Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Preostale utakmice:

 

4. UTA (45-33): LAC, @LAL, GS, @POR

5. SA (45-33): @LAL, POR, SAC, @NO

6. OKC (45-34): @HOU, @MIA, MEM

7. MIN (44-34): @DEN, LAL, MEM, DEN

8. NO (43-34): MEM, @PHO, @GS, @LAC, SA

9. DEN (43-35): MIN, @LAC, POR, @MIN

10. LAC (42-36): @UTA, DEN, NO, LAL

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

Dobro ga koristi Rivers, uglavnom ga ubacuje pred kraj kad opadne intenzitet u igri. 

 

Mnogo pametnije nego Van Gandi

Link to comment
On 4/4/2018 at 3:03 PM, theanswer said:

Boban od odlaska u LA svesrdno prihvata ulogu koja mu je namenjena. Na terenu, al čini se više van njega. 

u kom smislu?

On 4/4/2018 at 3:17 PM, Joe D said:

Dobro ga koristi Rivers, uglavnom ga ubacuje pred kraj kad opadne intenzitet u igri. 

kazem ja :fantom: ajde rivers (odnosno, nije ajde rivers, od njega sve krece), ali ga i saigraci odlicno koriste

sto u napadu, a vala i u odbrani, onih par sto sam ja gledao

umeo je on i u pistonsima da nabije suludu statistiku, odnosno ponajvise poene ponekad, ali ovde ga mnogo pametnije koriste. po pravilu se menja tok desavanja na terenu u korist klipersa kad udje u igru, a uglavnom se to i jasno vidi u brojevima. zanimljivo bi bilo videti onaj +/- odnos u poenima za kliperse kad je on u igri u poslednjih nekoliko utakmica, ali sam siguran da je medju vodecima u ligi

e sad da li bi se mogao koristiti i vise nisam siguran. ima dosta i do ovog sto kazes. mada kapiram da bi mogao dobiti i nekoliko minuta u prvom poluvremenu (mozda poslednjih 3,4 minuta poluvremena)  sa eventualno neznatno slabijim ucinkom

On 4/4/2018 at 3:20 PM, 1n54jd3r said:

https://projects.fivethirtyeight.com/2018-nba-predictions/

sanse za PO na danasnji dan...Den 40%, Pelikansi 58% i Minesota na 88%

pre nekoliko dana sam "video" gomilu ekipa sa zapada na 47 pobeda, izgleda da sam ih malo precenio. nocas gledam raspored, postoje sasvim solidne sanse da cak 6 ekipa zavrsi na 46 pobeda (svi po kandidati - sas). klipersi dobiju sve 4, denver tri uz poraz od klipersa, nju orleans dobije dve, gubi od klipersa i gsw u gostima, minesota dobije lejkerse i memfis izgubi obe od denvera, oklahoma izgubi od majamija i hjustona u gostima, dobije memfis i juta dobije lejkerse, a izgubi od gsw, portlanda i klipersa. realno™ :fantom: nisam se udubljivao kakav bi raspored bio u tom slucaju

ako bih mogao birati parove zapada, onda bi to bilo 

hju-lak

gsw-okl

por-den

sas-min

 

kakvo je stanje sa teodosicevom povredom? ako bi se nekim cudom plasirali u po, da li bi mogao zaigrati u nekom trenutku?

Link to comment

Umesto da je ozbiljan kao ostatak lige koji strimuje Fortnite i PUBG. :D Bobija realno boli uvo, odigra par minuta, malo djuska sa Harrisom i Jordanom, da debilima intervju kad ga zovu kao cirkusku atrakciju, uzme lovu i to je to. Zapravo se prilicno uklopio u ceo NBA cirkus™.  

Link to comment
Umesto da je ozbiljan kao ostatak lige koji strimuje Fortnite i PUBG. [emoji3] Bobija realno boli uvo, odigra par minuta, malo djuska sa Harrisom i Jordanom, da debilima intervju kad ga zovu kao cirkusku atrakciju, uzme lovu i to je to. Zapravo se prilicno uklopio u ceo NBA cirkus[emoji769].  

+1

Mnogo je zabavniji od kada je nabacio ovaj vajb (a ocigledno mu je to i savetovano) nego dok je bio ozbiljan i mutav. Jbg Nba zna da je cilj da se ljudi zabave a Bobi nema nista protiv.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...