Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uvek treba imati u vidu Jokarine godine, i kako je ove godine očigledno napredovao u kondiciji, snazi i pronalaženju boljih ofanzivnih rešenja.Naredno leto će verovatno posvetiti odbrani, barem bi trebalo.

Link to comment
41 minutes ago, booyaka said:

Uvek treba imati u vidu Jokarine godine, i kako je ove godine očigledno napredovao u kondiciji, snazi i pronalaženju boljih ofanzivnih rešenja.Naredno leto će verovatno posvetiti odbrani, barem bi trebalo.

 

naucices vremenom da ignorises midla 

Link to comment

Kao i Murrayeve godine, lik je tek napunio 21, mladji je od Jokica dve godine. Citajuci neke stvari o njemu, mislim da je bas jak uglavu, i da ce izrasti u ozbiljnog igraca, doosta boljeg od pominjanog Jrue-a. Celo Denverovo jezgro je mlado, 23/23/21, i normalno je da se muce da zavrse guste tekme. Doveli su Milsapa delom i da bi to popravili, i dok je on dobar lik i igrac, mislim da ne donosi kvalitete koji su im potrebni (a tek ne za te pare), i svakako nije taj closer igrac. Jbg, sa npr. Batlerom umesto Milsapa zavrsili bi na 53-4 pobede ove godine i imali dobre sanse da namuce Warriorse u polufinalu zapada. U stvari, 50+ bi verovatno imali i sa istim ovim igracima, samo da su otpustili Melouna a zadrzali Fincha...

 

Sto se sansi tice, 538 kaze ovako, rekao bih da su im i manje:

image.png.a48a27347654e282f71591ce472f8519.png

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

nije nikakv problem ko je glavni igrac ekipe. kad gubis utakmice protiv protivnika koji pokusavaju da gube utakmice, a dobro igras protiv jakih ekipa, to je problem motivacije i vodjenja tima. that said, oni stvarno nemaju nikakvu odbranu perimetru i krilima i to je prvo sto treba da adresiraju kao potrebu izmedju sezona. kvalitetno 3D krilo i elitni spoljni defanzivac koji zna nesto sa lopto. ako ces vec da gradis oko jokica, napravi tim koji moze da ga zastiti u odbrani, a ne tim koji on treba da stiti u odbrani. i da se zahvale tupavom bartonu, ne moze se igrati pobednicka kosarka sa takvim igracem. 

kvalitetno krilo bi im leglo ko budali samar. da su doveli Georga mesto Millsapa, oni bi bili 55W tim lagano. mozda bi cak mogli da igraju i protiv Rocketsa ili Warriorsa. ali ne treba igrati sada SBBKBB vec videti kako Jokic i Millsap da igraju zajedno. ja sam i dalje ubedjen da mogu. naucili su Jokic i Plumlee, naucice vala i Jokic i Millsap. samo sto Chandler nije pravo resenje za SF(ako ostane u Denveru, bolje kaoo 2nd unit PF), i kao sto si rekao, da se zahvale Bartonu. 

 

4 hours ago, theanswer said:

 

videlo se u zadnjih 5 minuta i produžecima protiv majamija koliko im ne treba plej za prvi unit

Miami je jedna od najboljih half court D u ligi, a Denver je sve vreme, pa i u produzetku, imao otvorene suteve protiv njih. vecinu su ih i pogodili. problem je bio sto nisu nista odbranili.

Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

 

 

Miami je jedna od najboljih half court D u ligi, a Denver je sve vreme, pa i u produzetku, imao otvorene suteve protiv njih. vecinu su ih i pogodili. problem je bio sto nisu nista odbranili.

 

jbg, dali su jednu trojku iz tajmauta za prva 4 min drugog produzetka

Link to comment

walker trenutno ima 46 poena nakon tri cetvrtine. 10 trojki. mogao bi pojuriti rekord. doduse vode 55 razlike. 112-57 :D

 

 

lakersi-pelicansi 44-40 prva cetvrtina

Edited by 189-
Link to comment
23 hours ago, Joe D said:

nije nikakv problem ko je glavni igrac ekipe. kad gubis utakmice protiv protivnika koji pokusavaju da gube utakmice, a dobro igras protiv jakih ekipa, to je problem motivacije i vodjenja tima. that said, oni stvarno nemaju nikakvu odbranu perimetru i krilima i to je prvo sto treba da adresiraju kao potrebu izmedju sezona. kvalitetno 3D krilo i elitni spoljni defanzivac koji zna nesto sa lopto. ako ces vec da gradis oko jokica, napravi tim koji moze da ga zastiti u odbrani, a ne tim koji on treba da stiti u odbrani. i da se zahvale tupavom bartonu, ne moze se igrati pobednicka kosarka sa takvim igracem. 

 

 

https://www.denverstiffs.com/2018/3/20/17142050/denver-nuggets-defensive-issues-nikola-jokic-will-barton-michael-malone-nba

 

Evo i ovaj baja se slaže sa tobom, pogotovo oko Bartona :D

Link to comment

 

18 hours ago, Host said:

Sam skor Denvera je inace manje vise identican sa Millsap i bez njega u timu, nije bas tacno da su Nuggetsi razvalili dok je bio povredjen.

Plitka analiza, treba bar ukljuciti i koliko je od tih tekmi bez Milsapa Jokic igrao sa Plamlijem u petorci...Svi online tekstovi i analize ukazuju da je najbolje rezultate i igru Denver imao u februaru kroz Jokic Ball, kada nije igrao ni sa Milsapom ni sa Plamlijem u petorci. I timska hemija i samopouzdanje je tada delovalo najbolje. Kad se Milsap vratio, Meloun kao i obicno nije imao muda da svom najplacenijem veteranu odma kaze da se drzi po strani, nego naprotiv javno kaze da ce sada deo napada ici kroz njega kroz crtane akcije, dakle no-JokicBall....Svi znamo kako Denver od tad izgleda. Iako su se stvari otad malo popravile sto se napada tice, sezona je gotova.

 

18 hours ago, Host said:

Uopste se ne slazem. Malone je dobio vrlo mlad tim i svake godine unapredio rezultate i razvio mlade igrace.

Murray, Harris i Jokic bi napredovali i kod drugih trenera, previse su talentovani. Pri cemu je ove sezone Jokicev napredak manji nego sto sam ocekivao iskreno sto je direktna posledica nacina na koji je upotrebljen. Mislim da je ocigledno da Malone ne zna bas s njim. Deluje mi da Jokic nije lak za coaching, ali npr. bas je bedica da Malone celu krivicu zbog lose odbrane svaljuje na njega, dok Randle i Johnson siluju najboljeg odbrambenog igraca tima, a na perimetru duvaju orkani...

Edited by spaceploitator
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...