Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, ToniAdams said:

Gledam sad vesti i nigde ne nalazim baš toliko sumorne prognoze.

Jebemu, valjda će da se vrati.

ma preterao ja. u nadi da cu "prizvati brzi povratak" :)

3 hours ago, Joe D said:

ma vratice se sigurno kroz par meceva. ali jebe ga to stopalo, nece to da ode do kraja karijere. jebali ga pijani rusi i osvajanje evrolige, trebalo je pre 5 godina da bude u ligi. ovako cemo gledati samo nagovestaje onoga sto je mogao da bude.

+1

a jos je ko za kurac sinoc imao bas dobru utakmicu. 

malo je igraca sposobnih da npr rutinski odrade onu asistenciju u napadu u kom se i povredio

2 hours ago, Joe D said:

inace, bas bedak za kliperse sto ce izvisiti za plejof. nisu imali ni trunku srece ove sezone, a super su ekipa.

bas

meni je odlicna reakcija ekipe posle trejda

prognoze nisu bile bas optimisticne, a oni izgledaju i bolje bez grifina

Link to comment

Sto vi otpisujete Clippse, ja koji navijam za Spurse i gledajuci ih, oni lagano mogu da izvise. Ide im OKC, Hou, @LAC, i ceka se sad da se vidi sta je sa LMA. Oni su bez njega otprilike grupa gradjana. A i gledajuci ostale, apsolutno sve je otvoreno. Doc je stvarno odradio vrhunski posao, a na pocetku sezone su neki mislili da mu istice vreme tu...

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

ma preterao ja. u nadi da cu "prizvati brzi povratak" :)

+1

a jos je ko za kurac sinoc imao bas dobru utakmicu. 

malo je igraca sposobnih da npr rutinski odrade onu asistenciju u napadu u kom se i povredio

bas

meni je odlicna reakcija ekipe posle trejda

prognoze nisu bile bas optimisticne, a oni izgledaju i bolje bez grifina

Mislim da je to bila potencijalno najbolja miloševa utakmica dosad. One 2 asistencije, leb te jebo.

Edited by ToniAdams
Link to comment
12 minutes ago, 1n54jd3r said:

Sta lupetaju ovi na B92 da ce Jokic postati RFA? Nema nikakve logike da mu Denver ne ponudi nov ugovor...

 

Pa može da postane u teoriji, a logika i Denver, ja ne bih smeo da stavim ruku u vatru. :)

Link to comment

to sto je taj sa b92 napisao je za momentalni otkaz, ne znam dal su oni orangutanima dali da vode sportski deo sajta. 

 

kako nema nikakve logike da psotane RFA?! pa naravno da ce postati, to je u interesu denvera, da ga puste da postane RFA i da mu daju maks. sta treba da rade, da rizikju da ode nakon sledece sezone?! 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

meni nije jasno samo kako se neke stvari konstantno ponavljaju, aj u medijima al i na forumu, dokle vise iste stvari da se objasnjavaju svaki put kad se nekome digne kurac da napise neko govno od teksta

Link to comment
6 hours ago, Grandilof said:

Sto vi otpisujete Clippse, ja koji navijam za Spurse i gledajuci ih, oni lagano mogu da izvise. Ide im OKC, Hou, @LAC, i ceka se sad da se vidi sta je sa LMA. Oni su bez njega otprilike grupa gradjana. A i gledajuci ostale, apsolutno sve je otvoreno. Doc je stvarno odradio vrhunski posao, a na pocetku sezone su neki mislili da mu istice vreme tu...

 

po onome sto sam pisao na prethodnoj strani spursi su u nekom best case scenariu na 48 pobeda, to podrazumeva da dobiju i oklahomu i hjuston ali i da izgube od klipersa. klipersi su po tome na 46 pobeda sto podrazumeva pobedu nad spursima i sve ostale pobede kod kuce plus pobedu protiv finiksa nocas. ako spursi izgube i od hjustona i od oklahome sto naravno nije nimalo nerealno i ako klipersi dobiju sve te utakmice koje treba da dobiju a to je onako bas nategnuto, opet su spursi bolji jer imaju bolji medjusobni skor cak i ako racunamo klipersima tu pobedu protiv njih. morali bi klipersi da naprave uz sve ovo jos neki brejk. npr da dobiju denvera u gostima opet.

 

pred vecerasnje utakmice to izgleda ovako

 

portland 51-31

utah, minesota, san antonio 48

new orleans 47

la 46

denver 44

 

kazem, tu racunam pobede kod kuce protiv svih i pobede u gostima protiv ne plejof timova..

 

npr, ako juta izgubi veceras pada na 47

Edited by theanswer
Link to comment

Slusao neko Duranta kod Simmonsa? Izbegavam generalno njegove intervjue od kad je otisao iz Oklahome ali nisam znao da je bas ovoliki naduvenko postao u medjuvremenu. Ono kad te sljakaju neki kompleksi i nesigurnost sa 30 godina, titulama i igranjem u (arguably) najboljem timu svih vremena. 

Link to comment
14 hours ago, 1n54jd3r said:

Sta lupetaju ovi na B92 da ce Jokic postati RFA? Nema nikakve logike da mu Denver ne ponudi nov ugovor...

ako postane RFA, Denver moze da matchuje svaku ponudu. znaci logika je da postane RFA i da mu Denver da novi ugovor ;)

Link to comment
58 minutes ago, freakns said:

ako postane RFA, Denver moze da matchuje svaku ponudu. znaci logika je da postane RFA i da mu Denver da novi ugovor ;)

 

Biće zanimljivo ako Denver odluči da mu ne ponudi max ugovor. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...