Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 minutes ago, nahbar said:

Vrlo jasnu predikciju sam napisao glede Sarasa na F4

 

 

napisao si "fener ima krater od glavnog trenera"; ne znam, ja ne mislim da je neki vrj ali ni da je kanta

 

uostalom, logika fenera u semis nije bila losa, da uspore igru i slicno, samo sto su, kao i cele sezone, imali uzasne amplitude tokom jedne tekme a taj aspekt retko ide na dushu trenera.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

5 sezona mi se čini previše, već ove godine je usporio u odnosu na prethodnu. No Real ima para za bacanje pa im se može.

Dubai će na kraju da igra sa nekim Miljanom Pavkovićem i Džoom Vukosavljevićem.

  • +1 1
Link to comment

Eto, blizu sam bio :D 

 

A znači neće igrati Evrokup ove godine? Šta su onda ono silno potpisivali sa upravom EL?

Link to comment
Posted (edited)
27 minutes ago, goofs said:

5 sezona mi se čini previše, već ove godine je usporio u odnosu na prethodnu. No Real ima para za bacanje pa im se može.

Dubai će na kraju da igra sa nekim Miljanom Pavkovićem i Džoom Vukosavljevićem.

 

Gore od ovoga je visina ugovora koja je navodno konstantna godisnje tokom tih svih 5 sezona (navodno 3 miliona godisnje i to celih 3 miliona za igraca, ne 3 miliona racunajuci sa porezom sto je navodno slucaj kod Kampaca), dobro je njegov agent ispregovarao imajuci iz sebe "strasila" u vidu Janakopulosa koji opet trosi nemilice, Arapskog novca koji ulazi u kosarku i mozda cinjenice da su se "prosuli" na F4 pre neki dan i da zele da budu sto jaci u buducnosti.

Edited by Borca
  • +1 2
Link to comment

Bas usazan ugovor po mom misljenju, misljenja sam da ce Tavares od sledece sezone biti u prilicnom decline-u

Njima generalno sledi ozbiljan remont u nerednih godinu-dve, gro tima im je u poznim igrackim godinama, nemaju (trenutno) nekog novog Doncica u smislu kvaliteta i godinama pred njim, nosiocima igre ugovori isticu (Hezonja, Musa sledece sezone), ali verujem da ce se ozbiljno pojacati koliko vec ovo leto 

  • +1 2
Link to comment

pa ni sa dončićem nisu imali ništa od godina koje su pred njim, pošto je sa 19 otišao u nba

 

jebiga, platili čoveka za još 2-3 sezone a preostale 2.3 su hvala što je celu euro karijeru proveo kod njih, plus ovo što @Borca kaže, da mu ne padne na pamet da pojača konkurenciju

naravno, to za real nije nikakav problem, dodaće oni još 3 do 5 milki godišnje ako im zafali

  • +1 2
Link to comment

Nešto se mislim, sve i da se premotamo u idealnu 202X godinu gde su svi ratovi stali a EL se proširila, pitanje je koliko ima zainteresovanih i nešto dugoročnije platežno sposobnih klubova koji bi igrali EL.

 

Neka bude svih 18 iz ove sezone + 3-4 ruske ekipe, Pariz, Dubai, London, finalisti EK i neka bude da časte Špance sa još jednim Huventudom/GC to je opet nekih 26-28 klubova što se da hendlati u dve divizije. Tako da je sledeća godina možda i najbolja prilika da se bolje poslože stvari po pitanju ponude i potražnje jer ovo plaćanje pozivnica u EL nema smisla na više nivoa, na kraju krajeva nije kao da brdo ekipa čeka da uleti u EL i obogati se kao što je to slučaj u fudbalu.

Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

Pišanje po nenovaku

 

20240528_234618.jpg.6596dc854ecf016278cea229de6e9f1c.jpg

 

S tim što ako je Tavares Bijons, dobri Majk je pre neka Milica Todorovic nego Rijana.

Link to comment
3 hours ago, kralj said:

 

S tim što ako je Tavares Bijons, dobri Majk je pre neka Milica Todorovic nego Rijana.

 

Tavares je prehajpovano i do bola forsirano smeće? Ne bih baš rekao.

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

Tavares je prehajpovano i do bola forsirano smeće? Ne bih baš rekao.

 

Biće faktor još sezonu-sezonu ipo. Da biram svakako bi pre Poarjea uzeo nego Edija.

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, *edited by mod said:

Nešto se mislim, sve i da se premotamo u idealnu 202X godinu gde su svi ratovi stali a EL se proširila, pitanje je koliko ima zainteresovanih i nešto dugoročnije platežno sposobnih klubova koji bi igrali EL.

 

Neka bude svih 18 iz ove sezone + 3-4 ruske ekipe, Pariz, Dubai, London, finalisti EK i neka bude da časte Špance sa još jednim Huventudom/GC to je opet nekih 26-28 klubova što se da hendlati u dve divizije. Tako da je sledeća godina možda i najbolja prilika da se bolje poslože stvari po pitanju ponude i potražnje jer ovo plaćanje pozivnica u EL nema smisla na više nivoa, na kraju krajeva nije kao da brdo ekipa čeka da uleti u EL i obogati se kao što je to slučaj u fudbalu.


To je ono što pričamo već godinama, EL novčano ne napreduje, nije samoodrživa i dokle god je tako biće na staklenim nogama.

 

Imaju tim sa A licencom koji je ove godine promenio tri trenera, bio poslednji u ligi, a za narednu najavio skromniji budžet. O čemu da pričaš nakon toga…

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...