Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

15 minutes ago, SNARC said:

 

Bitno je da ne crknes prvi..da ne budes Di Kaprio nego ona riba koja ga je gurnula u ledeno more pa prezivela, kurvetina. 

 

Ergo..jasno je ko je ko.

 

"Mi" naravno da jesmo zabrinuti jer ko ne bi bio, mada je ta zabrinutost nakon one gimnastike da se nekako zajebe Nemanja Vidic vise rezignacija i mirenje sa sudbinom ali prestanite vise da nas zajebavate s pricom da je to sto je Partizan izgubio od Lugana kuci nekakav dokaz neminovne propasti srpskog fudbala jer ispadate smesni. Zvezda jeste delimicno kriva za ovu poplavu poraza nasih klubova u Evropi ali ne na nacin na koji vi mislite. Kriva je sto je nabijanjem nacionalnog koeficijenta (zajedno sa vama) na nerealno visok nivo ucinila da nasi klubovi uopste dodju u priliku da izgube utakmicu od klubova cije igrace su do tada vidjali samo u albumima sa slicicama fudbalera.

 

To sto je Partizan u poslednje vreme propao kao muda kroz pocepane gace nista ne znaci i nista ne govori o srpskom fudbalu i njegovoj buducnosti, to je potpuno irelevantna informacija za bilo koga osim za navijace Partizana. Nije vas Zvezda ucinila nebitnim vec vasa sopstvena uprava koja vas neometano jebe godinama i smeje se vasoj nemoci dok vi "ratujete" po forumima i drustvenim mrezama protiv zamisljenog protivnika.

Edited by harper lee
Link to comment

Bodo je ove godine krenuo prilicno rano u kvalifikacijama..Ne bih se ja bas zajebavao sa terminom izlaska u Evro takmicenja..

 

Vrlo lako mozete opet da se..nabodete.

 

Spoiler

csi miami GIF

 

 

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, napadaj said:

 

 

Reći ću samo jedno - u vaše vreme Zvezda glasa protiv Nemanje Vidića da bi Nedimović faktički vodio savez i sad mi treba nešto da pričamo o njenom uticaju na domaći fudbal.

 

 

Jos da nam kazes za koga je Partizan glasao... :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

Bodo je ove godine krenuo prilicno rano u kvalifikacijama..Ne bih se ja bas zajebavao sa terminom izlaska u Evro takmicenja..

 

Vrlo lako mozete opet da se..nabodete.

 

  Reveal hidden contents

csi miami GIF

 

 

 

Mi lako mozemo da ispadnemo i verovatno i hocemo ali u jednu stvar sam siguran, za to ispadanje cemo okriviti klub, samo klub, nista vise i nikog drugog. Nece biti nikakvog naricanja o nesrecnom srpskom fudbalu, nikakva majka Jugovica nece prevrtati i okretati junacku desnicu Mateusa Saldanje koji je pao u neravnopravnoj borbi protiv jos jedne od Zvezdinih filijala, Lugana, niko nece kevtati o tome kako srpski fudbal i treba da propadne kad je takav i niko se nece vaditi na neku misterioznu Vucicevu politiku koja je vezala noge Djordju Jovanovicu da u mrtvoj sansi sutne na prazan gol kao da tri dana pre toga nije jeo.

 

Bice pljuvanja po Milojevicu, Terzicu, Mrkeli i igracima i to je to. Tako je bilo i kad vam je Mirko Marjanovic punio guzicu i pravio vam trening centre dok su ljudi doslovno umirali od gladi i prekopavali kontejnere da bi se prehranili, tako je bilo i kad je Tomislav Karadzic pokusao u vase ime da ugasi Zvezdu a vi mu pevali "kurva gasi se" ode zbog toga, tako ce uvek biti. Razlog za to je jednostavan - ne zanimate nas, kao sto veci klub manji klubovi nikada ne zanimaju. Ta vasa ideja da smo mi neki podjednaki klubovi, nekakvi beogradski blizanci koji treba na ravne casti da dele stvari u srpskom fudbalu je smehotresna. Vi ste nam konkurencija kao svaki drugi klub u Srbiji, veci ste klub od bilo kojeg drugog iz te konkurencije ali nista nasa liga. Necete biti ni da osvojite sto titula zaredom. Dok Zvezda postoji ona ce biti najveci klub u Srbiji a vi cete biti onaj drugi, to je tako kako je.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

E...ali meni svira paja za to sta cete da uradite i ostvarite ove sezone..samo se sprdam ovde.

