Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Mene ovo odusevljava.

 

Zvezda 10 dana pred pocetak prvenstva promeni pravila, od OFK Beograda napravi jos jednu filijalu u kojoj ce da promovise neke igrace i nikom nista to je sve po zakonu.

 

Partizan odlozi dve utakmice zbog kvalifikacija i ovima odmah suze na oci :laugh:

 

Iskreno meni je drago sto niko nista ne moze da uradi u Evropi, jer koja je poenta da Partizan, Radicki li neko treci pravi zvezdi laksi put i direktno mesto u LS kada on ot toga nema nikakve koristi? 

 

Istini za volju da UEFA nije promenila sistem kvalifikacija i odvojila prvake od ostalih kako jedno secanje na LS bi bilo ono koje je igrao Partizan pre 14-15 godina.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment

najproduktivnije škole koje pokupe svu decu iz regiona, a ove veće iz celog sveta

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, WTID said:

Mene ovo odusevljava.

 

Zvezda 10 dana pred pocetak prvenstva promeni pravila, od OFK Beograda napravi jos jednu filijalu u kojoj ce da promovise neke igrace i nikom nista to je sve po zakonu.

 

Partizan odlozi dve utakmice zbog kvalifikacija i ovima odmah suze na oci :laugh:

 

Iskreno meni je drago sto niko nista ne moze da uradi u Evropi, jer koja je poenta da Partizan, Radicki li neko treci pravi zvezdi laksi put i direktno mesto u LS kada on ot toga nema nikakve koristi? 

 

Istini za volju da UEFA nije promenila sistem kvalifikacija i odvojila prvake od ostalih kako jedno secanje na LS bi bilo ono koje je igrao Partizan pre 14-15 godina.

 

 

Suze nam oci :laugh:

 

Bukvalno nas zabole sta Partizan radi, poneko konstatuje cisto da vam predoci koliko mozete da radite sta hocete ali ga ubrzo udavite novim plakanjem. 

  • +1 2
Link to comment

Pa da vas zabole @Milosh76 ne bi ni komentarisao...

 

Jos draze mi je sto su vam legende kluba Zvezdan Terzic i Milan Rodic.

 

Hvala Bogu u OFK Beogradu ih niko tako ne dozivaljva.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

Partizan neće propasti i nestati, ali očito još nije doveden na taj nivo bede i mizerije da bi "spoljnom" intervencijom bio pročišćen iznutra. navijačka baza Partizana je odavno u pasivi i ne može da uradi ništa slično, ali je dovoljno široka da će dovesti do toga da klub ne nestane. što ne znači da nam idu lepi dani

 

Za promene su potrebne dve stvari u ovom trenutku, ostra reakcija najekstremnijeg dela navijaca ( upad u upravnu zgradu i kancelarije) i politicka volja. 

 

 

Trenutno ne postoji nijedno ni drugo.

 

Na zalost, nijedna vlast pa ni sportska se ovde ne menja demokratskim glasanjem sosiosa, vec pretnjama i ogoljenim nasiljem. A za to ne sluze likovi sa istoka i penzosi sa zapada, vec oni sa kuvanim motkama i kaisevima. 

 

Sitne krimose i kockare sa dorcola nekom igrom slucaja na vrhu navijacke piramide pre 11 godina  zamenili  su malo ozbiljniji dileri sa malo jacim znackama. Oni su bili garant mira i stabilnosti, za predsednika  a posle "dogovora" sa vazurom i za upravu.

Kada su oni posle male svadje medju prijateljima pocisceni, ostao je vakum i neki ljudi kojima ne pada na pamet da rizikuju robiju u sukobu sa mikijem i drzavom.

Svi ovde i s jednu i drugu stranu brda to itekako znaju kao i otkud vucelic, vazura i debeli profa na kormilu.

 

Komsije samo biraju da veruju da cela  situacija  oko kluba nema bas nikakve veze sa prezidenteom nego sa nesposobnim navijacima partizana, tako da je diskusiju na tu temu s njima najpametnije preskociti

  • +1 2
Link to comment

Državni ruski sportski televizijski kanal „Meč TV“ saopštio je da će u naredne tri godine prenositi utakmice Superlige Srbije u fudbalu.

