Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, harper lee said:

Cinjenica je da je Zvezdin roster na Transfermarketu (koji nije previse relevantan ali nije ni budalesanje bez osnova) procenjen na skoro 3 puta veci iznos od prvog sledeceg kluba u Srbiji. To je bas velika razlika u kvalitetu za jednu ligu.

 

Hm....:think:....znači, administrativnim putem, ukinuti Zvezdu i Partizan i rešio si ravnomernost razvoja srpskog fudbala....logično....:tongue3:

Link to comment
17 minutes ago, Constantin said:

 

Hm....:think:....znači, administrativnim putem, ukinuti Zvezdu i Partizan i rešio si ravnomernost razvoja srpskog fudbala....logično....:tongue3:

 

Znam da se zajebavas ali ne postoji liga na svetu u kojoj su svi klubovi "ravnomerni". Poenta lige je da stvori podjednake uslove za takmicenje a ne podjednake klubove. Potpuno je normalno da Zvezda bude najveci klub u Srbiji i to ne govorim zato sto navijam za taj klub vec zato sto Zvezda ima najvecu istorijsku reputaciju, najbolju organizaciju, najvise navijaca i najbolje uslove. Sistematski pokusaj rusenja Zvezde u vreme grobarskih sektasa na vlasti kako bi drzava izgurala Partizan na mesto najveceg kluba u Srbiji je bio neprirodan i nasilan proces koji je jedino ovako i mogao da se zavrsi. Svi najveci klubovi u svojim ligama imaju svoje tradicionalne konkurente u drugim velikim klubovima, u jacim ligama se periodicno smenjuju periodi dominacije, ali niko ti u Nemackoj nece reci da postoji klub koji je veci od Bajerna ili u Spaniji od Reala jer bi to bilo besmisleno.

 

Kapiram ja ove navijace Partizana, niko ne zeli da bude drugi klub po velicini u zemlji u kojoj postoji i svakom navijacu je svoj klub najveci (kao sto je tebi najveci Radnicki), ali deset metara je duze od dva metra, sto kila je teze od pet kila, 500 kvadrata je vece od 50 kvadrata, Zvezda je najveci klub u Srbiji. To je prosto tako.

  • +1 2
Link to comment

A bolesni sipkas sa severa derp-e koji je prodao sve u ovoj drzavi je bolesni sipkas sa severa derp-e koji je prodao sve u ovoj drzavi

 

Simple as that

Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

A bolesni sipkas sa severa derp-e koji je prodao sve u ovoj drzavi je bolesni sipkas sa severa derp-e koji je prodao sve u ovoj drzavi

 

Simple as that

 

Ti si trazio da ti ne odgovaram na postove i ja sam disciplinovano postovao tvoj zahtev. Samo treba da naucis da to radi u oba pravca i dobri smo. Varijanta da se ja ustrucavam da odgovaram tebi a ti da pises sranja ispod mojih postova tesko da ce da ti prodje. Dakle, sve sto treba da uradis je da odlucis sta hoces a ja cu se tvojoj odluci vec prilagoditi.

  • +1 2
Link to comment

Agreed. Ali evo uz medjusobno razumevanje da na onakav iznad post ne odgovaram SAMO ZBOG TOGA jer smo se tako dogovorili. I obrnuto - da ti na moje postove ne odgovaras iz istog razloga.

 

Okej, Dogovor.

 

Edit: Done (Ignore), Hvala na savetu iako vise ne vidim tvoje postove :)

 

 

 

 

Edited by mozzer
Link to comment
Just now, mozzer said:

Agreed. Ali evo uz medjusobno razumevanje da na onakav iznad post ne odgovaram SAMO ZBOG TOGA jer smo se tako dogovorili. I obrnuto - da ti na moje postove ne odgovaras iz istog razloga.

 

Okej, Dogovor.

 

 

 

Moze, ja sam uvek za dogovor. Da se ne bih slucajno zajebao u buducnosti stavicu te na ignore listu cim posaljem ovaj post, sto i tebi preporucujem.

Link to comment

Drugarovi drugari Alcatrazi bili na Tumbi u vreme kad su bili najjači. Otišli tamo u totalnom gasu da su teška sila, nabildovani, puni para, vozili luksuzne automobile, mislili da im nema ravnog... Stigli na stadion, videli kakva je situacija, šćućurili se negde na tribini i zaprepašćeni gledali lude Grke na šta liče i kako navijaju. Usrali se živi od drogiranih manijaka bez zuba i patika.

 

Grci ftw, mora to jednom da se poseti kad budu igrali protiv atinske gamadi.

  • Hvala 1
Link to comment

Ovo je neshvatljivi užas šta naši klubovi igraju u Evropi. Od 5 klubova jedino je Vojvidina odigrala relativno pismeno i fudbalski.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Ovo je neshvatljivi užas šta naši klubovi igraju u Evropi. Od 5 klubova jedino je Vojvidina odigrala relativno pismeno i fudbalski.

 

Kaze komentator, Partizan ne igra losije od Genta.:laugh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...