Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

filadelfija ubacila u drugu brzinu u drugom poluvremenu, a denver nema drugu brzinu. ono što su igrali na početku igraju i sad, filadelfija agresivnija tri puta nego u prvom poluvremenu, ometaju dosta prenos lopte sa strane na stranu, ni iz tajmauta denver ne može da odigra uspešnu kretnju. milsap ih održavao izolacijama u trećoj. 

Link to comment

Minny nadmasuje samu sebe, izgubili od Memphisa kuci, mislim da se poslednja 3-4 minuta nije menjao rezultat, tipa stajalo 97-93 za Memphis...

Link to comment

Bobiju bi solidna opcija bila da otkupe ugovor i da odigra još 5-6 sezona u bilo kojoj evroligaskoj ekipi. Ili da odradi/odsedi  još godinu dana,uzme krvave novce i 

natrag ovamo.Ima skoro 30godina a neistrošen je igrač, u celoj karijeri je odigarao dve ozbiljne sezone za CZ ostatak je bio epizodista.

 

A imao bi i dobre izglede za šoubiznis. Snimaće se gejmoftronsi,gospodari prstenja a za čovek njegove upečatljivosti i harizme lako se može naći sporedna uloga.Nisam ciničan

 

 

Link to comment
30 minutes ago, Fakundo Sava said:

Bobiju bi solidna opcija bila da otkupe ugovor i da odigra još 5-6 sezona u bilo kojoj evroligaskoj ekipi. Ili da odradi/odsedi  još godinu dana,uzme krvave novce i 

natrag ovamo.Ima skoro 30godina a neistrošen je igrač, u celoj karijeri je odigarao dve ozbiljne sezone za CZ ostatak je bio epizodista.

 

Zašto bi se vraćao nazad, daleko je bolje biti epizodista u NBA nego epizodista u EL

Edited by Time Crisis
Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

A imao bi i dobre izglede za šoubiznis. Snimaće se gejmoftronsi,gospodari prstenja a za čovek njegove upečatljivosti i harizme lako se može naći sporedna uloga.Nisam ciničan

 

 

 

Ovo stoji, samo da uzme profesora engleskog preko leta. Cisto da se dogura do nivoa 1 Svarcija. 

Link to comment
6 hours ago, Time Crisis said:

 

Zašto bi se vraćao nazad, daleko je bolje biti epizodista u NBA nego epizodista u EL

Na koju foru bi Bobi bio epizodista u EL?

Link to comment

Kada bi timovi dobijali sve utakmice koje treba da dobiju a pod tim podrazumevam utakmice protiv timova koji nisu u plejofu, uglavnom memfisa, finiksa, lejkerse itd, zatim utakmice kod kuće protiv plejof timova i sa zapada i sa istoka i gubili utakmice koje treba da izgube, tj utakmice u gostima protiv plejof timova ili kandidata za plejof, tabela zapada bi ako sam dobro sračunao bila ovakva.

 

3. Portland 50-32

4.5.6 Utah, Minesota, NO 48-34

7,8 Okc, SA 47-35

9. LAC 46-36

10. Den 44-34

 

Tako da što se večerašnjih mečeva tiče:

 

San Antoniu i Denveru bi pobeda večeras bila kao brejk u odnosu na ovaj total gore, znači pomaklo bi ih za pobedu više. NO-Por bi bio brejk za goste, a poraz NO i Klipersa bi njima smanjio broj gore. 

Edited by theanswer
Link to comment
8 hours ago, bradilko said:

fila,denver,lejkersi, minesota..kakvih će tu mečeva biti.milina.samo da ostanu zdravi..

meni je tu filadelfija daleko ispred svih ostalih

usudio bih se reci da imaju potencijal da budu dominantniji i od voriorsa

naravno, to sto imaju potencijal ne znaci da ce se to i desiti, treba dosta toga da se poklopi, ali vise u smislu da ne podje po zlu, nego da im nesto fali osim vremena

lejkerse nisam gledao skoro uopste. denver mi jeste simpatican zbog jokica, ali mi nekako to nije taj nivo. imaju oni talenta i svakako ce biti konkurentni narednih sezona, ali treba tu da se jos dosta nadogradjuje

a tek o minesoti ne znam sta misliti. vecim delom sezone je to delovalo jako dobro, a onda su se na povredu batlera totalno raspali

naravno da je izostanak takvog igraca hendikep i da se mora osetiti, posebno u ovom tibsovom sistemu, ali oni su bez njega nivo ovih ekipa sto se bore za prvi pik na draftu, a tauns i vigins kao igraci oko kojih bi se trebala graditi ekipa narednih godina su tu trecu godinu zajedno

7 hours ago, Fakundo Sava said:

Bobiju bi solidna opcija bila da otkupe ugovor i da odigra još 5-6 sezona u bilo kojoj evroligaskoj ekipi. Ili da odradi/odsedi  još godinu dana,uzme krvave novce i 

natrag ovamo.Ima skoro 30godina a neistrošen je igrač, u celoj karijeri je odigarao dve ozbiljne sezone za CZ ostatak je bio epizodista.

 

A imao bi i dobre izglede za šoubiznis. Snimaće se gejmoftronsi,gospodari prstenja a za čovek njegove upečatljivosti i harizme lako se može naći sporedna uloga.Nisam ciničan

 

 

mnogo se mi brinemo za bobija, a ne vidim nesto posebno potrebe za tim :D

vec je uzeo fine novce cak i za nba nivo, ima garantovan ugovor jos jednu sezonu. zdrav je.

kad dobije priliku, obicno je sasvim fino iskoristi. sticajem okolnosti gledao sam ga dosta od kad je u klipersima i usudio bih se reci da ga oni i najbolje koriste od svih ekipa u kojima je igrao. nema mozda tako brutalan licni ucinak (poeni po minutu pre svega), ali ga bas fino koriste sto u napadu sto u odbrani. izuzetno mu se prilagodjavaju (a on naprosto trazi prilagodjavanje ekipe njemu), koriste timski njegovu fizicku dominaciju u napadu

cak je i u odbrani na poslednje dve delovao jako dobro. mnogo vise je on remetio kretanje i protk lopte protivnika, nego sto su oni koristili njegove fizicke nedostatke

ok, verovatno ima i do direktnog protivnika, ali je bas dobro izgledalo

potpuno druga slika od pistonsa i npr utakmice protiv majamija, gde su se ovi bukvalno izivljavali nad njim

Link to comment
10 minutes ago, Moća said:

Na koju foru bi Bobi bio epizodista u EL?

 

Sumnjam da bi sa 30+ godina igrao 25-30 minuta po utakmici cele sezone

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...