Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, omiljeni said:

Pa za to vreme im je i igrao pošteno, sad je drugo vreme, drugi je max i vreme za drugi ugovor.

 

Da samo sto si ti napisao kao da ga je Pop zajebao za ugovor, a nije.

Link to comment
Pa za to vreme im je i igrao pošteno, sad je drugo vreme, drugi je max i vreme za drugi ugovor.
Kad dođe vreme za drugi ugovor dobiće svoje... Nivo Teletabisa sa monda i b92 kad pominju da je Jokić najbolji ubedljivo u Denveru a plaćen samo 1.5m po godini. I kako bi trebao da, ne znam, štrajkuje glađu možda :D Ugovor je potpisan i nema šta tu igrač da se buni... a kamoli da neće zbog toga da igra. Ako je to razlog uopšte...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
5 minutes ago, arheolog1981 said:

Kad dođe vreme za drugi ugovor dobiće svoje... Nivo Teletabisa sa monda i b92 kad pominju da je Jokić najbolji ubedljivo u Denveru a plaćen samo 1.5m po godini. I kako bi trebao da, ne znam, štrajkuje glađu možda :D Ugovor je potpisan i nema šta tu igrač da se buni... a kamoli da neće zbog toga da igra. Ako je to razlog uopšte...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 


+1

Link to comment
7 minutes ago, arheolog1981 said:

Kad dođe vreme za drugi ugovor dobiće svoje... Nivo Teletabisa sa monda i b92 kad pominju da je Jokić najbolji ubedljivo u Denveru a plaćen samo 1.5m po godini. I kako bi trebao da, ne znam, štrajkuje glađu možda :D Ugovor je potpisan i nema šta tu igrač da se buni... a kamoli da neće zbog toga da igra. Ako je to razlog uopšte...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

neće štrajkovati glađu, ali će štrajkovati neigranjem pa ti budi #7 ili #8 seed i neka te metlaju i svima lepo.

Nije to Kosta Koufos pa GM-a briga šta igrač misli. Leonard zaslužuje mnogo bolji ugovor i ima leverageTM da se za to izbori.

 

a jedini teletabis tu je average fan koji zna šta je u igračevom najboljem interesu i koliko mu je para dovoljno.

Link to comment

ovo je jako skoro kao kad se "navijaci" zvezde/partizana zale sta ima da se isplacuju tamo neki ugovori pickama koji nisu odigrali na nivou njihovih ocekivanja

covek ima jebenih 20 miliona po sezoni

ako je zaista to u pitanju onda je potpuni idiot

Link to comment
8 minutes ago, omiljeni said:

neće štrajkovati glađu, ali će štrajkovati neigranjem pa ti budi #7 ili #8 seed i neka te metlaju i svima lepo.

Nije to Kosta Koufos pa GM-a briga šta igrač misli. Leonard zaslužuje mnogo bolji ugovor i ima leverageTM da se za to izbori.

 

a jedini teletabis tu je average fan koji zna šta je u igračevom najboljem interesu i koliko mu je para dovoljno.

 

Ko bre dobija novi ugovor na 2.5 godine od petogodisnjeg maxa. Popickali su se sto ovaj nece da rizikuje nista do novog ugovora i pauzira celu sezonu. Samim tim sto ne ostaje u Spursima gubi dosta para, a videcemo kolike ce pare dobiti sledece sezone.

Link to comment

Ja sam malo laik za ugovore u NBA jel to moze igrac da trazi poboljsani ugovor pre isteka aktuelnog? Nisam znao da to moze. Ja sam mislio kad ga potpises to je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...