Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Šta počini Juta Golden Stejtu... to je GS koga se rado sećam :D Ko sve može biti sedmi? Den, Min, SA, NO? Računam da OKC neće izgubiti od Memfisa :) Verujem da bi Minesota sa spremnim Batlerom mogla ozbiljno da ugrozi GS u prvom kolu, u ostale nemam nešto poverenja. Možda još SA...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Mislim da ce se ljudi iznenaditi koliko ce lako GSW izaci na kraj sa bilo kim u prvoj rundi. Najveca mina bi im bio ovaj trenutno nalozeni OKC ali njih ce izbeci svakako. Da li idu u finale to je vec upitno. 

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Mislim da ce se ljudi iznenaditi koliko ce lako GSW izaci na kraj sa bilo kim u prvoj rundi. Najveca mina bi im bio ovaj trenutno nalozeni OKC ali njih ce izbeci svakako. Da li idu u finale to je vec upitno. 

ni ja ne znam sta se ljudi loze toliko... GSW igra na bazi kurca zadjih mesec ipo dana... sve sem finala konferencije Houston-GSW bi bilo ogromno iznenadjenje

Link to comment

Nece oni ni sa jednom ekipom izaci lako na kraj u prvoj rundi. Ne mozes dva meseca da ne igras nista i da se naprasno pojavis, ostali su uveliko u plejof modu i bukvalno svaka ekipa u ovom trenutku ima samopouzdanje da moze da ih dobije. A nije to ni toliko strasna ekipa bez Stepha, cak i da su u formi. Pre bih igrao sa njima nego sa Jutom u ovom trenutku.

Link to comment

Ja bih voleo da si u pravu jer ne podnosim GSW :) ali ne vidim kako Denver, Minesota ili NO moze da im uzme vise od 1-2 utakmice. Mozda OKC izgubi veceras namerno, kad Westbrook pokupi 16 skokova, pa odu na njih. :D 

Link to comment

ne kazem da nece proci, ali nece to biti nikakva setnja parkom za njih. mogu te ekipe bilo koji mec da ucine kompetitivnim. ako steph ne bude spreman za drugu rundu, tu vec moze da im bude kraj.

 

Link to comment

Zanimljivo da im je Vegas prognozirao 45 pobeda na pocetku sezone (bez znanja da ce Milsap biti povredjen 2/3 sezone), tako da su u neku ruku premasili ocekivanja. Malone ostaje foreva :D 

Link to comment

I Mark Jackson je vecitu sprdnju od fransize odveo u plejof onomad, pa je bilo pameti da vide da ce im za nesto vise trebati pravi trener. Malone je ok lik, ali nece oni sa njim nidje otici, a imaju ocigledni potencijal za velike stvari. Njegova gubljenja sa koncepcijama i ulogama igraca u toku sezone su ih direktno kostala vec dve sezone za redom.

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Ima li pasioniranih navijaca koji ce ispratiti play in tekmu veceras?

Ako neko ima stream sa niskim protokom neka baci...

 

U jebenom hotelu sam bez SK, a svakako treba da radim celu noć...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...