Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Posted (edited)

Taman da ga CZ vrati nazad na pola sezone sledece godine ako Sfero zabaguje:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    583

  • booyaka

    374

  • MiddleClass

    327

  • Ratamahatta

    285

DAnas se ispricao sa bratom Grkom koji kaze da je Sloukas najbolji klupski bek svih vremena jer ima 10 ucesca na F4 i 3 titule.:lol:

  • Haha 2
Link to comment

Ah da. Rekao je  da prema njihovoj stampi  Pao i KKP imaju isti godisnji budzet oko 25 mil.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Jbt Keenan Evans, jedan od najtraženijih igrača na tržištu, van terena 6-8 meseci nakon povrede kolena...

Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, smooth.Op said:

Jbt Keenan Evans, jedan od najtraženijih igrača na tržištu, van terena 6-8 meseci nakon povrede kolena...

 

A kakvo je stanje na trzistu igraca govori i informacija da ce ga Olimpijakos ipak potpisati samo su se navodno dogovorili oko manje plate nego sto je valjda bio dogovor pre povrede.

Znaci Grci su spremni da ga cekaju i da bar bude dostupan posle Nove godine i za zavrsnicu sezone nego da traze igraca koji ima njegov ili slican kvalitet.

Edited by Borca
  • +1 1
Link to comment

To mu je druga slična povreda i ranije je zbog koljena pauzirao, ne znam da li je isto koljeno.

Link to comment

Ako misliš na prošlu sezonu, tada je pokidao ahilovu tetivu. 

Za ranije povrede ne znam. 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, bags said:

Ah da. Rekao je  da prema njihovoj stampi  Pao i KKP imaju isti godisnji budzet oko 25 mil.

 

Da li je tom grku nadimak shone?

  • Haha 4
Link to comment

a što je problem ako Partizan i Pao imaju isti budžet?

 

prošle godine im je Partizan odveo kapitena pod ugovorom

  • +1 2
Link to comment

Nije Partizan nikoga odvodio, kapiten se popičkarao sa gazdom kluba i sam tražio razlaz.

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

a što je problem ako Partizan i Pao imaju isti budžet?

 

prošle godine im je Partizan odveo kapitena pod ugovorom

Nije problem. Verovatno je bio i manji u Radonjić sezonu. Samo nije realno da je isti u ovoj sezoni.

  • +1 1
Link to comment

Naravno da nije isti budžet Partizana i PAO ove sezone. Levi druže, inteligentan si i nisi trol, ne znam čemu ovo.

 

A prošle jeste bio u rangu našeg ili čak malo manji.

  • -1 1
Link to comment
On 25. 5. 2024. at 22:25, uini said:

 

pa sad, niti sam ja tvrdio da je sharas opasan trener, niti je sinocna tekma dokaz za ovo sto sad pominjes ( :

Vrlo jasnu predikciju sam napisao glede Sarasa na F4

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...