Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, napadaj said:

Ne znam ko je Rastko, a V&V su od Belivuka bili sasrani ko grlice.

Rastko Cvetkovic, bivsi igrac KKCZ i sin Vladimira Cvetkovica 😁

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Ja sam uvek raspisan. Za vreme koliko tebi treba da napises prosto-prosirenu recenicu do kraja ja cu da iskucam 30 redova. Jebi ga, svako ima neke svoje talente, siguran sam da i ti mene u necemu sijes u razmeri 30:1.

 

:laugh:

 

Ok..da si mi ziv i zdrav..svako valja da ima svoja zadovoljstva.

Bilo bi cool da odrepujes ovo..svakako zvuci kao da repujes. 

 

Nadam se da cu drugacije da ostarim.

 

LP.

Link to comment
46 minutes ago, SNARC said:

 

:laugh:

 

Ok..da si mi ziv i zdrav..svako valja da ima svoja zadovoljstva.

Bilo bi cool da odrepujes ovo..svakako zvuci kao da repujes. 

 

Nadam se da cu drugacije da ostarim.

 

LP.

 

Neverovatan je taj tvoj nivo jada i palanacke frustracije. Cujes, "nadam se da cu drugacije da ostarim".:laugh: Kako god da ostaris ostaces frustriran i jadan, cim si bio sposoban da napises ovakvu recenicu, nadajuci se valjda da ces njome da me uvredis. Zar nista bolje nisi uspeo da smislis i iskombinujes od tolikog bogatstva srpskog jezika nego da se hvatas za tudje godine i da na tome pokusas da poentiras?

 

Evo, ja cu da ti kazem da te ne zdere neizvesnost, ostarices da budes tacno onakav kakav si sada - kao jadnik. Nekim ljudima vreme ne moze da pomogne jer nije do vremena, do njih je. Jadnost je stvar karaktera a ne zivotnog doba. No, ostaj i ti meni ziv, zdrav, veseo i uz brdo brz. I jadnici imaju pravo da zive i da budu srecni.

  • +1 1
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

I da dodam na proces starenja iz licnog iskustva: sve je isto kao i pre samo te telo vise boli i manje slusa.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Dimitrije said:

I da dodam na proces starenja iz licnog iskustva: sve je isto kao i pre samo te telo vise boli i manje slusa.

Don't you dare to say that

 

Link to comment
27 minutes ago, harper lee said:

 

Neverovatan je taj tvoj nivo jada i palanacke frustracije. Cujes, "nadam se da cu drugacije da ostarim".:laugh: Kako god da ostaris ostaces frustriran i jadan, cim si bio sposoban da napises ovakvu recenicu, nadajuci se valjda da ces njome da me uvredis. Zar nista bolje nisi uspeo da smislis i iskombinujes od tolikog bogatstva srpskog jezika nego da se hvatas za tudje godine i da na tome pokusas da poentiras?

 

Evo, ja cu da ti kazem da te ne zdere neizvesnost, ostarices da budes tacno onakav kakav si sada - kao jadnik. Nekim ljudima vreme ne moze da pomogne jer nije do vremena, do njih je. Jadnost je stvar karaktera a ne zivotnog doba. No, ostaj i ti meni ziv, zdrav, veseo i uz brdo brz. I jadnici imaju pravo da zive i da budu srecni.

 

By the way..vidis sta je moc..ja napisem jednu recenicu kojom tebe nateram da napises trideset :laugh:

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, samo_opusteno said:

Nije se Zvezda nakacila nego su se ostali nakacili na uspeh Zvezde. Tsc i Cuka nicim izazvani zaboli grupe, Tsc cak 2 puta. 

Podsetimo, sve ove pozicije koje drzimo jos ovu sezonu su nastale tako sto je Zvezda prosla 12 rundi kvalifikacija zaredom. 

Nemojte ljudi da lazete, sve pise. 

lol ne, bez bodova koje je uzeo pfc liga bi bila 21 a ne 11 kao ove sezone, vaši prolasci 12 rundi kval. bi bili potpuno bezvredni, jer bi opet kretali iz 2 runde kval. za lš ali bi zbog te činjenice imali više poena od san marina ove sezone, pfc bi krenuo od 2 kola kval. za le i bio bi nosioc sve do playoff-a, što znači da ne bi moglo da mu se desi da se mlati sa gentom za ulazak u lk, već bi se protivu hartsa, rige ili pak osvetom šamroku :happy: plasirao u ligaški deo le

  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

 

By the way..vidis sta je moc..ja napisem jednu recenicu kojom tebe nateram da napises trideset :laugh:

 

Aj nastavite tako što ti napišeš 0, a onda Harper 0×30

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 minutes ago, SNARC said:

 

By the way..vidis sta je moc..ja napisem jednu recenicu kojom tebe nateram da napises trideset :laugh:

 

Neko ume da objasni sve u trideset reči a nekima je potrebno trideset rečenica i uvek su neshvaćeni

Edited by WTID
Link to comment
1 minute ago, WTID said:

 

Neko ume da objasni sve u trideset reči a nekima je potrebno trideset rečenica i uvek su neshvaćeni

 

Sad si se zeznuo..u mom slucaju cilja to sto nisam iz Bg-a i postaje Dule Glavonja sa Temu-a..

