Jump to content
IGNORED

Španija i Katalonija


Lord Protector

Recommended Posts

jbmti ljudsku pamet

ovo je sve ludo

 

pa imaju primer tako reći jučerašnji da vide šta se to dobija usitnjavanjem države, ali jok, misle biće im super samima

 

tužno mi načisto kad vidim one mlade ljude što demonstriraju ulicama

šta oni misle da će da dobiju otcepljenjem, pametnice male 

Link to comment

pa imaju primer tako reći jučerašnji da vide šta se to dobija usitnjavanjem države, ali jok, misle biće im super samima

Misle, a sva je prilika da bi ga najebali. No na stranu oni, njima na volju, pravi problem je što bi uz to i ostale po zemlji povukli u dubok mulj, ni krive ni dužne.

 

Razlika je od tog jučerašnjeg primera utoliko što nema "spoljnog faktora" ozbiljno zainteresovanog da do toga i dođe.

 

Jebo mu ja mater.

Link to comment

Razlika je od tog jučerašnjeg primera utoliko što nema "spoljnog faktora" ozbiljno zainteresovanog da do toga i dođe.

 

Jebo mu ja mater.

tim pre nisu zdravi

 

+1 na ovaj drug red

Link to comment

nema traktora na fuerteventuri  :fantom:

 

Kad sam bio klinac, Juga još bila u komadu, vodili me na Lanzarote. Sećam se kao juče, uzduž i popreko ostrva plakati i baneri: "Vota independencia". Sećam se i kako se zvao lider: Antonio Cubillo.

 

Ne znam da li su nešto napravili na izborima ali sećam se da sam onako klinački konstatovao da ceo svet želi nezavisnost i da moja reputacija štrebera koji može napamet da nabroji sve države i glavne gradove sveta neće još dugo trajati.

Link to comment

Vazi negde kod tvojih cetnika - kao kada bi sada Katalonija prvo pobila i ocistila jedno 40% spanskog stanovnistva pa onda krenula na referendum. 

aha. a donjeck, lugansk i krim?

 

^Ti to o Hrvatskoj?

 

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

mozda misli na kosovo.

Link to comment

Kad sam bio klinac, Juga još bila u komadu, vodili me na Lanzarote. Sećam se kao juče, uzduž i popreko ostrva plakati i baneri: "Vota independencia". Sećam se i kako se zvao lider: Antonio Cubillo.

 

Ne znam da li su nešto napravili na izborima ali sećam se da sam onako klinački konstatovao da ceo svet želi nezavisnost i da moja reputacija štrebera koji može napamet da nabroji sve države i glavne gradove sveta neće još dugo trajati.

:)

Pre dve godine sud je morao da zabrani da se separatisticka zastava Kanara kaci na opstini u Fuerteventuri 

Bandera-estrellas-verdes-independencia-c

Link to comment

Ne znam da li su nešto napravili na izborima ali sećam se da sam onako klinački konstatovao da ceo svet želi nezavisnost i da moja reputacija štrebera koji može napamet da nabroji sve države i glavne gradove sveta neće još dugo trajati.

 

4940216b5b07a6e8029072f8c9e46494--vintag

Link to comment

cek bre jel ima neki deo spanije koji je zaista spanija i zeli da ostane spanija? :o

sve sam separatista do separatiste!  :s_u:  :s_a:  :s_dj:

Castilla i Madrid:)

 

ma sve je to ustvari prenapumpano, ne verujem da je to uvrh glave vise od 20% stanovnistva. 

Link to comment

Dobro biju ti španski sudovi. Inače. džaba vam ta poređenja. U Španiji nije na vlasti Milošević, nego Koštunica. 20 godina stariji Vuk Jeremić

 

^_^

Link to comment

 

Loše.

 

Srbija - Kastilja i okolina, OK.

Hrvatska - Katalonija, OK.

Slovenija - Galicija, aj može da prođe, što da ne.

Crna Gora bi morala da bude Aragon u toj podeli.

 

Bosanci ne mogu da budu Baski. Baski mogu biti Albanci (jezički kriterijum) ili Mađari (jezički kriterijum + ekonomski kriterijum). 

 

Bosna više Valensija, kao svojataju ih Hrvati, ali oni su svoji...ili tako nešto. Ili neki križanac Extramadure, Valensije i Mursije. La Rioha - Hercegovina. :D

 

Makedonija kao Andaluzija, aj može recimo...

 

:D

Link to comment
×
×
  • Create New...