Jump to content

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

17 minutes ago, Valkyrie said:

Neprikosnoveno deli prvo mesto sa neverovatnih 16,7% glasova, takoreći landslide.

 

 

Zabavno je to što ga deli sa igračem koji je takođe igrao ovde i za kojeg takođe znamo kakva je persona na terenu.

 

 

Player Vote cast
1-2. Nikola Kalinic 16.7%
1-2. Facundo Campazzo 16.7%
Edited by napadaj
  • +1 4
Link to comment
  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    585

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    328

  • Ratamahatta

    285

1 minute ago, Nikodije said:

Da sam košarkaš dao bih sve od sebe da budem prvi na toj listi, stoga bravo Kalina.

 

rekao bih da menjaš pojmove "prljav" i "borben"

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

rekao bih da menjaš pojmove "prljav" i "borben"

 

 

Ovde glasaju protivnički igrači, koji često borben vide kao prljav jer im ne ide u prilog. A ako sevne neki lakat, šta sad, puno jakih momaka na malom prostoru, adrenalin, želja za pobedom, nemoj da kukaš nego vrati. Mene je užasno nerviralo cigansko kukanje na Ledeja.

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Ovde glasaju protivnički igrači, koji često borben vide kao prljav jer im ne ide u prilog. A ako sevne neki lakat, št sad, puno jakih momaka na malom prostoru, nemoj da kukaš nego vrati. Mene je užasno nerviralo cigansko kukanje na Ledeja.

 

Pa valjda bi igrači prvi trebalo da znaju razliku između borben i prljav, zar ne? Da se razumemo, prljav ne ide bez borben, ali borben može da ide bez prljav.

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Pa valjda bi igrači prvi trebalo da znaju razliku između borben i prljav, zar ne? Da se razumemo, prljav ne ide bez borben, ali borben može da ide bez prljav.

 

Tanka je linija, baciš se po loptu, pokupiš usput protivnika i oni kažu vidi ga prljav. Osim toga uplašiti protivnika je legit strategija, zato i treba da se pravi čvršći tim. Eto Robija dobio po pičci pa sad pravi borbeniji™ tim, nema više Kaminskog nego daj Džonsa. 

Link to comment

Inače, na temu prljavih igrača. Jedan bivši, solidno unhinged forumaš, je posle finala ABA lige u Ljubljani, Goranu Jagodniku, kog smo sreli u jedinom pabu koji je to veče radio u Ljubljani, rekao da je on najprljaviji igrač kog je gledao.

 

Jagodnikov odgovor ko je po njemu najprljaviji igrač protiv kog je igrao će vas zapanjiti!!! (FOTO, VIDEO).

 

Oni koji znaju odgovor, neka ćute, ostali mogu da pogađaju. Dakle, poznato ime, igrao u ABA u sezoni 2010-11.

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Mene sad muči dilela™ da li je danas Ledej borben ili prljav?

ma nebitan je

sad se montiraju klipovi za džonsa

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Tanka je linija, baciš se po loptu, pokupiš usput protivnika i oni kažu vidi ga prljav. Osim toga uplašiti protivnika je legit strategija, zato i treba da se pravi čvršći tim. Eto Robija dobio po pičci pa sad pravi borbeniji™ tim, nema više Kaminskog nego daj Džonsa. 

 

To o čemu ti pričaš bukvalno nijedan igrač ne smatra prljavim. Prljavi su oni koji te stalno udaraju na sitno, štipaju, grebu, trash talkuju - gomila stvari koju mi ne vidimo.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

To o čemu ti pričaš bukvalno nijedan igrač ne smatra prljavim. Prljavi su oni koji te stalno udaraju na sitno, štipaju, grebu, trash talkuju - gomila stvari koju mi ne vidimo.

 

A šta je problem sa trash talkom? Jebote ljudima sve smeta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...