Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jebiga, zato ti trebaju pobede protiv Memfisa, Lejkersa i ostalih tanking timova. Skoro sigurno neces dobiti prvi tim istoka u drugoj utakmici back-to-backa. 

Link to comment

Izgubila je i Minesota od Memfisa pre neki dan. Jednostavno se vidi da im fali kvaliteta da mogu da se nose sa najboljima, a ne mislim pri tome na GS i Hjuston. 

 

Uh, dva sjajna poteza Aminua, jedan u odbrani, i onda iz odbojke u napadu i Portland na pragu pobede. 

 

Auuuu koliko puta možeš da kažeš da nešto na košarkaškoj utakmici nikad nisi video? E ovakvu sekvencu nisam još

Edited by theanswer
Link to comment

Aham imao je prilicno losu utakmicu suterski, kao i CJ. I Nurkicev skok u napadu pre toga napad vrlo bitan, on i Dame su ih drzali celu utakmicu.

 

Edit : I ja se nesto ne secam necega slicnog, haos. :D

Edited by Grandilof
Link to comment

e a sad vidite kako je sve to doziveo covek koji ima h1 +3,5 :D

jebo ih pas

izvinjavam se na crtici o kladjenju

 

 

nego, ima li kakav strim za sakramento dalas? nikako da pokrenem bilo koji vec 15 minuta, gledacu sad kliperse, ali bi valjao za poluvreme ako docekam budan

inace ako je verovati espn-u, milovan rakovic veceras na klupi portlanda :D

 

Link to comment

tu i gledam, ali mene izgleda net zajebava, posto evo za kliperse radi, ali uzasno secka

i to bas kad se teo naostrio :(

 

hvala u svakom slucaju

Link to comment

o jebemu nije se valjda povredio :S

 

e: debil sam, ocigledno jeste, nego se nadam nista ozbiljno

Edited by pbg12345
Link to comment

ostrim se da napisem da je jedini nacin da povrate prednost koja je iscurila od povrede tea da uvede bobana, kad covek zaista uvede bobana

i deluje da (opet) radi :O

dje ste sad hejteri? :D

 

ipak ne 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
5 hours ago, pbg12345 said:

da, rece ovaj reporter malopre

a u picku materinu jebenu

to je to od njegove sezone (i po za kliperse), a moguce i nba karijere :S

 

Gledam sad vesti i nigde ne nalazim baš toliko sumorne prognoze.

Jebemu, valjda će da se vrati.

Link to comment

ma vratice se sigurno kroz par meceva. ali jebe ga to stopalo, nece to da ode do kraja karijere. jebali ga pijani rusi i osvajanje evrolige, trebalo je pre 5 godina da bude u ligi. ovako cemo gledati samo nagovestaje onoga sto je mogao da bude.

Link to comment

Pa to. 

Jebiga, godine, znam i sam kako sam rapidno posle 30te krenuo da propadam, ja koji sam 2put potrčao u životu, a ne on koji ima već milionče na cajgeru. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...