Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Da napisem ovde drugu @Ted, da ne pravim bespotrebnu dramu na KKP temi

 

Ja sam ove godine odgledao ukupno 2 Zvezdine utakmice u EL. Obe protiv Asvela. U ABA ponekad pustim ovu boraniju, protiv Partizana nijednu nisam gledao, cak ni protiv Buducnosti (jesam Cedevitu).

 

Moram priznati, prijalo mi je izuzetno. Drzi se istocnoevropske kinematografije, mnogo je zdravije.

  • +1 2
Link to comment

Tabela k'o da neko broji na zmurkama 
 

3* 15-10

5* 10-15
2* 5-20 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
24 minutes ago, pantelia said:

Da napisem ovde drugu @Ted, da ne pravim bespotrebnu dramu na KKP temi

 

Ja sam ove godine odgledao ukupno 2 Zvezdine utakmice u EL. Obe protiv Asvela. U ABA ponekad pustim ovu boraniju, protiv Partizana nijednu nisam gledao, cak ni protiv Buducnosti (jesam Cedevitu).

 

Moram priznati, prijalo mi je izuzetno. Drzi se istocnoevropske kinematografije, mnogo je zdravije.

 

hvala druže na lepim željama :)

 

ja sam uživo odgledao malo više utakmica, ostatak preko snimaka ne eltv

 

sad sam već izašao iz "zone opasnosti" po zdravlje, s obzirom da sam, posle više od 2/3 sezone ocenio da će ova EL sezona biti truba i da nema osnova za bilo kakva velika očekivanja. ovo večeras sam odgedao bez nekog stresa. tako da ću verovatno i nastaviti da gledam, kad budem imao vremena, ali bez stresa i velikih očekivanja. eventualno ću moći samo prijatno da se iznenadim, ako nastupi kakav čudesan veleobrt i ekipa zaređa sa pobedama.

 

kao što sam nešto ranije i napisao, očekujem skor na kraju da bude pola-pola, što će možda biti dovoljo za neko 10. mesto. a možda i neće.

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Moram priznati, prijalo mi je izuzetno. Drzi se istocnoevropske kinematografije, mnogo je zdravije.

Baš sam pričao ovo sa drugarima danas. Nezdravo se svi dajemo za trenutak sreće, a 3 dana kao da je sa'rana kada izgubimo. 

 

Sad mi je jasno zašto neki forumaši samo prate NBA.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Jel Majk Dzejms uvek bio ovakav mamojeb ili se nesto racionalizovao ove sezone? Ja ga nesto pamtim kao siledziju, fazon Gaudlok ili Shved, moze lako da resi mec ali cesce ce da siluje i sjebe. 

Link to comment
11 hours ago, Ted said:

 

hvala druže na lepim željama :)

 

ja sam uživo odgledao malo više utakmica, ostatak preko snimaka ne eltv

 

sad sam već izašao iz "zone opasnosti" po zdravlje, s obzirom da sam, posle više od 2/3 sezone ocenio da će ova EL sezona biti truba i da nema osnova za bilo kakva velika očekivanja. ovo večeras sam odgedao bez nekog stresa. tako da ću verovatno i nastaviti da gledam, kad budem imao vremena, ali bez stresa i velikih očekivanja. eventualno ću moći samo prijatno da se iznenadim, ako nastupi kakav čudesan veleobrt i ekipa zaređa sa pobedama.

 

kao što sam nešto ranije i napisao, očekujem skor na kraju da bude pola-pola, što će možda biti dovoljo za neko 10. mesto. a možda i neće.

 

Ih, taman posla :)

 

Mene su valjda ove godine sustigle sve svinjarije oko kluba. Mislim da je kap koja je prelila casu bila "pa neko mora i da peva U boj krenite junaci svi" izjava male prznice. Na to se dodatno nadovezala katastrofalna selekcija i eto ti ubitka zelje za bilo kakvim gledanjem. Cak ni reprize nisam ispratio (jesam pobedu protiv Milana, bio sam primoran na to). 

