija igra ma koliko to izgledalo nemoguće. Jedan Kari ima 6 skokova, Drejmond 9 asistencija, i bukvalno svi asistiraju. Kudos to Kerr.

Link to comment

Ma da, svako radi svoj deo posla savršeno. Voleo bih Seltikse u finalu sa njima, zaslužili su posle svih malera, i realno igraju veoma lepu košarku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...