Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

17 hours ago, omiljeni said:

sad čekamo da Milojević iz dalekog Warriosa izda saopštenje da nije pametno da se igrači pošibaju na važnoj tekmi.

i Šuput i Novica.

 

 

Mislim da bi i Anđušić mogao da kaže nešto na tu temu :D

 

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

16 hours ago, Defunctus said:

Kakvi su markentinski slepci ovi iz Evrolige, sve utakmice veceras stavili u maltene isto vreme, a sve bile neizvesne i prezanimljive za gledanje.

Ima i to svoju draž. Neophodno je samo da su dobre baterije u daljincu i da niko ne ometa :).

Poprilično sam se ispraksao da budem sam svoj režiser i da se šaltam sa utakmice na utakmicu kao neki multiprenos i da sve ispratim. 

Link to comment
3 hours ago, smooth.Op said:

Ima i to svoju draž. Neophodno je samo da su dobre baterije u daljincu i da niko ne ometa :).

Poprilično sam se ispraksao da budem sam svoj režiser i da se šaltam sa utakmice na utakmicu kao neki multiprenos i da sve ispratim. 

Ja ukljucim multiview na euroleague tv, ali se pogubim cesto i ne znam vise ni sta gledam.

Link to comment
On 6. 12. 2023. at 10:14, Mindaugas Žukauskas said:

Mene samo sikira da će ovaj vjetar u leđa Partizanu morati da se kompenzuje kroz neki drugi srpski klub, jer ne mogu sudije gurati oba naša. Suđenje na sledećim tekmama Zvezde će pokazati, ali ja sam ubeđen da će ih krasti, a fala bogu ovdašnji forumaši će to znati da primete i prokomentarišu

A ne primecujes nista prosle i ove sezone, nego tek cekas?

Link to comment

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=12&dd=08&nav_id=2446864

 

Kad napisem ono sto svi vide, stizu zajedljivi komentari, pozivi da se istrazim, banujem, itd.

Kod mene je stvar prosta i ne bezim od toga, ja sam prosto ljubomoran kakvo sudjenje ima partizan u el u ove 2 sezone.

Usput, cestitam na jucerasnjoj pobedi, onih zadnjih 13 minuta je bila vrhunska kosarka, ne secam se kad sam zadnji put gledao takvu defanzivno ofanzivnu predstavu jednog tima.

Link to comment
14 hours ago, ZokiAsov said:

Kako lepo sutira vanja...

baš smo pričali o tome posle olimpije. dugačka je ta lista, tripko, bogdan, blejk step, alexander the great, boban petrović(moj favorit), praja….


ali kombinaciju estetike, muda i fizičke superiornosti retko je viđena do pantera.
 

kao kobinacija đorđevićevih muda i gracioznosti i danilovićeve fizike

  • Haha 1
Link to comment

Ostin Holins potpisao tronedeljni (?!?) ugovor sa Žalgirisom, trebalo bi da debituje protiv nas

 

Pangos dogovorio sa Valensijom, čeka da ga Armani oslobodi ugovora. Nešto se tu ozbiljno pogovnalo unutar kluba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...