 

Vas nisam uopste gledao, ali svakako ste u dosta boljoj poziciji, ako nista, imate prednost na klupi protiv svih. Citajuci izvestaje, nije mi najjasnija podela minuta kod vas, ali treneru sigurno jeste. Daleko je do toga, ali svakako niste bez sanse u plej inu na jednu utakmicu, protiv koga god da igrate. A jos uvek mozete da kliknete i da udjete u seriju pobeda kao prosle godine, posebno gledajuci raspored.

 

10 hours ago, garmonbozia said:

Baš sam pričao ovo sa drugarima danas. Nezdravo se svi dajemo za trenutak sreće, a 3 dana kao da je sa'rana kada izgubimo. 

 

Sad mi je jasno zašto neki forumaši samo prate NBA.

 

Ja recimo potpuno drugaciji odnos imam prema fudbalu, iako su tamo mozda i veci mufljuzi nego u kosarci. Posle Krasnodara gde zamalo nisam umro, sve mi predstavlja bonus, ako gledam, to radim bez imalo nerviranja. Bahar mi je malo povecao interesovanje posle priprema, no to se resetovalo brzo.

 

Link to comment
58 minutes ago, pantelia said:

A jos uvek mozete da kliknete i da udjete u seriju pobeda kao prosle godine, posebno gledajuci raspored.

 

Dođe februar a još se piše o famoznom kliktanju. Samo da ne bude klik bejt

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, pantelia said:

Vas nisam uopste gledao, ali svakako ste u dosta boljoj poziciji, ako nista, imate prednost na klupi protiv svih. Citajuci izvestaje, nije mi najjasnija podela minuta kod vas, ali treneru sigurno jeste. Daleko je do toga, ali svakako niste bez sanse u plej inu na jednu utakmicu, protiv koga god da igrate. A jos uvek mozete da kliknete i da udjete u seriju pobeda kao prosle godine, posebno gledajuci raspored.

 

Ja recimo potpuno drugaciji odnos imam prema fudbalu, iako su tamo mozda i veci mufljuzi nego u kosarci. Posle Krasnodara gde zamalo nisam umro, sve mi predstavlja bonus, ako gledam, to radim bez imalo nerviranja. Bahar mi je malo povecao interesovanje posle priprema, no to se resetovalo brzo.

 

meni se sad čini da nije toliko do kliktanja, nego da ovo što imamo ne može da klikne. kao da delovi nisu baš kompatibilni. za razliku od prehodne sezone, kada se ispostavilo da jesu. može da se nabudži i da funkcioniše nekako, svakako bolje nego sada, i to je, verovatno, najviše što možemo da učekujemo. naprosto je selekcija igrača bila bolje prošle, nego ove sezone. mislim na ove noseće. što opet nije neka tragedija, ne dešava se nikome da svake godine izgleda sjajno ili da ubada pojačanja bez greške

 

imam i ja drugačiji odnos prema fudbalu, pošto ga više volim i više pratim nego košarku. tako da stresove koje mi donosi Partizan prihvatam kao nužnost koju ne mogu da izbegnem. za razliku od košarke, gde to mogu, tako što naprosto ne gledam uživo.

 

 

Link to comment

Prošlogodišnji roster mi se mnogo više sviđao jer je znao kako da izvede loptu iz auta

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Prošlogodišnji roster mi se mnogo više sviđao jer je znao kako da izvede loptu iz auta

Pa ipak ne je baš, muči nas to od Burse a i pre njih.

Link to comment

Barselona potpisala i registrovala Rubia, cenim samo zbog dedlajna, još uvek nema naznaka da li će i kada zaigrati.

Link to comment

Boldvin 3500$ kazne zbog napada na sudiju protiv Baskonije

 

Zoran Savic 5000$ kazne zbog napada na sudiju protiv Virtusa

 

 

Ocekivano blage kazne. Kad im je ona svinjarija prosle sezone u Madridu prosla, ovo sad je luk i voda :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

Zoran Savic 5000$ kazne zbog napada na sudiju protiv Virtusa

 

moma jakovljević odma da traži odštetu :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...