Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

8 minutes ago, theanswer said:

Kada bi timovi dobijali sve utakmice koje treba da dobiju a pod tim podrazumevam utakmice protiv timova koji nisu u plejofu, uglavnom memfisa, finiksa, lejkerse itd, zatim utakmice kod kuće protiv plejof timova i sa zapada i sa istoka i gubili utakmice koje treba da izgube, tj utakmice u gostima protiv plejof timova ili kandidata za plejof, tabela zapada bi ako sam dobro sračunao bila ovakva.

 

3. Portland 50-32

4.5.6 Utah, Minesota, NO 48-34

7,8 Okc, SA 47-35

9. LAC 46-36

10. Den 44-34

 

Tako da što se večerašnjih mečeva tiče:

 

San Antoniu i Denveru bi pobeda večeras bila kao brejk u odnosu na ovaj total gore, znači pomaklo bi ih za pobedu više. NO-Por bi bio brejk za goste, a poraz NO i Klipersa bi njima smanjio broj gore. 

ja racunao pre neko vece (mislim 3 veceri) i uspeo ih sve ugurati u 47-48 pobeda :)

dakle pobede nad ovima van po, u medjusobnim pobede pripisivao ovim slabije plasiranim, a protiv ostalih po ekipa sam se rukovodio sto navijacki, sto nosen ovom pomenutom idejom da ih sve dovedem na isti broj pobeda :D

 

zanimljivo bi bilo izracunati (a mislim da cu to i odraditi dok cekam pocetak utakmica) kako izgleda tabela ako im se upisu pobede protiv ekipa koje su izvisile za po, a porazi od po ekipa i ostave sa strane medjusobne utakmice

cini mi se da ima bas dosta tih medjusobnih utakmica do kraja i one bi mogle dosta odluciti

 

i da, zaboravio sam vec, ali to kad sam gledao pre neko vece, cini mi se da maltene nema ekipe koja do kraja nije trebala igrati protiv mucenog memfisa :)

eto, mozda je u stvari sve u rukama grizlija! :D 

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

ja racunao pre neko vece (mislim 3 veceri) i uspeo ih sve ugurati u 47-48 pobeda :)

dakle pobede nad ovima van po, u medjusobnim pobede pripisivao ovim slabije plasiranim, a protiv ostalih po ekipa sam se rukovodio sto navijacki, sto nosen ovom pomenutom idejom da ih sve dovedem na isti broj pobeda :D

 

zanimljivo bi bilo izracunati (a mislim da cu to i odraditi dok cekam pocetak utakmica) kako izgleda tabela ako im se upisu pobede protiv ekipa koje su izvisile za po, a porazi od po ekipa i ostave sa strane medjusobne utakmice

cini mi se da ima bas dosta tih medjusobnih utakmica do kraja i one bi mogle dosta odluciti

 

i da, zaboravio sam vec, ali to kad sam gledao pre neko vece, cini mi se da maltene nema ekipe koja do kraja nije trebala igrati protiv mucenog memfisa :)

eto, mozda je u stvari sve u rukama grizlija! :D 

 

nisam hteo da se rukovodim šta ja mislim da bi moglo da se desi, šta je po meni realno i to jer bih se pogubio sa matematikom dosta, tipa išao bih logikom "aha, Juta ima zadnje dve utakmice kući GS i u gostima POR, gs je možda oslabljen, portland će da reši do zadnjeg kola, ma to je jedna pobeda, nebitno koja" ali bi mi to pojebalo te međusobne pa sam samo ovako stavio. dal je realno da minesota, juta i klipersi dobiju po 6 do kraja ko što ovako ispada, verovatno nije al ovo mi je solidan okvir da pratim do kraja, što se kaže halfeducated guess

 

u stvari sad vidim da sam se sjebao kod san antonia, ako im računam kući da dobiju hjustona, onda imaju i oni 48

Edited by theanswer
Link to comment

Uvek sam gotivio komentatore Toronta, nisu homeri, uvek kažu šta treba zameriti svojoj ekipi. 

