Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Radije ne bih ni bio u ovoj ligi nego da sam dominantal, li to simpatizer vucicevog ceda ne moze da shvati :whistle:

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, Godfrey said:

UEFA ranking, ova i prošla godina u zbiru, 50. od 55 liga

https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2028.html

 

Al zato ove godine nemamo takmace - https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/na-dnu-nista-novo-srbija-54-od-54/

 

Na začelju tabele nacionalnog učinka klubova u aktuelnoj evropskoj sezoni ništa novo - Srbija ne mrda sa poslednjeg mesta. Napred se i ne može porazima, a oni se nižu.

 

Od 54 – pedeset i četvrti! Iza Lihtenštajna, San Marina, Severne Makedonije, Andore, Malte…Daleko iza trenutno 15 pozicija boljeg Gibraltara.

 

 

Zato si Zvezdo najveća!

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Vatromet ispravnih rezona. Riba od glave smrdi. I za to što je Kanada u Dejvis kupu ispred nas sigurno nisu odgovorni Đere i Krajinović, nego Đoković himself.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Da je sreće, pa da je FKP prepušten zakonima tržištatm i sposobnostima VV tandema da vodi klub, pa da je završio gde i zaslužuje. Ali avaj, onda ne bi bilo to to. Tu je ziđin, maxbet, neki od stotinu igrača CZ koji je zalutao u karijeri i neki netrener ili mentol na klupi. Nisu oni sirovi kao mi pa da želimo da se večiti rival prosto ugasi, da mu se zabije poslednji ekser u kovčeg. Ne, on mora biti tu i glumiti neku pretnju, jer se tako daje legitimitet trofejima u ligi u kojoj pola klubova ne igra na svojim stadionima. Superligi nečega što u rangu ispod ima najsiroviji mogući spoj kriminala i fudbala. U eliti su samo našminkani i elitni kriminalci. Kao i de facto sam predsednik FSCZ. A onda će njegovi navijači da se postovima šminkaju u klovna kao onaj mim, dok napušavaju nas licemerne frakcijaše i objašnjavaju nam kako se uspešno vodi klub do plafona. Kako eto opet jebeni nesposobni partizan ne može da bude ni dostojan sparing partner, ni dostojan sakupljač euro poena i opet oni jadni ispaštaju. 

  • +1 5
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, WTID said:

Zamisli da si dominantan klub u ovakvoj ligi :thumbsup:

 

Srecna vam dominacija!

 

ja više zamišljam kako je kad nisi dominantan ni u takvoj ligi.....i nije mi dobro....više me pogađa

  • +1 2
Link to comment

Zanimljivo je i donekle dirljivo kako su se grobari odjednom zabrinuli za buducnost srpskog fudbala samo zato sto nisu prvi politickim dekretom pre pocetka svake sezone. Izdrzite, braco, pred zoru se smrzava, pred zoru je takodje najmracnije, ima svetla na kraju tunela, o klinu visi na zlo misli, hic Rhodus hic salta i tako to.:D

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Zanimljivije je to što vi niste zabrinuti za srpski fudbal i mislite da će doveka mezimica da se hrani organizmom na koji se nakačila ko krpelj, a ne da će ta telesina jednom da crkne i time i nju odvede sa sobom.

  • +1 4
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
17 minutes ago, smooth.Op said:

Suze ronimo za srpskim fudbalom. No eto nacionalnog stadiona, eto radosti.

 

U vreme vasih uzastopnih sest titula bilo je sto puta gore pa se ne secam da vas je to tada mnogo sekiralo.

