Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Meni je zao pravih i iskrenih navijaca Partizana koji cinjenicu da ih je podigao Sns moraju da potiskuju i sebi racionalizuju ali jbg, sve pise. Sastavi ekipa pisu, jednom ih mozda i osvestite. 

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Meni je zao pravih i iskrenih navijaca Partizana koji cinjenicu da ih je podigao Sns moraju da potiskuju i sebi racionalizuju ali jbg, sve pise. Sastavi ekipa pisu, jednom ih mozda i osvestite. 

Klasična projekcija a la Vučić style 

lepo kažem, savršeni ste spoj 

  • Hvala 1
Link to comment

Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovičić, Krstičić, Radonjić, Simić, Milić i Ben.

 

 

Ledej, Naneli, Panter, Papapetru, Egzum, Lesor, Trifunović, Anđušić, Madar, Vukcevic

 

Link to comment

Jbg sve pise, to vas najvise zajebava. Najbolje bi bilo da se papiri uniste i sve ostane u domenu grobarskih kompleksaskih narikanja. 

Link to comment

Malo ti je ovo čeri piking, mnogo bi bliće odgovaralo realnosti da ovako predstaviš:

 

O Glazer, S Mijailovic, N DjigaA Dragovic (c), M Rodic S Mitrovic I HwangM Stamenic, M Ivanic, O Bukari, C Ndiaye

zamene: P Olayinka, J KrassoK Kangwa - sve domaći i jeftini igrači

 

malo kvarno upoređuješ , ali i to me podseća na vučićevsko kreativno tumačenje činjenica. Samo nastavi da se koprcaš i dalje, meni ovo mnogo zabavno

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Malo ti je ovo čeri piking, mnogo bi bliće odgovaralo realnosti da ovako predstaviš:

 

O Glazer, S Mijailovic, N DjigaA Dragovic (c), M Rodic S Mitrovic I HwangM Stamenic, M Ivanic, O Bukari, C Ndiaye

zamene: P Olayinka, J KrassoK Kangwa - sve domaći i jeftini igrači

 

malo kvarno upoređuješ , ali i to me podseća na vučićevsko kreativno tumačenje činjenica. Samo nastavi da se koprcaš i dalje, meni ovo mnogo zabavno

 

 

 

Kakve veze ekipa Zvezde od prosle godine ima sa podizanjem kluba? Valjda je logicno kad igras 2 LS zaredom da mozes da dovodis bolje igrace posle toga. 

 

Tako je i KK Partizan prvo prosao kvalifikacije za EL sa jeftinim igracima pa kad je zaradio od ulaznica poceo da dovodi skuplje. 

 

Mnogo filozofiras i vrdas, ali ok, jedino tako i mozes jer sve pise. 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Kakve veze ekipa Zvezde od prosle godine ima sa podizanjem kluba? Valjda je logicno kad igras 2 LS zaredom da mozes da dovodis bolje igrace posle toga. 

 

Tako je i KK Partizan prvo prosao kvalifikacije za EL sa jeftinim igracima pa kad je zaradio od ulaznica poceo da dovodi skuplje. 

 

Mnogo filozofiras i vrdas, ali ok, jedino tako i mozes jer sve pise. 

kakve veze ima prošlogodišnja ekipa KK Partizan sa fudbalskim timom FK CZ od pre 5-6 godina?

Bukvalno mešaš babe i žabe pokušavajući da izvrdaš očigledno

 

A tek što EL u košarci i Liga šampiona u fudbalu veze nemaju, tebe ne sprečava da izvlačiš neke nebulozne paralele. 

I posle ja filozofiram :covid19:

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

kakve veze ima prošlogodišnja ekipa KK Partizan sa fudbalskim timom FK CZ od pre 5-6 godina?

 

Valjda je bitan nacin na koji se neko podigao. Mozda je ovaj tim Kk Partizana posledica jeftinih igraca koji su napravili uspeh pa prica posle rasla do ovog nivoa, a mozda je sve od pocetka politicka intervencija i skupi igraci. Isto tako i kod Fkcz, a sto je najbolje u oba slucaja pise sve. :laugh:

 

Link to comment

Lol, reci mi samo da veruješ kako se FK CZ podigao od 2012.na zdravu i čistu sportsku priču, bez ikakve političke intervencije? :rolf:

PA ti si car, očiju mi 

 

Quote

Meni je žao pravih i iskrenih navijača Zvezde, koji tu činjenicu moraju da potiskuju i sebi racionalizuju.

 

 

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Filozof manijak said:

Lol, reci mi samo da veruješ kako se FK CZ podigao od 2012.na zdravu i čistu sportsku priču, bez ikakve političke intervencije? :rolf:

PA ti si car, očiju mi 

 

 

Stvarno verujem, zato mi danas mozemo da imamo ovakve naslove :

 

300 sekundi u Salcburgu koje su promenile istoriju Zvezde!

 

A vi sa F4 igracima ispali od Burse pa vam kupili EL. Jbg, nije vam se dalo da uspeh makar ne bude cista intervencija Vucica. :laugh:

  • +1 2
Link to comment
31 minutes ago, Filozof manijak said:

Lol, reci mi samo da veruješ kako se FK CZ podigao od 2012.na zdravu i čistu sportsku priču, bez ikakve političke intervencije? :rolf:

PA ti si car, očiju mi 

 

 

Ili troluje ili vežba za debatni klub ili se samo_opušteno odnosi na shvatanje realnosti.

Jer ovo gore bukvalno ni Terzić na koksu i rakiji ne bi izjavio.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Stvarno verujem, zato mi danas mozemo da imamo ovakve naslove :

 

300 sekundi u Salcburgu koje su promenile istoriju Zvezde!

 

A vi sa F4 igracima ispali od Burse pa vam kupili EL. Jbg, nije vam se dalo da uspeh makar ne bude cista intervencija Vucica. :laugh:

Onda ništa, odoh da razgovaram sa odraslom osobom :grozan:

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Ili troluje ili vežba za debatni klub ili se samo_opušteno odnosi na shvatanje realnosti.

Jer ovo gore bukvalno ni Terzić na koksu i rakiji ne bi izjavio.

Ma jok, lik je mrtav ozbiljan

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Ma jok, lik je mrtav ozbiljan

Zeljko Pantic je mrtav ozbiljan pricao da Zvezda nema sanse protiv Krasnodara. Pantic je znao ono sto i svi mi tada, da je Zvezda autsajder u tom dvomecu. Naredne sezone Salcburg, jos veci autsajder. Against all odds sa domacim igracima trece klase. 

Link to comment

jasno je da je vučić podigao zvezdu na nivou na kom je danas. nije zvezda odmah nakon vučićeve konferencije ušla u evropsko takmičenje, već su godine prošle, a neko je davao pare za to. nisu to bili skupi igrači kao danas, ali ni za to nismo imali.

 

isto ovako ni navijači partizana ne mogu da priznaju da je država plaćala skupe strance u partizanu, a tek nakon toga su se i navijači partizana priključili. tako da, da nije bilo vučića/države ne bi ni partizan video el, te ne bi ni punih arena bilo.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...