Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

promasio Djimi trojku za produzetak... a i  nisam iznenadjen da su i imali sansu... jer znao sam da Brada nece imati 24 penala po cetvrtini u playoffu. mada, neki od suteva sto je pogodio, to je potpuno nerealno. 

Link to comment
On 4/13/2018 at 21:43, nenad said:

@Mil@n

 

slazem se, meku ruku ima jokic, ali je za mene je the dream ipak neprikosnoven.

Dobar si mu standard postavio... :)

 

12 hours ago, Host said:

Nema sanse da je ovo izbaceno na vreme

Ima "iz drugog ugla", meni izgleda kao da je ok. Al' ko zna kako su i kada sat pustili...

Link to comment
promasio Djimi trojku za produzetak... a i  nisam iznenadjen da su i imali sansu... jer znao sam da Brada nece imati 24 penala po cetvrtini u playoffu. mada, neki od suteva sto je pogodio, to je potpuno nerealno. 


CP3 me je malo razocarao
Ocekivao sam vise od njega kada pocne PO
Videcemo u sledecim mecevima kakav ce biti

Bjelica nista..

Mozda bi KAT-a mogli malo vise da upotrebe u napadu

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment
KAT je bio ocajan. Nije mogao da zavrsi ni preko Paula i Hardena kad su ga preuzimali u reketu.
 
Najzanimljivija utakmica do sada. Thibs je dugo igrao ceo napad da bi usporio igru i nekako mu je uspelo da umrtvi Rocketse. To bi bilo to od Minnesote, tesko ce ponovo koincidirati ovako los mec Paula (6 izgubljenih) i sut za 3 ostalih igraca. 
 
Brada je odigrao neverovatan mec, Kojot zadovoljen.
Bogami će se teško i s druge strane ponoviti ovako loša partija Taunsa i samo 13 poena Batlera... biće ovo zanimljiva serija.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Cini mi se da Butler nije ni blizu 100% spreman. KAT ce definitivno biti u fokusu naredne utakmice, probace cesce 2na2 sa njim i trazice ga u reketu posle preuzimanja. 
 
Moram opet malo o Bradi: ne secam se da sam ikada gledao da neko lakse zavrsava napade. 
Da, pored toga što mi je lično odvratna pojava, mora se reći da je neverovatan napadač. Jednostavno mora biti MVP regularnog dela. Mali osvrt na prve utakmice... na zapadu sem GSW-SA očekujem izuzetno zanimljive serije. Neko očekivano polufinale HOU-OKC će biti potpuna ludnica, jedva čekam :) Na istoku sam siguran da će Fila da bude šampion, lagano. Ako ne bude povreda i Embiid se vrati... ali čak i bez njega je to vrlo realno.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

Bogami će se teško i s druge strane ponoviti ovako loša partija Taunsa i samo 13 poena Batlera... biće ovo zanimljiva serija.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

 

Bice metla, Minesota je morala da uzme ovu utakmicu.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...