 

Bas da vidim sta ce tebi da prilepi :)

Link to comment
16 minutes ago, gone fishing said:

lol ne, bez bodova koje je uzeo pfc liga bi bila 21 a ne 11 kao ove sezone, vaši prolasci 12 rundi kval. bi bili potpuno bezvredni, jer bi opet kretali iz 2 runde kval. za lš ali bi zbog te činjenice imali više poena od san marina ove sezone, pfc bi krenuo od 2 kola kval. za le i bio bi nosioc sve do playoff-a, što znači da ne bi moglo da mu se desi da se mlati sa gentom za ulazak u lk, već bi se protivu hartsa, rige ili pak osvetom šamroku :happy: plasirao u ligaški deo le

Potpuno jednostavna istina koja je jasna svakome ko razume UEFA bodovanje i logiku istog. 

Link to comment

Blago njemu, on je mogao da bira mesto rođenja, verovatno mu fali par metara da bude iz kruga dvojke pa ga biju kompleksi.

Link to comment
8 hours ago, harper lee said:

Zanimljivo je i donekle dirljivo kako su se grobari odjednom zabrinuli za buducnost srpskog fudbala samo zato sto nisu prvi politickim dekretom pre pocetka svake sezone. Izdrzite, braco, pred zoru se smrzava, pred zoru je takodje najmracnije, ima svetla na kraju tunela, o klinu visi na zlo misli, hic Rhodus hic salta i tako to.:D

 

preteruješ, naravno. znaš to, al voliš tako jbg :D

 

ovde nije u fokusu budućnost, nego sadašnjost tog fudbala. koja je, kako bih rekao, prilično sumorna. ili komična. kako se posmatra. sumorna je jer Evropa daje jezivo preciznu sliku gde se nalazi. komična je jer se naprosto smešno gledati kako se, u okviru manje od dve godine, od eufurije zapada u depresiju (ne mislim na forum već medije), pri čemu retko ko ima muda da napiše u čemu je problem u stvari.

 

sa klubaškog aspekta, razlog za zabrinutost objektivno postoji sa obe strane brda. ovo nikome ne odgovara. Zvezdi prvoj ne odgovara, pošto svako ko se u fudbal razume zna da iz ovakve kaljuge ne može da poraste ništa veliko. koliko god da Zvezda odudara, finansijama, organizacijom, kvalitetom, uticajem, ostaje tužna činjenica da nema sa kim da igra fudbal u bazi, a to što ima da igra ne čini je boljom niti joj omogućava da napreduje. odsutvo konkurencije je super stvar ako ti je cilj da budeš dominantan na lokalu. odsustvo konkurencije je pogubno, ako osim lokala imaš nameru da napraviš nešto i u širim okvirima. kada bi priču sveli samo na sporski aspekt, Zvezda je prva koja bi trebalo da grize i čupa u lokalnim okvirima da se fudbal ovde uredi i napreduje. da ima bolju konkurenciju. da liga bude manja. da bude profesionalna. da regularnost bude besprekorna.

 

odmah za Zvezdom to isto bi trebao da radi Partizan, iz sličnih razloga. a onda bi trebalo i svi ostali da se priključe.

 

zapravo je prilično besmisleno da se oko ovoga raspravljamo, jer je zajedniči interes u pitanju. a ako je nama slađe da zakrvimo i oko onoga oko čega bi morali da se slažemo, e onda smo u velikom problemu, a sopstvene predstave o tome koliko smo veliki i značajni možemo da okačimo mačku o rep, jer ćemo zauvek ostati u lokalnom mulju. samohvala će ostati jedini zvor iz koga napajamo predstave o sopstvenoj vličini. jer neko ko gleda sa strane i objektivno moći će samo da konstatuje da svi skupa nismo baš pod vinklom.

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

I da dodam na proces starenja iz licnog iskustva: sve je isto kao i pre samo te telo vise boli i manje slusa.

 

Touché.

Link to comment

Tede, Partizan je osvajao pod Đurićem daleko ubedljivije titule, nije igrao CL, reprezentacija je učestvovala na daleko manje završnica prvenstava. To su fakti. Ostalo je pokosovski ciklus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...