Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, sasha said:

Moram da priznam da ne pratim baš mnogo koeficijente i te zajebancije ali mi nije jasno kako komšije kao drugi na tabeli prošle sezone nemaju zagarantovanu grupnu fazu nekog takmičenja (mada mislim da će proći Gent koji je negde kao Lugano prilično loš sada) a TSC kao treći ima bar grupnu fazu lk.

 

mislim da ima veze i sa promenom sistema takmičenja u Evropi, koji startuje od ove sezone

 

kako god bilo, sve ovo može da se zaboravi, pošto se od naredne sezone vraćamo tamo gde smo nekad bili, pa ćemo igrati gotovo od samog početka kvalifikacije

 

samo u varijanti da Zvezda i Partizan igraju Evropu i to da igraju solidno, ostali mogu da se ogrebu za neku grupnu, odnosno sada ligašku fazu

 

apsurd cele situacije, za nas Partizanovce, jeste da smo značajno doprineli povoljnom položaju lige, uterali sigurnu Evropu (i nešto sigurnih para) drugima u džep, a pri tome smo mi krenuli da se raspadamo i sami za sebe nismo ništa ostvarili. još jednom čestitke mudrom rukovodsku kluba. bukvalno, da imamo majmuna, vola i magarca na čelu, više bi postigli

  • +1 5
Link to comment

Da, posto je zreb bio pre ishoda a racunalo se da ce jaci klib u le a slabiji u lk pa je to bila matematika...

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, WTID said:

Nego kako drugačije 

 

Nego što ovi igrači OFK Beograda nemaju beze sa OFK Beogradom.

Pa sad.....:think:

Link to comment

Oni su u doba SFRJ igrali jedne godine u kupu UEFA što je u takvoj ligi bio baš uspeh, valjda ispali od Olimpijakosa ako se dobro sećam.

  • +1 1
Link to comment

Građevinari poslali zahtev za odlaganje utakmice zbog bolesti igrača, međutim mimo Propozicija, te je FSB pokrenuo postupak posle neodigravanja susreta

Fudbalski klub Rad prolazi kroz najteži period u 66 godina dugoj istoriji, a aktuelni pad ka ponoru nažalost deluje kao nezadrživ. Kroz tri godine tokom kojih je klub od superligaškog društva stigao Zonske lige Beograd postalo je jasno da je nekadašnji predstavnik Srbije u Evropi idde stranputicom koja ne obaćava bolje dane.

 

"Rad je dva dana pre utakmice tražio odlaganje zbog pet bolesnih igrača, međutim propozicije su takve da je odlaganje po tom osnovu moguće samo tokom epidemije na nacionalnom nivou. To je jasno definisano članom 10. Propozicija za takmičarsku sezonu 2024/25, i po tom pitanju stav Fudbalskog saveza Beograda je bio jasan", rekao je Savić.

 

Pravilnikom je definisano da, ukoliko klub svojom krivicom nije odigrao dve utakmice u istoj takmičarskoj sezoni, se smatra da je odustao od takmičenja. Prema tome, ukoliko se tokom sezone ponovi okvakva situacijia i susret bude registrovan službenim rezultatom 3:0 (pff) za rivala, Rad će automatski biti isključen iz takmičenja. Ipak, svi u Fudbalskom savezu Beograda se iskreno nadamo da će klub prevazići aktuelne probleme i nastaviti da postoji".

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/radu-zuti-karton-jos-jedna-propustena-utakmica-iskljucenje-iz-takmicenja/489838

 

"Ziv je"... jos malo makar

Edited by Milosh76
Link to comment
4 hours ago, sasha said:

Oni su u doba SFRJ igrali jedne godine u kupu UEFA što je u takvoj ligi bio baš uspeh, valjda ispali od Olimpijakosa ako se dobro sećam.

 

imao je rad i kasnije cesto dobar tim, poslednji put kada ih je vodio celavi prepotenko, pocetkom prosle decenije. takodje su igrali evropu i ponovo ispali od olimpijakosa. ali ne atinskog, nego iz volosa.

imali su i dobru skolu, izbacili dosta dobrih igraca...

  • +1 1
Link to comment

Sećam se da mi je bilo mnogo žao što Dimitrijević junior nije došao kod nas.

 

Ne mogu se setiti da li je bio toliko dobar u Radu ili je malom meni medijski hajp doprineo tome.

 

On se beše nije sjajno pokazao u Zvezdi?

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Sećam se da mi je bilo mnogo žao što Dimitrijević junior nije došao kod nas.

 

Ne mogu se setiti da li je bio toliko dobar u Radu ili je malom meni medijski hajp doprineo tome.

 

On se beše nije sjajno pokazao u Zvezdi?

 

U zvezdi onako ali je u kafani kod zorice markovic  delio prvo mesto sa bajkom. Bajko je valjda i peglao babu, boze me sacuvaj.

 

Ipak mu nije dzabe cava bio cale, zove u 6 prosineckog kaze sefe ubija me stomak i produzi u nanu...

 

  • Haha 1
Link to comment

secam se pesme koju su united force pevali saudinu huseinovicu, napadacu rada krajem 90-ih

"saudine, saudine, ko ti dade ime,

bices sava, bices sava, il' ti ode glava"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...