Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

e do kurca

jel me vara utisak ili ranije nije bilo ovoliko povreda u nba?

 

 

sad sam vec prilicno siguran da je fila finalista sa istoka

Edited by pbg12345
Link to comment

meni ovaj klivlend nesto ne uliva poverenje, a toronto koliko god bio dobar u regularnom delu ocekujem da se raspadnu

tako da sam ocekivao finale istoka boston filadelfija

ostali jbg nisu taj nivo 

sad je najizvesnije klivlend - filadelfija, ako ovo sa embidom prodje ok i ne bude nekih novih povreda koje bi obelezile serije, ide fila lagano do finala

Link to comment

polako sa philadelphiom, jos su zeleni za playoff. ovo je mozda sada ta sezona za raptorse, verujem da ako ovako nastave, mogu izbaciti ove neubedljive cavse. u svakom slucaju, titula ostaje na zapadu, da ne kazem u golden stejtu.

Link to comment

A bili su legit contenders na pocetku sezone...stvarno steta...ocigledno je nba postao takav da za mnoge timove sezona znacajno zavisi od toga koliko ih zaobidju povrede

Link to comment

Vi svi pricate Cavs - Sixers finale, a ono mozes jos se desi u prvoj rundi se sastanu, evo Pacersi gaze 20 razlike Warriorse. Mislim da se razumemo ja cu navijati za Sixerse na Istoku naravno. Ovamo Portland gubi 20 razlike od Houstona u prvoj, a naravno kad dodju Spursi tu ce da upru. :isuse:

Link to comment

Washington imao +17 na pola cetvrte, a onda je LeBron preuzeo dok su se Wizardsi usrali, a imali su milion sansi jos im je LeBron dao i dodatnu sa masenjem bacanja. 

 

Sutra Sixers - Cavs verovatno za trece mesto.

Link to comment

KAT umesto da popije cetvrtu oni jos pregledavaju da li je bio flagrant za Millsapa nad covekom koji se kretao dok se postavljao. :isuse:

 

Jokic suterski uzasan, bice ovo jos jedno mraljavljenje...

Edited by Grandilof
Link to comment
18 minutes ago, Mos said:

To bi bilo to sto se tice Denvera.

 

Dobar jinx, za manje od pola cetvrtine okrenuse utakmicu. :D

 

5/6 trojke, ko kaze da se onaj trade nije isplatio. 

Edited by Grandilof
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...