 

Ali neka si se raspisao..sve cool :)

 

  • Haha 2
Link to comment
40 minutes ago, napadaj said:

Stvarno me mrzi da stavku po stavku idemo po ovome što pišete i za šta svi znaju da nije tačno.

 

 

Reći ću samo jedno - u vaše vreme Zvezda glasa protiv Nemanje Vidića da bi Nedimović faktički vodio savez i sad mi treba nešto da pričamo o njenom uticaju na domaći fudbal.

Jbg, Vidić nije legenda kluba, kao Rodić npr

Edited by WTID
  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

 

Koliko je Mirko Marjanović doprineo da Partizan devedesetih nadmašI Zvezdu?

"Jeste, ali ljudi ne znaju da je mnogo učinio i za Zvezdu. Nema stvari koju smo mu tražili da nije ispunio.

 

Ovo mu dodje kao priča o Vučiću i Partizanu ?

Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

Da je sreće, pa da je FKP prepušten zakonima tržištatm i sposobnostima VV tandema da vodi klub, pa da je završio gde i zaslužuje. Ali avaj, onda ne bi bilo to to. Tu je ziđin, maxbet, neki od stotinu igrača CZ koji je zalutao u karijeri i neki netrener ili mentol na klupi. Nisu oni sirovi kao mi pa da želimo da se večiti rival prosto ugasi, da mu se zabije poslednji ekser u kovčeg. Ne, on mora biti tu i glumiti neku pretnju, jer se tako daje legitimitet trofejima u ligi u kojoj pola klubova ne igra na svojim stadionima. Superligi nečega što u rangu ispod ima najsiroviji mogući spoj kriminala i fudbala. U eliti su samo našminkani i elitni kriminalci. Kao i de facto sam predsednik FSCZ. A onda će njegovi navijači da se postovima šminkaju u klovna kao onaj mim, dok napušavaju nas licemerne frakcijaše i objašnjavaju nam kako se uspešno vodi klub do plafona. Kako eto opet jebeni nesposobni partizan ne može da bude ni dostojan sparing partner, ni dostojan sakupljač euro poena i opet oni jadni ispaštaju. 

Zaboravio si da pomenes gostovanje najugrozenijih protiv Napretka

Link to comment
43 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Jos da nam kazes za koga je Partizan glasao... :fantom:

Glasanje je bilo tajno

Link to comment
33 minutes ago, Constantin said:

 

Ovo mu dodje kao priča o Vučiću i Partizanu ?

 

Ne dođe, jer Cvele nije Vučela i Vazura.

Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

 

Ne dođe, jer Cvele nije Vučela i Vazura.

Onako, na prvu loptu, uz rizik da me ljubitelji crno-belih stigmatizuju....Cele je "napravio" Rastka, a V&V Belivuka ?

Link to comment
36 minutes ago, napadaj said:

Ne znam ko je Rastko, a V&V su od Belivuka bili sasrani ko grlice.

Ja ne pratim košarku još od Divca i Stojakovića, pa znam, ali nema veze. Šta znači sasrani ? Posrani ?

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

E...ali meni svira paja za to sta cete da uradite i ostvarite ove sezone..samo se sprdam ovde.

 

Ali neka si se raspisao..sve cool :)

 

 

Ja sam uvek raspisan. Za vreme koliko tebi treba da napises prosto-prosirenu recenicu do kraja ja cu da iskucam 30 redova. Jebi ga, svako ima neke svoje talente, siguran sam da i ti mene u necemu sijes u razmeri 30:1.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...