 

😂

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
3 hours ago, gone fishing said:

pa vi kontrolišete savez što ste dozvolili pfc da izbegava kikseve u domaćici, poštujete tsc pa im izlazite u susret jer ste svesni da će imati skor 0/1/5 u lk, jer vam treba korisni idiot, pfc, koji ima šanse da prođe grupu i možda čak kolo ili 2 na proleće i donese poene za nac koef, kako vi ne bi startovali već polovinom jula u kval.

 

Mi kontrolisemo mnogo manje nego sto se ovde veruje i misli, ta ideja da je Partizan neka prometejska zrtva koja stoji i prima udarce dok se svako izdrkava na njoj je romanticna ali je takodje i prilicno komicna i u nju mogu da veruju samo idioti. TSC ima pravo da odlozi tu jednu utakmicu i odlozio bi je svejedno, s nasim pristankom ili bez njega, ponekad je samo pristojno ne biti bahat vec predusretljiv jer nikad ne znas kada moze da ti zatreba. Odgovarao sam samo na tu lenju tezu o "nasim klubovima koji nemaju snage da igraju bez odlaganja" jer se ne radi o nasim klubovima vec o jednom klubu koji trenutno ima druge probleme i odlaganje utakmica mu ide u prilog. Zvezdi odlaganje utakmice sa TSC-om niti treba, niti odgovara.

Link to comment
33 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Za promene su potrebne dve stvari u ovom trenutku, ostra reakcija najekstremnijeg dela navijaca ( upad u upravnu zgradu i kancelarije) i politicka volja. 

 

 

Trenutno ne postoji nijedno ni drugo.

 

Na zalost, nijedna vlast pa ni sportska se ovde ne menja demokratskim glasanjem sosiosa, vec pretnjama i ogoljenim nasiljem. A za to ne sluze likovi sa istoka i penzosi sa zapada, vec oni sa kuvanim motkama i kaisevima. 

 

Sitne krimose i kockare sa dorcola nekom igrom slucaja na vrhu navijacke piramide pre 11 godina  zamenili  su malo ozbiljniji dileri sa malo jacim znackama. Oni su bili garant mira i stabilnosti, za predsednika  a posle "dogovora" sa vazurom i za upravu.

Kada su oni posle male svadje medju prijateljima pocisceni, ostao je vakum i neki ljudi kojima ne pada na pamet da rizikuju robiju u sukobu sa mikijem i drzavom.

Svi ovde i s jednu i drugu stranu brda to itekako znaju kao i otkud vucelic, vazura i debeli profa na kormilu.

 

Komsije samo biraju da veruju da cela  situacija  oko kluba nema bas nikakve veze sa prezidenteom nego sa nesposobnim navijacima partizana, tako da je diskusiju na tu temu s njima najpametnije preskociti

To je to, sve se zna i sve je unapred dogovoreno. Partizan je pre ove Vuciceve uprave bio ozbiljan i jak klub samo eto iz nekog razloga nije mogao da uzme vise od 3 boda u grupama a onda su dosli ovi da ga uniste ali su se zajebali pa poceli da uzimaju po 10 bodova u grupama. Ako navijas za Partizan to ima logike. 

Link to comment
15 minutes ago, samo_opusteno said:

To je to, sve se zna i sve je unapred dogovoreno. Partizan je pre ove Vuciceve uprave bio ozbiljan i jak klub samo eto iz nekog razloga nije mogao da uzme vise od 3 boda u grupama a onda su dosli ovi da ga uniste ali su se zajebali pa poceli da uzimaju po 10 bodova u grupama. Ako navijas za Partizan to ima logike. 

