Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

49 minutes ago, Eleniko said:

 

biće jabusele i gabi dek relevantni kad dođe vreme

 

ne može se drugačije, i nad seoskim siledžijom ima sila.

A seoski siledžija je ko?

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

24 minutes ago, Filozof manijak said:

ne šalim se, vrlo sam ozbiljan

Reci mi zašto bi tebe interesovalo suđenje na partizanovim utakmicama?

 Pusti sad Koltrejna i Ćopija

 

Koliko god zvučalo neverovatno, neki gledaju košarku i mimo tima za koji navijaju. Na osnovu tog gledanja posle i komentarišu.

 

Interesantno je da ti u tom smislu ne smeta kad tvoji drugari, tatatatirci, iznenada nagrnu na topik kada komentator pročita zvaničnu posetu na Zvezdinim utakmicama, pa onda  metodama drona Željka Mitrovića sa sve zaokruživanjem i paralelnim fotgrafijama dokazuju ono što je svima jasno. Ruku na srce, te gadosti sa Tegijevih storija dođu ipak posle utakmice, dok nesrećnik namontira. 

  • +1 1
Link to comment

I jos nesto, koliko me iritira kad sviraju pipavce na 12 metara od kosa, a ne sviraju sikiru na polaganju

I kad nesto u 8' sviraju, a kod istog tog u 38' budu pandur iz Saut Parka 

Mozda je ipak bolje da svi odbrambeni skrolaju instagram i zavijaju duvan dok protivnicki bek nadriblava i trazi poziciju da puca, a kad je vec pucao skloni se jos metar od njega da se ne uvredi 

Sinoc mi se posebno svidela tekma jer je licila na basket iz 2003., cvarci, pihtije, znoj, sperma, krv i suze, a ne vise stalno ono flentersko 98-94 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Dočim je meni mnogo interesantnije iza dublju analizu što komšije čelobašte toliko zanima suđenje na utakmicama KKP-a.

 

suďenje na utakmicama je najniżi nivo diskusije, ali je tema sportskog pdf

 

tvoja istraga ko šta piše i motiva komšija da pišu nije tema ni jednog topica na forumu

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Pa probaj, kaži ljubomorni smo na pobede komšija i tražimo svaki pa i najmanji razlog da je osporimo, jer više volimo da komšiji crkne krava nego da naša deca imaju mlijeka.

I nije sramota to reći, ljudski je :D

 

Omiljeno pice? Sampanj, viski, vino, rubinov vinjak?

 

Ne. Ciganske suze

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Drako said:


 

Kad onaj vas maloumnik bije, saplice i povredjuje igrace sirom evropskih terena, onda je to u zaru borbe i eto, takav je on, malo nestasan.

 

Podsetio bih na jedino relevantno istrazivanje na ovu temu

Quote

In a poll aimed at identifying the dirtiest players in the EuroLeague, plenty of players received mentions. However, Nikola Kalinic and Facundo Campazzo shared the top spot, both securing 16.7% of the votes.

 


https://m.basketnews.com/news-196246-basketnews-players-survey-overratedunderrated-stars-and-unlikeable-coaches.html

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Jes, ono kačenje Eksumovog nokta kao krunski dokaz pokušaja ubistva je baš u stilu DJV koji najavljuje atentat. :ph34r:

Auuuuu pa tebe ovo sve stvarno pogađa na nekom višem nivou nego što sam i mogao da zamislim. Zakucavanje o pod sa leđa = problem sa noktom. Sigurno bi tako gledao na slučaj da se desilo npr tebi na ulici ili nekom igraču tima koji nije Partizan.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ratamahatta said:


Nisu vratili kriterijum, vec su odradili naknadu stete

Svirali su Monaku faul u napadu koji nije postojao u drugom poluvremenu (Andjusic se kretao i usao u putanju njihovom beku, cist faul odbrane recimo) da bi vratili za neke odluke u prvom, + su onemogucili Dialoa da brani Pantera u drugom i u vise navrata prelako dunuli faulove, a u prvom poluvremenu nijedan takav kontakt nisu svirali ni na jednoj strani (sto je i dovelo do gomile promasenih zicera na obe strane i nizak rezultat) + u prvom poluvremenu svirali trecu licnu Kaboklu za potpuno cist blok. U nedostatku Kaminskog, to je moglo da resi tekmu, Bilo je jos wtf situacija u obe tekme, samo sto ne mogu da se setim vise tacno sta. I cetvrta licna Kabokloa (ili je to bio Smajli?) kad mu se pred kraj MJ uguzio u putanju tu negde oko slobodnog je isto bio wtf faul. 