 

Minus 14 Spursa na poluvremenu protiv ekipe Vašingtona koja je izgubila od Denvera i Njujorka poslednje 2 kod kuće. Mislim da je prognoza u kojoj dobijaju Hjuston kući prilično velikodušna, a ako ni Oklahomu ne dobiju na ivici su. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ali koliko loše Denver rotira na liniju za 3. U stvari to i nije rotiranje, rotiranje se desi kad odbrana padne posle pnr ili prodora, ovo je loš closeout ni iz čega, iz par pasova, iz flexa, neverovatno. 

Link to comment

Jokić za razliku od juče dominira ali neće to biti dovoljno. Milsap može da da koš samo iz izolacije za njega, što uništava flow napada Denvera. Will the Thrill je totalni privatnik, odluke su mu katastrofa, čovek je divljak, i kad da 20p onda jbg dao je 20p ali nema nikakav osećaj da odigra pas.Kad ubaci to je uvek onaj šut "nenenen, da" a kad promaši to je za facepalm. Čendler već deluje ko bivši igrač. Marej je dobar ali nije mi za prvog pleja još uvek i nije dobar dodavač, često i kasni sa pasom, ne mnogo ali dovoljno. Fali im i Heris jbg da Barton igra manje. 

 

Problem za Denver je što timovi često protiv njih mogu da ubace u drugu brzinu u odbrani da pojačaju pritisak na loptu, da ta lopta ne ide tako lako sa strane na stranu itd, dok Denver nema tu drugu brzinu u odbrani, osim kad igraju kući a ima dosta moguće i do toga da je drugi tim u kurcu po pitanju vazduha tamo. Nije ni čudo što je tolika razlika kad igraju na strani. 

Edited by theanswer
Link to comment

Izvelo LaMarcusa, left knee contusion, valjda nije strasno. Meni i dalje nije jasno kako su Spursi dali Gasolu letos 16 miliona po sezoni, ali nikako...

Link to comment
6 minutes ago, Grandilof said:

Izvelo LaMarcusa, left knee contusion, valjda nije strasno. Meni i dalje nije jasno kako su Spursi dali Gasolu letos 16 miliona po sezoni, ali nikako...

 

Pisao je Vulgaris na tviteru skoro kako ostaje frapantan podatak da je odgovor Spursa na smallball Voriorsa i Roketsa bio da plate verovatno 2 najsporija i najmanje atletična visoka igrača koja su mogli za te pare. 

 

Satoranski je inače imao sasvim solidnu sezonu, drago mi je zbog njega. Nije se on provlačio po ovoj temi mnogo. 

Edited by theanswer
Link to comment

Za Saturanskog se slazem, kad god ih pogledam malo sto vidim uvek igra lepo. Generalno imaju neki plan sta i kako u Wizardsima, nisu top ekipa, ali eto funkcionisalo je solidno i bez Walla.

 

A sto se tice Gasola, mislim nije da se to sada vidi, pa videlo se i tada i pre, ja se odusevio dan kad je on opt. out iz ugovora da bih se par dana posle smorio kao patka kad sam cuo 3y/48m za coveka od 37. godina. Mislim kapa dole za karijeru i sve, ali ovo sada bi bolje i Timmy odradio sa 40+.

Link to comment

Jokara dobro da razmisli šta su mu prioriteti, ako je lova, onda neka ne mrda, ako ima malo i takmičarskog (mada njegov govor tijela nikad nešto nije govorio u prilog tome) neka se ne zalijeće onda. U Nagetsima ako se nešto dramatično na ljeto ne promijeni (trener, uprava) ova ekipa sa sve Jokarom teško da će se naigrati bitnih utakmica u narednim sezonama, ima nešto luzersko u sebi. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...