Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kad se vraca Stef po prognozama?

 

Btw, Grizliji dobise raspali Detroit

 

Kazu da nece igrati prvu seriju, kad se povredio rekli su 3-6 nedelja, a to je bilo 23. marta.

Link to comment

Nema niko ko sto moze Klay te zavije u crno, za 9 min 22p :D

 

Inace Warriorsi otpustili Casspi-ja da bi napravili mesta za Cook-a. Coveku se bas ne da da odigra prvu PO utakmicu.

 

Edit : Doduse ja sam prevideo da je i on povredjen nesto i pitanje kada bi se vratio, tako da je to olaksalo odluku GSW.

Edited by Grandilof
Link to comment

nocas Denver u 3... ne moze gore, niti spavati, niti se buditi :s

 

Minny-Memphis u 2, SAS-Kings u 2:30, LAC-NOP u 4:30... znaci all night za one koji ne rade sutra (not me :( )

Link to comment

i ja bih rekao, mada bi mec poslednjeg dana za 8. mesto bio sjajna stvar. plus bi i utah i portland u tom slucaju odlucivali direktno o 3. mestu. ovako cemo imati nebitne utakmice.

Link to comment

Večeras ne igraju Džordan, Rivers i Lu... nadao sam se da će Klipersi još malo da zakomplikuju borbu za PO pobedom nad Pelikanima al sad nema ništa od toga :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
44 minutes ago, arheolog1981 said:

Večeras ne igraju Džordan, Rivers i Lu... nadao sam se da će Klipersi još malo da zakomplikuju borbu za PO pobedom nad Pelikanima al sad nema ništa od toga :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

 

Boban igra 25+ minuta i uništava Pelikane

Link to comment
9 minutes ago, Time Crisis said:

 

Boban igra 25+ minuta i uništava Pelikane

Pa Dejvis ima decu da mu pravi...bice neprijatno za gledati

Link to comment

Jokara nekako nervozan i nesiguran u napadu...okleva, ne idu akcije tecno i rutinski...ipak po statistici ima vec 6 asista...brzo je pokupio i dva faula, plus jos jedan koji mu nisu ni svirali

Link to comment

Ne verujem da cu ovo reci, ali Jokic kao da se plasi Nurkica...bukvalno nista pored njega ne moze da pogodi...a na drugoj strani terena Nurkic hvata ofanzivne skokove i poentira bez da iko odigra neku iole ozbiljniju odbranu na njemu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...