Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Zalio se i Zelimir u Minkenu, jbg

Dobro rece neko juce, isto kao i nase s Efesom, drkali su nas dok Mitar nije popizdio, posle je bilo ovde mi naredjivamo

Kompenzatorsko sudjenje je generalno sranje, ali meni je npr. jos vece sranje kad se u prvom poluvremenu svira balet, a u drugom puste rukomet ili obrnuto

Ili kad u zadnjem minutu progutaju pistaljku i ne vide nista, nek tuce komsija zenu necemo mi da se mesamo  

Edited by Ratamahatta
  • +1 4
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

22 minutes ago, Filozof manijak said:

Dočim je meni mnogo interesantnije iza dublju analizu što komšije čelobašte toliko zanima suđenje na utakmicama KKP-a.

 

Reci da se salis?

 

Hm, igramo isto takmicenje. Eno ti na pdf fudbal i u medijima koliko hoces postova naslova / recimo "penal za Zvezdu" pa se smijete, komentarisete i niko vam ne kaze - zasto komentarisete sudjenje na Zvezdinim tekmama :fantom:

 

Ili podji molim te i reci @copkillah da ne komentarise sudjenje kad igra Man Utd ili @John Coltrane kad igra Lpool

Edited by MiddleClass
Link to comment
3 minutes ago, Ratamahatta said:

Zalio se i Zelimir u Minkenu, jbg

Dobro rece neko juce, isto kao i nase s Efesom, drkali su nas dok Mitar nije popizdio, posle je bilo ovde mi naredjivamo

Kompenzatorsko sudjenje je generalno sranje, ali meni je npr. jos vece sranje kad se u prvom poluvremenu svira balet, a u drugom puste rukomet ili obrnuto

Ili kad u zadnjem minutu progutaju pistaljku i ne vide nista, nek tuce komsija zenu necemo mi da se mesamo  

Ne znam dal Eleniko ceni da ti i ja želimo reći da su kasnije sudije pogurale nas i vas u ove dve tekme. Mislim da i ti i ja samo želimo reći da su vratili kriterijum na normalan nivo. Eto da zna, pošto čita :D

Edited by Milošica
Link to comment

Mene samo sikira da će ovaj vjetar u leđa Partizanu morati da se kompenzuje kroz neki drugi srpski klub, jer ne mogu sudije gurati oba naša. Suđenje na sledećim tekmama Zvezde će pokazati, ali ja sam ubeđen da će ih krasti, a fala bogu ovdašnji forumaši će to znati da primete i prokomentarišu

  • +1 2
Link to comment

Ne moras gledati buduce. Mi protiv Monaka doma nismo imali ni blizu ovako dobro sudjenje kad se lomilo :D

Edited by MiddleClass
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ne moras gledati buduce. Mi protiv Monaka doma nismo imali ni blizu ovako dobro sudjenje kad se lomilo :D

 

E, ali propuštaš da prokomentarišeš da se ne bi ni lomilo da je dopušteno da Kaboklo ima minutažu koliko je trebalo. Jbg, mora se pogledati iz svih uglova

  • +1 6
Link to comment

Ja ne znam da li je neko ovde gledao utakmicu ili pise na osnovu zalopojki igraca Monaka. Nas su sudije juce urnisale. Kucu bih dao da Partizan ima sudjenje u gostima kakvo je juce imao Monako. Da nisu sve i svasta svirali i navlacili za njih ne bi ni dosli u neizvesnu zavrsnicu.

 

Samo u prvom poluvremenu 4 faula u napadu na postavljanju bloka su nam svirali. Na kraju regularnog dela na nekom egalu sviraju posle izgubljene lopte Pantera opet faul Smajlagicu na postavljanju bloka. KAd god smo bili u naltu svirali su neku nebulozu. Za ona 2 challenge-a koja je Sasa Obradovic trazio gledaju snimak 5 minuta, ne vidi se nista od drugog igraca oni okrecu odluku i poklanjaju bacanja James-u. Da ne pricam o sitnim faulovima koje su svirali kad Monaco nije mogao da vidi kos.Npr. Ledejev treci faul...

