Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • duda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

 

Svako ko i pomisli da uvede nova pravila da skrati mečeve je moj smrtni neprijatelj

 

Ako mislis na pravilo da nema TB, ono vazi na samo 2 turnira od 200 koliko ih postoji. I lako je iz fotelje navijati da neko igra meceve od 6, 7 ili vise sati. Da je boba da se to sto pre ukine.

Link to comment

ovo je nevidjeni skandal. nema nijedan razlog da se ne odigra na central courtu. ovi sa kartama za court 1 svakako nece moci sutra da gledaju novaka.

mada, ko zna mozda idioti bace novaka ne teren broj 2-18 na kome nije nista planirano. ne bi me cudilo

 

Čuvaju travu verovatno. :) Mada Novak i dalje ima najbolji žreb, tako da nema puno da se žali.

Link to comment

Ako mislis na pravilo da nema TB, ono vazi na samo 2 turnira od 200 koliko ih postoji. I lako je iz fotelje navijati da neko igra meceve od 6, 7 ili vise sati. Da je boba da se to sto pre ukine.

Ja sam ubedjen da teniseri u ovakvim spektaklima uzivaju vise nego gledaoci. To je borba, 1 na 1, do poslednjeg poena. Lozi ih sigurno

Link to comment

ovo je nevidjeni skandal. nema nijedan razlog da se ne odigra na central courtu. ovi sa kartama za court 1 svakako nece moci sutra da gledaju novaka.

mada, ko zna mozda idioti bace novaka ne teren broj 2-18 na kome nije nista planirano. ne bi me cudilo

Neviđeni idioti. Kako ih nije sramota.

Mogli su na br 17 da prebace, samo da svi imaju istu šansu i da igraju istog dana

Link to comment

Čuvaju travu verovatno. :) Mada Novak i dalje ima najbolji žreb, tako da nema puno da se žali.

 

srecom pa ga ceka berdih. da mu je protivnik cilic bilo bi gadno

Link to comment

Ako mislis na pravilo da nema TB, ono vazi na samo 2 turnira od 200 koliko ih postoji. I lako je iz fotelje navijati da neko igra meceve od 6, 7 ili vise sati. Da je boba da se to sto pre ukine.

 

Ne samo na to, na sve one gluposti širom sveta koji smišljaju kako da zarad većih TV gledanosti skrate teniske mečeve na cirka 90-tak minuta.

 

U pravu si, lako je iz fotelje navijati, ta neću valjda navijati iz klozeta ^_^ to pravilo postoji na 2 najveća turnira, vala za te i sve pare koje zarađuju, nek odigraju jednom u dve godine meč od 4 i po sata. Pamtiće se, kao što će se pamtiti AO '12

 

Pratim svoje Svako ko i pomisli da uvede nova pravila da skrati mečeve je moj smrtni neprijatelj i podižem za i umreće kao nevernički psi u pravednome ognju i sumporu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...