Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, đorđe geprat said:

ovo o terziču junioru sam napisao kada sam na sportklubu pročitao da zvezda ustupa nekog svog igrača OFKu kao pojačanje za meč sa partizanom i u komentarima da je to odlična saradnja dva terzića.

 

 

Ne rekostr kada ste prestali da navijate za ofk. Posto navijate jos iz vremena Antica, bivseg Zvezdinog igraca, i Perice Radenkovica, isto tako bivseg zvezdasa, koji su to momenti interakcije izmedju ofke i Zvezde i/ili Partizana ohladile vasu zagrejanost za Plave?

Link to comment
21 minutes ago, Dimitrije said:

Ne rekostr kada ste prestali da navijate za ofk. Posto navijate jos iz vremena Antica, bivseg Zvezdinog igraca, i Perice Radenkovica, isto tako bivseg zvezdasa, koji su to momenti interakcije izmedju ofke i Zvezde i/ili Partizana ohladile vasu zagrejanost za Plave?

rekao je, kad je borota prešao u partizan i mrkela u zvezdu

 

Link to comment

Lepo popunjen stadion Novog Pazara, normalno kad igraju jedan mec u polu-sezoni pred publikom?

 

Sta bi Milose? Jos ne mozes da nadjes kad je to novac od potpisa slobodnog igraca deljen?

 

Harper verovatno jos uvek ne moze da svari da je govorio neistinu o kreditu zvezde kod Agro banke.

Link to comment

Kad bi manje trolovao, a vise citao mozda bi i ukapirao

 

Ne ustupa igraca nikome, nego igrac ode za dzabe u neki klub, recimo OFK Beograd, uz podelu 50-50% od narednog transfera uz mogucnost otkupa.

 

To sam napisao, to se radi svuda u svetu,. To sto ti ne poznajes kako se nesto radi, nego citas portale i medije to je tvoj problem.

 

I molio bih te da mi se ne obracas...i tako si mi na ignore...ovo je cisto da te nateram da probas nesto da naucis, iako si obican trol koji samo ume da laze i izmislja.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Milosh76 said:

Kad bi manje trolovao, a vise citao mozda bi i ukapirao

 

Ne ustupa igraca nikome, nego igrac ode za dzabe u neki klub, recimo OFK Beograd, uz podelu 50-50% od narednog transfera uz mogucnost otkupa.

 

To sam napisao, to se radi svuda u svetu,. To sto ti ne poznajes kako se nesto radi, nego citas portale i medije to je tvoj problem.

 

I molio bih te da mi se ne obracas...i tako si mi na ignore...ovo je cisto da te nateram da probas nesto da naucis, iako si obican trol koji samo ume da laze i izmislja.

Pusti kraju, ne vrijedi, ne dobacuje jednostavno...

Link to comment
1 hour ago, WTID said:

Lepo popunjen stadion Novog Pazara, normalno kad igraju jedan mec u polu-sezoni pred publikom?

 

Izgleda ne zadugo....

 

Quote

 

Igrao se 25. minut kada je napadač gostiju, Vinisijus Melo poželeo da napusti teren. Ušao je u sukob sa navijačima Pazara, pretpostavlja se da je bilo uvreda, a korpulentni centarfor se požalio i na navodni rasizam.

Želeo je napusti igru, ali su ga saigrači i stručni štab nekako zadržali na terenu i utakmica je nastavljena.

https://www.maxbetsport.rs/novi-pazar-cukaricki-vinisijus-melo-video-546755/?fbclid=IwY2xjawFT7tZleHRuA2FlbQIxMQABHecHsJ8u_KdEW3PqLUvRY-da02zzLmyR9E2r1Py94o3eCCTE0K2KcsKaNA_aem_Byk9yc1atB2_X05YIkrO5g

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Kad bi manje trolovao, a vise citao mozda bi i ukapirao

 

Ne ustupa igraca nikome, nego igrac ode za dzabe u neki klub, recimo OFK Beograd, uz podelu 50-50% od narednog transfera uz mogucnost otkupa.

 

To sam napisao, to se radi svuda u svetu,. To sto ti ne poznajes kako se nesto radi, nego citas portale i medije to je tvoj problem.

 

I molio bih te da mi se ne obracas...i tako si mi na ignore...ovo je cisto da te nateram da probas nesto da naucis, iako si obican trol koji samo ume da laze i izmislja.

 

Ne moze igrac da ode za dzabe iz kluba u klub. Moze da ode i da bude slobodan igrac

 

Kahvic nije presao, po tvojim recima, iz zvezde u OFK nego je postao slobodan igrac pa je onda dosao u OFK Beograd. Mogu da ti nadjem postove na kojima tvrdis da Kahivic i ostalih 7-8 igraca nemaju veze sa zvezdom.

 

Put Kahvica u OFK je izgledao ovako Zvezda je raskinula ugovor sa njim, OFK ga je potpisao kao slobodnog igraca, samim tim Zvezda nema nikakva prava na novac od njegovog transfera.

 

To sto je zvezda kao klub navikla da zavlaci ruke u tudje dzepove, da ne vraca kredite i sto ti to podrzavas je druga stvar.

 

A o tom ignore se da raspravljati, reagujes na svaki post sto dovoljno govori o tvom ignore. :violina:

Link to comment
2 minutes ago, WTID said:

 

Ne moze igrac da ode za dzabe iz kluba u klub. Moze da ode i da bude slobodan igrac

 

Može, kako ne može:

Spoiler

Mladi napadač Nikola Štulić (20) napustio je redove Partizana i priključio se Radničkom iz Niša, saznaje Telegraf. Ne radi se o pozajmici, kako je isprva bilo planirano, već o transferu od koga klub iz Humske u ovom trenutku neće inkasirati novac, ali će dobiti procete od obeštećenja kada Nišlije prodaju fudbalera u nekom budućem transferu. Štulić će sa Radničkim potpisati ugovor a dve i po godine.

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...