Jump to content

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 hours ago, omiljeni said:

Divac je kao sophomore u finalnoj seriji protiv Bullsa bio najbolji Laker od sviju.

 

A i kad je dosao, sa mnogo manjom minutazom u odnosu na sophomore sezonu, igrao je sjajno

Jokicu svaka cast, ima on jos da se penje do Divca

Edited by Giggsy
Link to comment

Toronto-Washington 4:1
Boston-Milwaukee 2:4
Philadelphia-Miami 4:0
Cleveland-Indiana 4:2
Houston-Minnesota 4:1
GSW-San Antonio 4:1
Portland-New Orleans 4:3
Oklahoma-Utah 4:2

Link to comment

Toronto-Washington 4:2
Boston-Milwaukee 4:3
Philadelphia-Miami 4:2
Cleveland-Indiana 4:2
Houston-Minnesota 4:2
GSW-San Antonio 4:2
Portland-New Orleans 2:4
Oklahoma-Utah 4:2

Link to comment
12 hours ago, Fins fleet said:

Realno, jedan play-off ti moze doneti i 15-20 utakmica. A Jokic ima 10 playoff sezona pred sobom sigurno. Ne bih ja zurio sa ovakvim izjavama.

 

I nije to jedini parametar, bitno je i sta uradis u tom play-offu i tvoja uloga u timu.

Jokic po kvalitetu ima tu perspektivu, ali treba neke kockice da se sloze i naprave dobre odluke. 

 

Karmelo ima 66 plejof utakmica u karijeri, na primer. Wade 172. Ista startna pozicija. 

Link to comment
11 hours ago, Giggsy said:

 

Hrabra izjava. Jokic je strasan igrac i tek ce biti, ali Divac je bio vanserijski igrac

 

Jokić je takođe. Offanzivno je dosta bolji, ono što je Divca uvek krasilo a to je pregled igre, povratni pasovi i sl - Jokić i to radi bolje, pa i atraktivnije. Divac ga šije u odbrani i možda malo leđnoj tehnici, ali Jokić sa onako mekanom šakom (mislim da nijedan centar nikada nije imao taj osećaj za koš sa 2, 3 metra od obruča, za te floatere i sl, to nisu laki šutevi, Jokić to sipa bez greške) može da se vadi za malo lošije pozicije koje izbori za šut leđima jer nema toliku snagu da jake nba centre izbaci iz ravnoteže.

 

16 hours ago, bradilko said:

le Bron je najveći ikad

 

8b4f68558d385072131bf6169240905e_crop_no

 

"Sine, bradilko misli da si bolji, moš verovati?"

"ne mogu.. eheheh"

 

Drugim rečima, niko nije bolji od Jordana. A pošto malo više gledam nba u poslednje vreme i sa obzirom da nekada nisam propuštao i živeo za nba, u ovoj nba Jordan bi davao po 50 poena da se ne oznoji.

Link to comment
19 minutes ago, Aleksandar88 said:

A Teodosic da igra u Divcevo vreme imao bi manje asistencija nego fudbalski bekovi.

Teo u prime-u ukoliko bi bio starter sa minutazom po asistencijama bi bio blizak Kidu i Nesu

Link to comment

mrzim ova poređenja igrača iz različitih epoha, ali na prvu loptu bih rekao da ovo što jokić igra sada da divac nikad nije igrao. jeste divac odmah otišao u lejkerse i tamo igrao značajnije utakmice od onih koje jokić još nije ni video (ako izuzmemo reprezentaciju) ali statistički a i u pogledu značaja za tim u smislu da se ovde sve vrti oko njega i da bez njega tim ne bi imao ni 30 pobeda verovatno.....

Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Jokic po kvalitetu ima tu perspektivu, ali treba neke kockice da se sloze i naprave dobre odluke. 

 

Karmelo ima 66 plejof utakmica u karijeri, na primer. Wade 172. Ista startna pozicija. 

 

pa dobro, wade je kako god gledao bolji igrac od mela. mada moram priznati da sam tu neobjektivan, jer je za mene melo najishajpovaniji igrac od kada ja gledam nba, a ima tome 25 godina.

 

@Mil@n

 

hrabra izjava ovo za jokaru i osecaj za kos. :)

Link to comment
21 minutes ago, 1n54jd3r said:

Teo u prime-u ukoliko bi bio starter sa minutazom po asistencijama bi bio blizak Kidu i Nesu

aj sad bas ne preteruj

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...