Posto je relativno korektan post pokusacu i ja, eto, relativno korektno da odgovorim. CInjenice:

 

1. Ovo sto pominjes 3 boda, timovi sa kojima je FKP igrao takmicenja za vreme Djurica su komicni, mozda je 1 ili 2 godine tim licio na nesto. Ali ok, poredjenje ima smisla

2. 10 bodova u grupama - nikad nije toliko osvojeno, osvojili su npr 6 bodova 2 puta poslednjih 5 godina (uz srecu u zrebu i u kvalifikacijama) - ali to nije Liga Evrope vec novo takmicenje - Liga Konferencija. Da je Liga Evrope kao nekada ne bi osvojili ni 3 boda (mislim na FKP pod ovom vlascu)

3. Inace svaki put kad su prezimeli poslednja 3 puta dovedeno je NULA pojacanja. NULA (pred Fejenord, Serif itd). Moje tumacenje i jedino logicno - da se osigura titula FKCZ. Koji drugi klub bi dovodio NULA pojacanja u situaciji kada si prezimio i mozes da osvojis jos bodova za klub i Srbiju i love?

 

I pod 4. Trebalo mi je vremena da sve provalim kako funkcionise pod ovima, sve je jasno, objasnio je Asov gore i to je OK. I to razumem. Ali jedno ne mogu da razumem. Koja je to bolest koja tera te ljude koji odlucuju u nasem fudbalu (a zna se ko su) da FKP bude Cetvrti pretposlednje godine a drugi (a zna se da treci ide u Grupe) prosle godine? Isto se zna da samo FKP pored Zvezde moze da donese bodove za nas fudbal. Znaci tvoja zelja (Derpe i ekipa) da unistis taj klub, toliko ga mrzis je veca od zelje da se nastavi da se osvajaju bodovi za Srbiju.... ludilo.... ludilo

 

Naravno, pored ovoga postoje i nasledjeni i produbljeni problemi - kradja i ugradjivanje u svim klubovima, najvise u FKCZ i FKP, ova sprdnja oko stadiona (opet ugradjivanje), potpuno neregularno i kriminalno prvenstvo sa ovim kriminalnim klubovima... ali ovaj narod cuti i to je valjda ok

 

Zatekao sam se u Solunu i prolazim pored Toumbe stadiona PAOK-a.... nista spec ali za FKCZ i FKP 50-100 godina ispred... sramota bre za nas fudbal sta se radi....

 

Toliko

 

Link to comment

Uzeli ste 25 bodova u 3 grupe LE pod ovom upravom, uprkos nesrecama protiv Augzburga i AZ-a.

U konferensu 17 bodova u 2 grupe i 3 pobede u prolecnim fazama. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Aha ti racunas ukupno bodova, ja racunam bodove za koeficijent. 

 

Ja licno sam bio zadovoljan tih godina i nije problem da se tako nastavilo... ali ovo sto rade poslednje 3 godine zaista nemam reci

 

Link to comment

Tu se slazem, pali ste u poslednje 2 godine ali ne mislim da su ljudi koji su napravili ove brojke iznad odjednom odlucili da padnu. 

I Terzic sa svim parama koje zaradjuje i ulaze ne moze da ponovi rezultate koje je imao sa domacom trecom klasom. 

Link to comment

Terzic ne moze da ponovi jer se kradu pare i ugradjuje se u igrace i ne radi se kako treba u FKCZ nasuprot ogromoj potrosnji i dovodjenju igraca. Drzava daje ali i uzima - kao u vreme one seljacine klosarcine Djurica samo puta 50. Sve dok je tako u Srbiji - u sportu i u svemu ostalom - nece biti bolje. Zvezda bi trebala da lici na DInamo Z.... da ne kazem na Dinamo K (domaci igraci i sl.).....

 

Ovo sa FKP poslednje 3 godine je patologija, patologija ove pdrcne. Buduci da potpisuje kao pckca sve sto mu se trazi od strane ovih koji ga drze tu ostavljeno mu je ovo unutra da radi sta hoce, ukljucujuci i sport (da se razumemo - i kosarka). Ovaj nivo bolesti zaista nisam ocekivao ni od njega.... Pre dve godine bukvalno NIKO nije hteo da dodje u FKP pa je dosao Duljaj i napravio tesko sranje... Vazura krmak kao i u ostalim drzavnim preduzecima uzima lovu ne moze niko da ga pomeri kao ni njih jer se zna ko ih drzi.... i kao sto je Asov gore objasnio (i WTID iznad) cuvaju ih kriminalci i policija... Servie 24....

 

 

Edited by mozzer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...