Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Steta i sto im je raspored prezajeban do kraja...iscedjeni su ovom gostujucom turnejom, u rotaciji je samo 8-9 igraca, nosioci igraju previse minuta...a opet ko zna, mozda im je hemija proradila i neke kockice legle na svoje mesto...

Link to comment

Ako dobiju svih 5 utakmica do kraja u plejofu su jer igraju dva puta sa Minesotom - 2 utakmice kod kuce, 3 u gostima. Mislim da ce im Portland biti nagazna mina.  

Link to comment
Ako dobiju svih 5 utakmica do kraja u plejofu su jer igraju dva puta sa Minesotom - 2 utakmice kod kuce, 3 u gostima. Mislim da ce im Portland biti nagazna mina.  
moze da bude isto kao prosle sezone, da tekma sa portlandom odlucuje, i da ih nurkic opet ispraca na odmor

Послато са XT1663 уз помоћ Тапатока

Link to comment
18 minutes ago, 1n54jd3r said:

Steta i sto im je raspored prezajeban do kraja...iscedjeni su ovom gostujucom turnejom, u rotaciji je samo 8-9 igraca, nosioci igraju previse minuta...a opet ko zna, mozda im je hemija proradila i neke kockice legle na svoje mesto...

koja crna hemija, imali su -18 na 8 minuta pre kraja, -8 i lopta za Buckse na 1:15 do kraja 

to jedino da je neka druga hemija bila u glavama Bucksa :D 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Verovatno ce tako i biti. Doduse ne znam Minesotin raspored do kraja, mozda i oni kiksnu negde pa im bude dovoljno 4 pobede. 

@ Denver, @ Lakers, vs Memphis, vs Denver

 

Pelicans: vs Memphis, @ Phoenix, @ GSW, @ Clippers, vs Spurs

 

Denver: vs Pacers, vs Minnesota, @ Clippers, vs Portland, @ Minnesota

 

nisu tu ni Clippersi bez sansi, ali realno su najslabiji tim... Pelicans imaju najlaksi raspored, ali Memphis se malko razdrmo zadnjih par tekmi, plus su ovi izgubili 4 u nizu... Denver najtezi raspored, Pacersi se bore za trece mesto, Minny i Clippersi za playoff... jedino Portland moze da bude laksa tekma, jer oni nece ni gore ni dole sa treceg mesta. 

Link to comment

Portland je zeznut jer igraju sa najmanje oscilacija, Dejmara ne jebe zivu silu. Klipersi verujem da ce biti vec na pecanju do utakmice sa Denverom. 

Link to comment
21 minutes ago, Host said:

Veci problem je sto Harris nece igrati jos bar nedelju dana, a sad im se i Chandler povredio.

 

+ Jokic igra vec tri utakmice za redom po 40+ minuta, a bez njega ne mogu da dobiju ni Palilulac. 

Link to comment

Plamli igra lose od kad se vratio iz povrede (osim one blokade protiv Oklahome koja im je donela pobedu :D), ta druga petorka sa njim je gubila 10 poena prednosti koje napravi prva ili se jedva odrzavala. Zato je Malone promenio rotaciju pa Plamli udje na 5 minuta u prvoj cetvrtini a Jokic igra sa drugom petorkom i to je bolje ferceralo.  Skoro sam citao i neku statistiku gde je Denver valjda bio 8. u odbrambenim skokovima do februara a od februara 28. i tu Plamli ima tipa 5.5 skokova manje. Boze, na sta ja trosim zivot. :isuse:

Link to comment

Pelikani imaju dve sigurne pobede protiv besramnih tankera + mozda jos jednu protiv nezainteresovanih Klipersa, ali imaju i dve teske utakmice. Sparsi ce se u poslednjoj mozda jos uvek boriti za domaci teren, a idu pre toga i na gostovanju Voriorsima. Denver u teoriji moze da dobije svih pet... u teoriji.

Link to comment

Da, Denver ako dobije Minesotu oba puta, pod uslovom da imaju tiebreaker sa njima u svoju korist, onda cak mogu i jednu od ostalih utakmica da izgube.

 

Kako stoje ostali tiebreakeri? Sa NO i Jutom pre svega?

Edited by Rick.James
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...