Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, napadaj said:

Drugarovi drugari Alcatrazi bili na Tumbi u vreme kad su bili najjači. Otišli tamo u totalnom gasu da su teška sila, nabildovani, puni para, vozili luksuzne automobile, mislili da im nema ravnog... Stigli na stadion, videli kakva je situacija, šćućurili se negde na tribini i zaprepašćeni gledali lude Grke na šta liče i kako navijaju. Usrali se živi od drogiranih manijaka bez zuba i patika.

 

Grci ftw, mora to jednom da se poseti kad budu igrali protiv atinske gamadi.

Nije to baš tako bilo.

Čuj usrali se..niko se nije ni zaprepastio ni usrao, više zgrozio Grcima, ma za koga navijaju

 

Teško da mi možemo da se useremo od bilo kojih Grka.

Edited by Godfrey
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

A to je gde je bilo 2-2 u produzecima.  To URFA racuna kao neresen rezultat i dodeljije valjda pola poena.

 

iskreno, ne znam kako to gleda UEFA

Link to comment
18 minutes ago, Dimitrije said:

U ovoj sezoni samo je Radnicki uspeo da pobedi Mornara.  Ali je ipak ispao.  Neko je igrao nereseno.  Ostali svi izgubili.  Beda srpskog fudbala pocela je igrama reprezentacije na EP a zavrsice se ispadanjem Zvezde iz LS.

U cetvrtfinalu

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Godfrey said:

Nije to baš tako bilo.

Čuj usrali se..niko se nije ni zaprepastio ni usrao, više zgrozio Grcima, ma za koga navijaju

 

Teško da mi možemo da se useremo od bilo kojih Grka.

 

Jebem li ga, to je bila priča od čoveka koji se baš baš družio sa najboljim rukometašem među ALCZ.

Link to comment

Verujem, ali nije tako.

Više sablažnjavanje.

Kako tek Rusi , i naši i ciganski, gledaju na Grke je teška priča, ali kao niko neće javno.

 

A da niko ne želi da sretne Poljake...to je velika istina. E tu bi se već videlo ko je tata, a  ko mama sa instagrama

Edited by Godfrey
  • +1 1
Link to comment

Defanzivna klinika Banjalučana protiv Fradija. Batađorizam u svom najboljem izdanju.

 

Plus stilizovana ćirilična slova na dresu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Godfrey said:

A da niko ne želi da sretne Poljake...to je velika istina. E tu bi se već videlo ko je tata, a  ko mama sa instagrama

 

Meni su ta njihova šumska piknikovanja i steroidna treniranja van pameti i potpuno navijačke kulture. Ali da, niko ne bi voleo da naleti na njih.

Edited by napadaj
Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

Defanzivna klinika Banjalučana protiv Fradija. Batađorizam u svom najboljem izdanju.

 

Plus stilizovana ćirilična slova na dresu.

Tim u rangu spartaka Subotice, odlicno su fizicki spremni i uz malo sreće Le. 

Link to comment
1 minute ago, WTID said:

Zamisli da si dominantan klub u ovakvoj ligi :thumbsup:

 

Srecna vam dominacija!

Zamisli da nisi. 

  • Haha 9
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...