Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 hours ago, Joe D said:

prodali su ovo millsap i murray, skandalozna utakmica za njih dvojicu.

Millsap se iskupio u poslednjih 10 minuta. odlicno je gradio Nurkica i zaustavio ofanzivni skok Portlanda s kojim su se ovi drzali celu utakmicu.

tekma je inace bila katastrofalna... Denver bez ideje, Jokic jedini nesto kreirao. na drugoj strani Dame i McCollum promasili boga oca... 

 

u sredu ce da bude kompletno ludilo, ne samo na tekmi Minnesota-Denver, posto se odlucuje kompletan seeding.  

Link to comment
6 hours ago, J.R. Cash said:

Drago mi je da je Denver jos u igri i da cemo gledati play in utakmicu kad vec Portlandu ova utakmica nista nije znacila posle pobede OKC u Majamiju.

 

Nije bas da nista nije znacila, sada mozete ostati i bez home courta u prvoj rundi sa #5, a i mogla vam je obezbetiti #3 pre vase utakmice sa Jutom u slucaju ako ih Warriorsi veceras pobede. Ili ti zelis da oni padnu na #4?

 

I kakve veze ima OKC sa vama, kad imate tiebreaker ?

Link to comment
On 26.9.2017. at 14:10, theanswer said:

Biće zanimljivo u Filadelfiji gde će Ben Simons da pokaže svima kakva je igračina.

 

On 26.9.2017. at 17:18, J.R. Cash said:

Posle dvominutne analize:

 

Gsw 65, Spurs 58, Huston 57, OKC 53, Portland 48,  Minnesota 47, Denver 47, LAC 45, NOP 41 (ako ne bude trejda), Utah 39, Memphis 38 (moguce i da krenu sa full tankovanjem u drugom delu sezone pa bude i manje), Dallas 35, LAL 29, Kings 26, Suns 23

 

čitao malo temu od početka da vidim kakvi smo bili sa predikcijama i morao sam da se samokvotujem :)

 

a i ova jr-ova analiza minesote portlanda denvera i klipersa zaslužuje počasno mesto

 

niko živ nije video jutu i indijanu u plejofu, indijana završi peta, juta moguće i sa HCA

Link to comment
5 hours ago, Grandilof said:

 

Nije bas da nista nije znacila, sada mozete ostati i bez home courta u prvoj rundi sa #5, a i mogla vam je obezbetiti #3 pre vase utakmice sa Jutom u slucaju ako ih Warriorsi veceras pobede. Ili ti zelis da oni padnu na #4?

 

I kakve veze ima OKC sa vama, kad imate tiebreaker ?

 

Portland ima 4-0 protiv OKC i u svakom krugu sa njima je najbolji. Ako Utah slucajno izgubi veceras, uz ocekivanu pobedu Oklahome protiv Memphisa u sredu, Portland je treci i sa porazom od Jazza. Peti mogu da budu jedino ako OKC izgubi tu utakmicu (a ne smeju to da dopuste jer u tom slucaju padaju na 7. ili 8. mesto) i Spursi dobiju u New Orleansu. 

Link to comment

Hm, sad sam naleteo negde da Portland moze da bude cetvrti i da nema HCA protiv Spursa, jer bi se u tom slucaju gledao h2h da odredi ko ima domaci teren :mellow:

Link to comment
22 minutes ago, J.R. Cash said:

Hm, sad sam naleteo negde da Portland moze da bude cetvrti i da nema HCA protiv Spursa, jer bi se u tom slucaju gledao h2h da odredi ko ima domaci teren :mellow:

 

Znaci ipak je kako sam ja vikao uprkos seedingu. :D

Link to comment
Just now, Host said:

Tesko, ukinuto je pravilo da pobednici divizija moraju biti u gornjem delu kostura. Sada se kostur u konferencijama pravi prema broju pobeda i tiebreakerima.

 

Ako bi Spursi i Blazersi imali isti skor, Spursi bi bili cetvrti. Sa vise pobeda, Blazersi imaju prednost domaceg terena protiv Spursa bez obzira na H2H.

 

Ne bi bili cetvrti, jer se pravi 3 way tie sa OKC ako dobiju Memphis, pa bi Portland bio 4., a Spursi 5. E sad dolazi do kvake posto bi to bio duel, a Spursi imaju bolji medjusobni, oni bi imali home court.

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

bar mogu biti srecni sto nece vise igrati sa raketama

to im i jeste ubedljivo najgori matchup...nemaju tamo sta da eksploatisu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...