A pre toga su svirali PJ-u faul u napadu koji nije bio, pa su gledali snimak i vratili odluku

A onda na kraju ne sviraju faul na Motejunasu, i ne sviraju nesportske kad je Lojd srusio Ledeja a ovaj mu nabio lakat u facu, vezali su jedno 10 sranja i nije ni cudo da pizde i jedni i drugi 

Nekom od nasih (zaboravio sam kome) su oprostili cetvrtu licnu i sudili drugu/trecu licnu saigracu kad su branili 2 na 1 ispod kosa nekog iz Efesa i tako ti fazoni, samo sto se svi uvek bolje secamo kad nas jebu nego kad mi jebemo :D


Generalno se slažem sa svim zajebima, uz par sitnih ispravki.

 

Moj utisak je da su Džejms i Panter dobijali faulove jer se zovu Džejms i Panter (npr. pogledati prvi faul Pantera na Džejmsu na početku utakmice i peti faul Kabokla - da, to je bila peta isključujuća). Panter je dobio ona bacanja u poslednjoj četvrtini na čvrstu, ali čistu odbranu.
To je za mene kurton sudjenje, neki igrači su zaštićeni, neke lemaj ko budalu.

 

Inače ne mislim da je bilo agende kod sudija ni na jednu ni na drugu stranu, prosto mislim da su loši, da je onaj žabar glup ko tri kurca i naivan. Ako ti dva puta sviraš faul u napadu na čist blok jer defanzivac nešto smotano zapne za blok, onda druže možda ti nisi za košarkaškog sudiju.

 

Monako je ozbiljno chokeovao završnicu regularnog dela, razbili su tablu jedan napad, drugi bacili loptu u aut, treći Mtejunas se zaleće na levi ulaz sa vrha kapice (jasno je da on to ne treba da radi), i ništa im tu sudije nisu krive. Izvukle su ih dve heroball trojke.


Najveći previd koji ja vidim je nesviranje faula na Litvancu (koji ja nisam video, ali vidim da je ovde konsenzus da je bio, a ne mogu da nadjem snimak) i namerna lična koja je kurton, ali iz nje mi ništa nismo dobili jer smo loptu izveli Monaku u ruke.
 

A ono rvanje na kraju je slika i prilika sudjenja cele utakmice - ne sviraju faul koji Monako namerno želi da napravi, jer su slepi ili kompenzuju, i onda time izazivaju još veće sranje i potencijalnu namernu ličnu na drugoj strani koja može direktno odlučiti utakmicu. To ne sme ni u KLSu da se dešava.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Auuuuu pa tebe ovo sve stvarno pogađa na nekom višem nivou nego što sam i mogao da zamislim. Zakucavanje o pod sa leđa = problem sa noktom. Sigurno bi tako gledao na slučaj da se desilo npr tebi na ulici ili nekom igraču tima koji nije Partizan.

 

Bavio sam se mnogo zajebanijim sportom od košarke preko 20 godina, igrao utakmice sa rukom u gipsu. Davati štake za ono igraču je ponižavajuće. Verujem da je momku bilo neprijatno. Samo potpun laik (ili fanatik) je mogao da pomisli da ovaj neće da igra utakmicu. Samo su šibicari smislili cunning plan da ižickaju što veču kaznu. Topla voda, 2 i 2 kad se skinu crno-bele naočare.

 

Ne pogađa me nimalo. SNS dobija izbore na veliko, ne očekujem da ljudi i u ovo ne poveruju.

Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

 

Bavio sam se mnogo zajebanijim sportom od košarke preko 20 godina, igrao utakmice sa rukom u gipsu. Davati štake za ono igraču je ponižavajuće. Verujem da je momku bilo neprijatno. Samo potpun laik (ili fanatik) je mogao da pomisli da ovaj neće da igra utakmicu. Samo su šibicari smislili cunning plan da ižickaju što veču kaznu. Topla voda, 2 i 2 kad se skinu crno-bele naočare.

 

Ne pogađa me nimalo. SNS dobija izbore na veliko, ne očekujem da ljudi i u ovo ne poveruju.

Šta da ti kažem čvršći si i jači čovek nego Exum, što je za svaku pohvalu jer je on ipak na NBA nivou atleticizma.

 

Ma jasno sve i ja tako kad me nešto ne pogodi napišem n (gde n teži ka beskonačno) besnih postova, prisetim se utakmice dva tima iz prošle sezone i poentiram™ sa SNS paralelom.

 

 

download (4).jpeg

  • Wub 1
  • Haha 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...