Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ma vidi, može i Sergej Bubka, Sergej Ćetković, Sergej Barbarez.....sve može, al ništa ne funkcioniše 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Dimitrije said:

Nekada dobar teren na TSC areni sada izgleda lose.  Nasi klubovi nemaju znanje kako da odrzavaju terene.  Vestacki tereni bi bili bolje resenje nego oranice.

Ne bih baš rekao da je to slučaj sa TSC-om. Oni su imali baš dobar hibrid, i pričalli su da ih je i CZ kontaktirala kada je menjana podloga na Marakani. Oni su s krajem prošle sezone ušli u zamenu terena, i očigledno im se ta nova podloga nije dobro primila. Do tada su 3 godine odlično održavali teren.

 

Nije klasična JSL priča, gde klub dobije pare od FSS za podlogu, urade novu travu i kažu to je to, mi smo svoje odradili, pa teren u oktobru već sa prvim kišama liči na kaljugu, a u junu je bliži pomenutoj oranici nego fudbalskom igralištu.

  • +1 3
Link to comment

tsc je tada kada je menjao podlogu uzeo i neku mehanizaciju(po njihovim rečima imali su je jedini u srbiji) za reparaciju hibridnih terena

 

ove sezone su subotica, ns, kruševac, niš, pazar krenuli u sređivanje terena i kako je tempo prilično kilav, ja bih rekao da je ta tsc-ova mehanizacija upregnuta diljem srbije(za masnu lovu), a onda se dešava da trpi matični stadion u topoli

Link to comment

Zvezda pobedom protiv Boda vratila Srbiju na 20. mesto na nacionalnoj rang listi. E, ima majci da ga igrate Evropu, hteli vi to ili ne, pa makar mi morali Barselonu da dobijemo u Beogradu.:D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kakva seljačka ekipa ovaj IMT...ni jednu odluku sudije protiv njih, za 15 min, nije bilo a da nisu burno reagovali. Uz to, ne poznaju pravila.

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Kakva seljačka ekipa ovaj IMT...ni jednu odluku sudije protiv njih, za 15 min, nije bilo a da nisu burno reagovali. Uz to, ne poznaju pravila.

 

Ko bi rekao, obzirom na divnu im upravu

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Constantin said:

Kakva seljačka ekipa ovaj IMT...ni jednu odluku sudije protiv njih, za 15 min, nije bilo a da nisu burno reagovali. Uz to, ne poznaju pravila.

 

Ja se ne bih javljao na tvom mestu. Rutinirala vas mlađarija.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Ja se ne bih javljao na tvom mestu. Rutinirala vas mlađarija.

Što da se ne javljam ? Pobedi IMT-a se nema šta zameriti i čestitam im na tome. Mi smo sami zajebali stvar, glupom postavkom, još glupljom taktikom, ali to ne menja činjenicu da su se džiberski ponašali u prvih 15 minuta. Ono naskakavinje na sudiju, a uz to i slabo sudjenje Ostraćanina. Par puta je zajebo IMT nemanjem osećaja za prednost, a nam 2-3 puta pusti ofsajd, po propisima, ali se napad završi autom ili kornerom za domaćina i igra se nastavi dalje. To je do sudija...

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

A od 16.minuta ponašanje je bilo ok? 

Malo prihvatljivije, a od 31. min nije bilo više onako "masovno" , ali se isticao onaj grbavi u napadu, koji je uvek imao nešto da prigovori Ostraćaninu. Bio je još jedan selac, ali ne mogu da se setim imena....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...