Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Razmisljam se koliko se moze ciniti da su idioti ovi iz Miamija. NJima su 4 glavna igraca 28-31, dakle bolje od ovoga sa njima nece igrati. I oni umesto da trejduju Dragica I Whiteside-a za saku kikirikija, kao tu nesto igraju kosarku.

 

MIslim gledam sta je Fila uradila. Nakon playoff godine, raskurcaju core tima Jrue Turner Young koji je ionako bio zakurac i krenuli da tankuju. I iz danasnje perspektive se "cini" da im se isplatilo, obzirom da su u mnogo boljoj poziciji nego onda. I sada imas 10 ekipa koje pokusavaju da urade isto i mnogo su losi u tome. A realno Fila je i masila pickove i trejdovala rizicno sa Embiidom i sada ce svi da misle da je to lako. Zlo.

 

Sa druge strane imas u Juti primer kako mozes da igras draftujes dobro i ako nemas lottery pick. I da mozes da nadjes dobre FA iako nisi veliki market i da se vredi boriti, jer oni realno jesu u mnogo boljoj poziciji nego miami.

Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Jako je tužno koliko je Bobi podcenjen. Uz neku pristojnu minutažu imao bi, siguran sam, sjajne brojke. 


 

Meni bas milo zbog vucicevca

Link to comment

Minijatura Jokića za 5 poena Filadelfije.
Prvo se izgubi u odbrani i Embid zakuca, a onda mu posle skoka u napadu Embid sa zemlje ukrade loptu i Fila iz kontre pogodi trojku

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...