Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

meh, dobiće denver portlanda, ali će ispušiti u mineapolisu i to je to

 

jbg, bila je nada da ovi slepci neće dobiti voriorse i okc neće dobiti hjustona al avaj

 

jr, ti još nisi svestan da je portland već dobio svoju poslednju utakmicu ove sezone :D

Link to comment
11 minutes ago, Timmi said:

znaci, ako minnesota dobije memphis, denver mora dobiti obe, jer u slucaju poraza od portlanda gubi tiebreaker zbog losijeg skora protiv ekipa u konferenciji (protiv timova u diviziji bi bio isti). 

ne vidim uz pomoc kojih trikova i magija Memfis moze da ih dobije...bulja je sto ce se resavati izmedju Denvera i Minesote...nadao sam se da ce Pelikansi da ispuse ali odlicno su igrali od kada se Bugi povredio i zasluzili su PO

Link to comment

meni nesto i nije zao ako minesota izvisi, bas su se raspali od povrede batlera

eventualno zbog njega bi bilo ok, ali pitanje je u kakvom stanju ce biti uopste za po

 

zna li se sta je njihov plan za sledecu sezonu?

imaju valjda najvise potrosenog novca (ugovorenog, kako god) i to za nekih valjda 6,7 igraca, bez novog ugovora za taunsa

kapiram da bjelica ide. mada je pitanje sta i od njega ocekivati. ulazi u 30tu, jeste da su ga jebale i povrede i minesotin "sistem", ali jbg i sam je prilicno uzdrzano usao u celu nba pricu. moguce da ga i ja precenjujem, ali ocekivao sam vise od njega

u svakom slucaju voleo bih da zabode jedan lep ugovor, mada uopste nisam siguran da ce se to i desiti

Link to comment
21 minutes ago, Joe D said:

kakav plan, cemu ima da se nada ekipa koja da viginsu maksimalni ugovor i diengu nekih 15 miliona godisnje. 

pa to

a delovalo je (makar meni) da uz filu imaju mozda i najveci potencijal. sad mi deluje da su to razlicite dimenzije

lepo je sto su oni u nekom trenutku bili konkurentni i mozda treca ekipa zapada, ali mi takodje deluje i da je to to od njih, ako urade nesto sledecu sezonu (a nece), a da su se dugorocno sjebali. sve se to naravno moze promeniti, ali mi trenutno deluje najizvesnije

Link to comment
18 minutes ago, Mos said:

Sve u svemu, mnogo zanimljivija sezona nego sto se ocekivalo.

 

Slazem se, da su jos tu Kawhi, Boogie i Bostonu Kyrie i Hayward tek bi bilo zanimljivo. 

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Prosli put vas™ je izbacio Russ, ove godine ce najbolji Wade u ligi. 

 

I Portland ce isamarati Jutu ako bude bilo potrebe. A nece.

 

Usput, jesi li gledao sinocnu utakmicu sa Spursima il bogoradis napamet?

ma to je bilo zvanicno... Denver je izgubio realne sanse nakon poraza od Portlanda

 

nisam gledao Spurse i Portland. necu cak ni snimak da gledam, ni toga ni poraza GSW i Houstona. 

Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

 

Slazem se, da su jos tu Kawhi, Boogie i Bostonu Kyrie i Hayward tek bi bilo zanimljivo. 

a da je tu curry, ne bi bilo zanimljivo :fantom:

Link to comment

Phila Dallas u terminu zgodnom za nas što noću obično spavamo. Utakmica bezveze, ali je uživanje gledati Simonsa. Dok ne stane na liniju za slobodna bacanja. Onda ne zna šta da radi, na ulaz ne može, da doda ne može, da šutne ne ume, zajebano baš.

Link to comment
23 minutes ago, Host said:

Sto gledas te smarace imas mackonju Tatuma na drugom.


Prebacio da gledam neizvesnu završnicu. :)

 

edit: još će da izgubi Boston. 

Edited by Djolle
Link to comment
5 hours ago, 189- said:

a da je tu curry, ne bi bilo zanimljivo :fantom:

 

Iskreno ovih par nedelja sto odsustvuje ne verujem da bi nesto promelino i da ce promeniti, verovatno nece biti zanimljivo sto se odbrane titule tice ako se vrati kad predvidjaju. Sa druge strane ovo su sve duza i season ending odsustva. Proslih godina Warriorsi su bili najbolje prolazlli sto se tice povreda u PO. I uopste mislim da je sezona bila zanimljivija nego sto se ocekivalo. Ja uvek navijam da su svi zdravi.

Link to comment

nije bas istina da nisu imali probleme. durant je prosle sezone propustio prvu rundu protiv portlanda, dve sezone ranije je i curry propustio neke utakmice u playoffu a i kada se vratio videlo se da ima problema sa kolenom i da nije ni blizu 100%. a tek ove sezone su bili sjebani gotovo svi all star igraci + iguodala.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

nije bas istina da nisu imali probleme. durant je prosle sezone propustio prvu rundu protiv portlanda, dve sezone ranije je i curry propustio neke utakmice u playoffu a i kada se vratio videlo se da ima problema sa kolenom i da nije ni blizu 100%. a tek ove sezone su bili sjebani gotovo svi all star igraci + iguodala.

 

Ne kazem ja da nisu imali problema, ali su prolazili najbolje sa istim. KD je propustio samo 2 utakmice protiv Portlanda u sred prve serije kad su vec poveli 1-0 sa njim, Curry je propustio sezonu pre po 3 utakmice izmedju prve i druge runde, posle je sve igrao, e sad ko sve nije rovit u PO, a oni uprli po cenu zivota da obore rekord u regular, ali moze mu se to priznati. Evo samo prosla godina njihovi protivnici Portland bez Nurkica, Utah Hill, Gobber se moze podvesti pod onu gore kategoriju pa cak i Favors se nije sastavio cele sezone (vec ove bolje igra), Spursi bez Kawhi-ja i Parkera koji je imao brutalan PO protiv dok se nije povredio. O ranijem sezonama takodje da ne pricam Clippsi se nisu sastavili, a da nije neko ili oba povredjen od dua Blake, CP3 (kad su bili najjaci i izbacili Spurse posle njihove titule on je povredio hamstring u game 7). KD je omasio celu sezonu jednom, Russ se povredio jednom u prvoj rundi i zavrsio sezonu, Conley uvek propustao neku zbog stopala, jelte finale prvo protiv Cavsa bez Love-a i Kyrie-ja. Ko zna sta sam jos zaboravio...

 

Za ovu sezonu stoji da su imali krs povreda, ali niko sem Stepha nije odsustvovao duze od 2 nedelje, a koliko ce uticati, to cemo da vidimo, ja sam nesto ubedjen da nece. I stojim pri svojoj tvrdnji da su najbolje prolazili sa povredama do ove godine u prethodnih 5-6 godina.

Edited by Grandilof
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...