Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

17 hours ago, Jimmy Kowalski said:

I Jabusele je bio NBA otpadak. I da nije bilo OI ostao bi u Realu..

Kako sad, pricalo se da su NBA skautinzi daleko ozbiljniji i da se igraci ne dovode na osnovu FIBA turnira.

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    289

7 hours ago, ZokiAsov said:

 

Dobro za sad se obojica drze van kkp teme, sto je veliki korak za njih a mali za covecanstvo. Pitanje je dokle ce izdrzati

 

shvaticu ovo kao notifikaciju da vam puno x2 nedostajem.

Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Kako sad, pricalo se da su NBA skautinzi daleko ozbiljniji i da se igraci ne dovode na osnovu FIBA turnira.

 

Pričalo se u kontekstu Alekse i Smitovog triple double na prijateljskoj utakmici. Jabusele je već bio u ligi i bez FIBA turnira, sada je verovatno malo poguralo priču, al svakako nije odlučujuće.

Link to comment

U poslednje vreme forum je abortirao jako interesantne teze - izjednačavanje Vase i Bogdana, Radmana i PSDa, Panatinaikos i Aleksu Avramovića u NBA plejofu, neki dan je trebalo dokazivati da je Ibaka na izdisaju....

 

Zajedničko za sve te kreativnosti je da se forumaši polomiše objašnjavajući, vade silne argumentacije i sl. a zapravo je dovoljan letimičan pogled na košarkašku utakmicu i okeanske razlike umesto znaka jednakosti su sasvim očigledne.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, kralj said:

U poslednje vreme forum je abortirao jako interesantne teze - izjednačavanje Vase i Bogdana, Radmana i PSDa, Panatinaikos i Aleksu Avramovića u NBA plejofu, neki dan je trebalo dokazivati da je Ibaka na izdisaju....

 

Zajedničko za sve te kreativnosti je da se forumaši polomiše objašnjavajući, vade silne argumentacije i sl. a zapravo je dovoljan letimičan pogled na košarkašku utakmicu i okeanske razlike umesto znaka jednakosti su sasvim očigledne.

 

Oni koji izjednacavaju Vasu i Bogdana, Radmana i PSD-a i pisu da je Ibaka na izdisaju zaista srozavaju nivo diskusije, ali sta ces demokratsko pravo je da svako pise pa makar i zabavljao druge glupostima..

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

To sa Ibakom me i nagnalo da napišem citirani post. Iskren da budem, do pre neki dan ne znam da li sam pogledao 10 minuta Ibake u Bajernu. Naivno sam se po automatizmu rukovodio logikom da ga je operacija leđa, nogatanje iz kluba u klub i naposletku pridruživanje 1 Bajernu dovelo do smiraja karijere.

 

I onda uzeh da gledam minhenske hajlajte. Bog mi se lično ukazao, međugalaktiči portal se otvorio. Ko bi rekao da će od one žetve individualnih nagrada, najboljeg defanzivca sveta i nosioca igre u pohodima za NBA titulu, izaći ovakav bavarski late bloomer. 

  • Haha 1
Link to comment

Odličnu sezonu je imao Serž, samo nema snage za previše minuta, rikne brzo, pa ti je neophodan i dobar bekap centar. Na kraju, nije bez razloga završio u Realu.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

Odličnu sezonu je imao Serž, samo nema snage za previše minuta, rikne brzo, pa ti je neophodan i dobar bekap centar. Na kraju, nije bez razloga završio u Realu.

 

Kad govorim o smiraju karijere imam u vidu igrača koji je pre 12-13 godina bio najbolji defanzivac sveta i lepio svaki drugi šut, igrača koji je 4 godine pred tu dobru sezonu u Bajernu bio bitan šraf šampionske ekipe, uprkos tome što je bio već u padu. Posle toga se ispovređivao i tavorio po raznim klubovima dok nije došao na nivo da ga niko neće. Prelazak u Real za kriterijume koje je kroz karijeru postavio, nije nikakva referenca koja će da dovede u pitanje tezu da je na izmaku snage. Naprotiv.

Link to comment

Ja ne da se ne bih iznenadio da Smajli razbije, nego to i očekujem.

 

On i Trinki mi deluju kao idealan spoj. 

 

Shodno kvalitetu ostatka tima, očekujem da u najboljem mogućem slučaju izvuku 12. mesto, ali malo li je. Uostalom, da je tim bolji, i Smajli bi imao manju ulogu.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...