Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa za Pelicanse vec mesecima cekamo da posustanu ali guraju junacki i dalje...bas smor sezona za Denver, podgrejali su ocekivanja a onda nakon sto se Milsap vratio kao da se izgubila hemija u timu...pri tome mislim da je Milsap licno najmanje tu kriv...daje bas korektne izjave i cini se da nije od onih koji glume zvezdu, spreman je da se podredi timu...kljuc je u odnosu na relaciji Malone-Jokic

Link to comment

pa i nije lak raspored juti, dva puta golden state(mozda rese da odigraju nesto u zavrsnici), san antonio koji je u usponu, boston, portland u gostima, sota u gostima, lejkerse imaju dva puta u kratkom periodu sto je potencijalna nagazna mina. imaju i kliperse koji su u borbi za to 8. mesto. bezbedni su oni, igraju odlicnu kosarku, ali im raspored postaje tezi u odnosu na prethodni period.

Link to comment

Po meni se masi fudbal pricama o Jokicu, Milsapu i Melounu. Denveru treba pravi plej, liga je bekovski orijentisana, treba kreator spolja koji moze da iznese neizvesne zavrsnice. Marej nije taj kalibar. Stavi Holideja u Denver i ovaj tim ima tih 5,6 pobeda vise. 

Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

pa i nije lak raspored juti, dva puta golden state(mozda rese da odigraju nesto u zavrsnici), san antonio koji je u usponu, boston, portland u gostima, sota u gostima, lejkerse imaju dva puta u kratkom periodu sto je potencijalna nagazna mina. imaju i kliperse koji su u borbi za to 8. mesto. bezbedni su oni, igraju odlicnu kosarku, ali im raspored postaje tezi u odnosu na prethodni period.

 

Po snazi rasporeda imaju uz minesotu najlakši od ovih plejof kandidata. Doduse to je bilo pre poraza od Atlante. Jedino sto bi mogli da padnu, jako dugo se odrzavaju na visokom nivou a nije baš da su toliko kvalitetni. 

Link to comment

Kolike su po vasem misljenju sanse Denvera da udje u PO? A kolike Klipersima? U %. Ako je moguće pretpostaviti.

 

Mene smorio Teo sto forsira sut umesto madjiju :(

Link to comment

Auh. Mislio sam da su bar  nesto vece. Jokara je na duzoj turneji ako sam dobro shvatio, a oni i nisu bas dobri u gostima, tako da je to verovatno to. Šteta, jbga.

 

A i meni se cini sto neko rece da njima najvise fali plej. Super je sto centar ima 10 asista, ali je logicnije da taj posao radi plej.

Link to comment
4 hours ago, Djuro said:

dobar tekst, iako ne daje odgovor na kljucno (what's next) pitanje.

 

Zadržati trojku Jokić/Murray/Harris (+Milsap), a ostale može fire sale

Edited by Time Crisis
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Po meni se masi fudbal pricama o Jokicu, Milsapu i Melounu. Denveru treba pravi plej, liga je bekovski orijentisana, treba kreator spolja koji moze da iznese neizvesne zavrsnice. Marej nije taj kalibar. Stavi Holideja u Denver i ovaj tim ima tih 5,6 pobeda vise. 

Denveru treba play samo za drugi unit. U prvom unitu njima treba upravo igrac kao sto je Murray.

Problem je sto je prvo Maloneu trebalo vremena da skapira da je Jokic prvi igrac Denvera, a ne Millsap. A sada to isto i Jokic treba da skapira. A posle toga da poprave timsku odbranu, jer jedan pnr, i oni se raspadnu ko kula od karata. Murray i Barton ko da su u svemiru posle preuzimanja, pojma nemaju sta trebaju da rade. 

Link to comment

nije nikakv problem ko je glavni igrac ekipe. kad gubis utakmice protiv protivnika koji pokusavaju da gube utakmice, a dobro igras protiv jakih ekipa, to je problem motivacije i vodjenja tima. that said, oni stvarno nemaju nikakvu odbranu perimetru i krilima i to je prvo sto treba da adresiraju kao potrebu izmedju sezona. kvalitetno 3D krilo i elitni spoljni defanzivac koji zna nesto sa lopto. ako ces vec da gradis oko jokica, napravi tim koji moze da ga zastiti u odbrani, a ne tim koji on treba da stiti u odbrani. i da se zahvale tupavom bartonu, ne moze se igrati pobednicka kosarka sa takvim igracem. 

Link to comment
28 minutes ago, freakns said:

Denveru treba play samo za drugi unit. U prvom unitu njima treba upravo igrac kao sto je Murray.

Problem je sto je prvo Maloneu trebalo vremena da skapira da je Jokic prvi igrac Denvera, a ne Millsap. A sada to isto i Jokic treba da skapira. A posle toga da poprave timsku odbranu, jer jedan pnr, i oni se raspadnu ko kula od karata. Murray i Barton ko da su u svemiru posle preuzimanja, pojma nemaju sta trebaju da rade. 

 

videlo se u zadnjih 5 minuta i produžecima protiv majamija koliko im ne treba plej za prvi unit

Link to comment
12 hours ago, Grandilof said:

Ala ga Brooklyn tankuje, Dwight 32p/30reb...

nema brooklyn za sta da tankuje.

 

pelicani veceras igraju treci mec u tri dana, 4 u 5 i 5 u 6...ocekujem da izgube od lakersa kod kuce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...