 

Na kraju su se pogubili skroz. Aut koji su gledali je mozda diskutabilan pitanje je da li je lopta pipnula Panteru ruku, Dozierov faul koji us okrenuli je cist, njihov igrac je bio u cilindru, namerna na Smajlagicu isto. Ono uzadnjoj sekundi su mogli samo da sviraju nesportsku za Monaco za vucenje Ledeja i nesportsku Ledeju za mlatanje rukom, pa 2 bacanja na jednu pa na drugu stranu.

  • +1 5
Link to comment
27 minutes ago, Milošica said:

 Mislim da i ti i ja samo želimo reći da su vratili kriterijum na normalan nivo.


Nisu vratili kriterijum, vec su odradili naknadu stete

Svirali su Monaku faul u napadu koji nije postojao u drugom poluvremenu (Andjusic se kretao i usao u putanju njihovom beku, cist faul odbrane recimo) da bi vratili za neke odluke u prvom, + su onemogucili Dialoa da brani Pantera u drugom i u vise navrata prelako dunuli faulove, a u prvom poluvremenu nijedan takav kontakt nisu svirali ni na jednoj strani (sto je i dovelo do gomile promasenih zicera na obe strane i nizak rezultat) + u prvom poluvremenu svirali trecu licnu Kaboklu za potpuno cist blok. U nedostatku Kaminskog, to je moglo da resi tekmu, Bilo je jos wtf situacija u obe tekme, samo sto ne mogu da se setim vise tacno sta. I cetvrta licna Kabokloa (ili je to bio Smajli?) kad mu se pred kraj MJ uguzio u putanju tu negde oko slobodnog je isto bio wtf faul. 

A pre toga su svirali PJ-u faul u napadu koji nije bio, pa su gledali snimak i vratili odluku

A onda na kraju ne sviraju faul na Motejunasu, i ne sviraju nesportske kad je Lojd srusio Ledeja a ovaj mu nabio lakat u facu, vezali su jedno 10 sranja i nije ni cudo da pizde i jedni i drugi 

Nekom od nasih (zaboravio sam kome) su oprostili cetvrtu licnu i sudili drugu/trecu licnu saigracu kad su branili 2 na 1 ispod kosa nekog iz Efesa i tako ti fazoni, samo sto se svi uvek bolje secamo kad nas jebu nego kad mi jebemo :D

Edited by Ratamahatta
  • +1 7
Link to comment
17 minutes ago, MiddleClass said:

 

Reci da se salis?

 

Hm, igramo isto takmicenje. Eno ti na pdf fudbal i u medijima koliko hoces postova naslova / recimo "penal za Zvezdu" pa se smijete, komentarisete i niko vam ne kaze - zasto komentarisete sudjenje na Zvezdinim tekmama :fantom:

 

Ili podji molim te i reci @copkillah da ne komentarise sudjenje kad igra Man Utd ili @John Coltrane kad igra Lpool

ne šalim se, vrlo sam ozbiljan

Reci mi zašto bi tebe interesovalo suđenje na partizanovim utakmicama?

 Pusti sad Koltrejna i Ćopija

Link to comment

Plajvi(jebo te novi nik), pa to je normalan kriterijum :D

 

E al ozbiljno, što se Dialoa tiče, onako se odbrana ne igra. Svaka čast na trudu, svaka čast na radu nogu(tu je Panter uz Majka i možda Larkina najteži za praćenje), ali konstantno se unosio gornjim delom tela. Nešto što često (opravdano) sudije sviraju Alenu kod nas i Branku kod vas. To što je njemu bilo stalo da ga odbrani pa je pravio grimase posle svakog faula i što su mu to dopuštali na početku nije nikakvo opravdanje.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...