Jump to content

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Pipen je kasniije  zabaklavio sa Denis ,

uvalila mu je sa pistaćima  smartgirl 

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    585

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    328

  • Ratamahatta

    285

58 minutes ago, Fakundo Sava said:

Pipen je kasniije  zabaklavio sa Denis ,

uvalila mu je sa pistaćima  smartgirl 

Što kaže neko u komentarima, napravila Pipena na Debelog Sremca

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

Pipen je kasniije  zabaklavio sa Denis ,

uvalila mu je sa pistaćima  smartgirl 

 

nisu za džabe sa pistaćima, zna se šta znači fistiki na grčkom slengu

Link to comment

Bolje da su ga poslužili sa srnećim leđima s obzirom na njegovu bivšu žene i njene navike.

Link to comment

Doveli Pipena kao nekog skauta a on brat odmah rekao "Ne da ne znam igrače, nego ne znam ni koji su ovo klubovi."

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
Posted (edited)
10 hours ago, garmonbozia said:

Fall koji ne može Fakua da izgura :laugh:

Da, ali zaboravljaš kakve listove ima Kampaco™

Edited by Tresko
Link to comment
Posted (edited)

dosta smorno veče u suštini

 

barem sam se napio od piva gde nemam nikakve posledice, spavam i ujutro nemam glavu kao tocilo

 

popodne sam u pripremi na plaži čak i spevao anti ataman/lesor pesmicu ali sam u strahu da ću izđinksovati odlučio da je zadržim za sebe.

 

pao smo pratili u uzeriji kod brata janakisa, vlasnika i paovca /zovu ih vazelini, ne znam da li vam je to poznato/ koji je do pred plasman na f4 pričao godinama da neće pratiti klub dok ne ode dimitris. naravno da je instalirao mobilni sa prenosom na kelnerski pult u kavani i redovno nas izveštavao kako stvari stoje. jbga meni je taj pao siledžijski basket odvratan, slukasa ne mirišem ni u boljim vremenima, plus gudura i kalates na turskoj strani ali ko će se autovati u sred grčke da navija za fener. tako da sam dosta brzo odustao od emocionalne investicije i fokusirao se na novo alfa pivo, sa morskom solju - naravno da nije slano niti bi na slepom testu bilo ko povezao pivo sa time - ali je dobra fora za marketing, ubijaju koliko vrte reklamu i naravno svi mi seljaci pijemo.

 

ako se pitate zašto kalates - pa zema mi je. baba mu je rođena i bila živela u mom selu. kada je pre par godina lokalni tim /kome je neki tajkun platio licencu tj preuzeo je od kritskog tima/ i tako igrao sezonu u prvoj grčkoj ligi, igrao protiv pao, nik je sa aerodroma otišao pravo u selo da vidi kuću gde je živela baba. tu me ozbiljno kupio, cenim dobar lokal patriotizam.

 

janakis je ispao veliki car i na kraju častio ceo sto /6 duša/ svim alkoholom koji smo popili a nije bilo malo, jedno pola litra uza i 10-tak piva. bilo mi drago zbog čoveka, svaka čast, nek ide život i moje sviranje kurcu /sve prethodno napisano/, a i zbog njegove divne familije koja cela navija za pao i šljaka u kafani. 

 

oly real smo pratili u lokalnom pabu. već sam pisao da nemam neke emocije prema oly kao i uopšte prema toj povlašćenoj grčkoj ciganiji svih fela tako da sam u suštini gledao prilično rasterećen, ako se tako može nazvati to što mi je vrlo brzo brk počeo da se smeje na uneređivanje koje im je priredio brat ćus. još dva piva u kombinaciji sa energetiskim vampirizmom reala koji ume da ti ubije svaku želju za gledanjem tekme u kojoj ne postoji nikakva šansa za takmičenje, preokret, tenziju. lokalci su pizdeli, naročito kad je oly prišao na -8, zapravo ne kapirajući koliko se real zajebava i odrađuje finiš tekme.

 

još jednom, hvala grobosima što su mi prošle godine skinuli vekovni hejt prema realu. čak i prema likovima kao što su ljulj, rudi, chacho. ova generacija je jedan od najvećih evropskih timova ikada, prepun igrača koji zaslužuju legendarni status. stvarno se ne sećam tima koji je igrao bolji basket u evropi. negde sam se nasred tog naleta u 1/2 kad su otišli na 20+ razlike uhvatio kako razmišljam gde bi bili da igraju NBA, za šta imaju kvalitet, na dnu sigurno ne.

 

svejedno mislim da će im zli ataman namestiti neku zamku. ili to ili će se pao epski raspasti, slukas nestati sa terena, taj neki rad. u berlinu će im barem navijački biti kao kod kuće pa šta znam, nisu bez šansi. ali ako real bude igrao svoje bez obaziranja šta druga strana radi, kao sinoć, onda piši propalo.

 

 

Edited by Eleniko
  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
43 minutes ago, Tresko said:

Da, ali zaboravljaš kakve listove ima Kampaco™

 

pa realno, nije lako izgurati facua, kao sa kockom kaldrme da se mlatis; smesno je da ti facu uzme skok koji nije na nicijoj zemlji a fall bas nema previse sanse da ga izgura kao bandera kakva jeste.

Link to comment

@Eleniko, vas 6oro je za cca 2ipoh popilo 10ak piva i pola kile uza? 

 

to mu dodje manje od 1 deci uza & manje od 1ipo piva po osobi; disgraceful :mellow:

Link to comment

ispravna opaska ali bilo je tu žena i nemaca nekih nezainteresovanih. ja sam se ograničio na 2 piva i dosta vode, uzo ne pijem inače, fujčuga.

Link to comment

0.5 u kafani

 

0.33 u baru

 

aman šta ti je nisam hteo da preterujem 

 

pola sam dana proveo juče opasuljavajući se od prethodne noći

 

zato sam i pio pivo što radim 2x godišnje

  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Eleniko said:

novo alfa pivo, sa morskom solju - naravno da nije slano niti bi na slepom testu bilo ko povezao pivo sa time - ali je dobra fora za marketing, ubijaju koliko vrte reklamu i naravno svi mi seljaci pijemo.

Gledao sam tekmu preko nekog strima koji je krao sa grčke NOVA TV (tako nešto ?) Marketing kida...posle utakmice mi samo bilo u glavi da ovo mora da se proba, čak je i oblik flaše skroz exSFRJ oldskul :hail:

Edited by warp
Link to comment

Zvezda i Partizan da obezbede nagrade za osvajača EL u naredne dve sezone ako hoće da učestvuju u takmičenju sledeće sezone.

Klošari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...