 

Vi ronite suze zato sto ste drugi u najboljem slucaju, boli vas kurac za bilo sta drugo. Sto je sasvim legitimno za jednog navijaca, samo je dobro ponekad vas podsetiti na to, da ne biste preterali u tim iluzijama o sebi kao zabrinutoj rodbini srpskog fudbala. Branili biste krvlju, zubima i noktima ovakav danasnji fudbal da ste prvi na tabeli. To znamo mi, znate vi, znamo svi, ali se eto malo druzimo s fantazijama da nam prodje vreme.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, napadaj said:

Zanimljivije je to što vi niste zabrinuti za srpski fudbal i mislite da će doveka mezimica da se hrani organizmom na koji se nakačila ko krpelj, a ne da će ta telesina jednom da crkne i time i nju odvede sa sobom.

Nije se Zvezda nakacila nego su se ostali nakacili na uspeh Zvezde. Tsc i Cuka nicim izazvani zaboli grupe, Tsc cak 2 puta. 

Podsetimo, sve ove pozicije koje drzimo jos ovu sezonu su nastale tako sto je Zvezda prosla 12 rundi kvalifikacija zaredom. 

Nemojte ljudi da lazete, sve pise. 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Zanimljivije je to što vi niste zabrinuti za srpski fudbal i mislite da će doveka mezimica da se hrani organizmom na koji se nakačila ko krpelj, a ne da će ta telesina jednom da crkne i time i nju odvede sa sobom.

 

Ovo sto si napisao doslovno nista ne znaci. Prazna parola s namerom da impresionira izborom reci ali bez ikakvog sadrzaja. Kad srpski fudbal nije propao u vreme kad nijedan klub nije smeo da proda igraca u inostranstvo ako ga je Partizan hteo, nece propasti ni sada kad klubovi u Srbiji prodaju igrace direktno u evropske klubove za milionske iznose. Vi mislite da Zvezda funkcionise na Partizanov nacin i da ce neki TSC, Cukaricki, Mladost, Jedinstvo ili neki drugi klub na kraju proci kao sto su prosle vase vedete Buducnost iz Banatskog Dvora, Hajduk iz Kule, Smederevo i Metalac iz Gornjeg Milanovca. Nece. Mozda neki od tih klubova i propadne ali to nece imati veze sa Zvezdom.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, napadaj said:

Zanimljivije je to što vi niste zabrinuti za srpski fudbal i mislite da će doveka mezimica da se hrani organizmom na koji se nakačila ko krpelj, a ne da će ta telesina jednom da crkne i time i nju odvede sa sobom.

 

Bitno je da ne crknes prvi..da ne budes Di Kaprio nego ona riba koja ga je gurnula u ledeno more pa prezivela, kurvetina. 

 

Ergo..jasno je ko je ko.

Link to comment
6 minutes ago, harper lee said:

 

U vreme vasih uzastopnih sest titula bilo je sto puta gore pa se ne secam da vas je to tada mnogo sekiralo.

 

Vi ronite suze zato sto ste drugi u najboljem slucaju, boli vas kurac za bilo sta drugo. Sto je sasvim legitimno za jednog navijaca, samo je dobro ponekad vas podsetiti na to, da ne biste preterali u tim iluzijama o sebi kao zabrinutoj rodbini srpskog fudbala. Branili biste krvlju, zubima i noktima ovakav danasnji fudbal da ste prvi na tabeli. To znamo mi, znate vi, znamo svi, ali se eto malo druzimo s fantazijama da nam prodje vreme.

 

Tesko da je bilo gore nego sada, ti u nasoj ligi nemas igraca koji su pola od Zorana Tosica, Diarre, Jovetica, Jestrovica, Milijasa, Dusana Tadica, Lazara Markovica...

 

Dobro, od tebe smo i navikli da citamo neistinu pa ce se i preko ovoga preci.
 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Stvarno me mrzi da stavku po stavku idemo po ovome što pišete i za šta svi znaju da nije tačno.

 

 

Reći ću samo jedno - u vaše vreme Zvezda glasa protiv Nemanje Vidića da bi Nedimović faktički vodio savez i sad mi treba nešto da pričamo o njenom uticaju na domaći fudbal.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...