Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

7 minutes ago, Ted said:

 

pa eto finog sadržaja za neku optužnicu jednog dana......ako ne zastari, a znamo da Terzu (i ne samo njega) oće zastara :D, tako da izražvam visok stepen sumnje. to što si napisao može da bude kratak siže nekakvog mafijaškog filma

 

ako pak i ne bude otužnice, dobar materijal da se jednog dana napravi dokumentarni film (tipa "Bilo ne ponovilo se", "Wild Wild East" isl etc). a pošto ništa od ovih kriminalnih ili polukriminalnih radnji, koje bi povlačile najmanje doživotnu zabranu obavljanja funkcije u sportu, nema veze sa stručnim delom (nema veze što je faktički sklonio ili kupio bilo kakavu konkurenciju ili je drži pod posrednom ili neposrednom kontrolom, a sklonio i neke sudije jer su mu "stali na put"), eto finog materijala i za komičan aspekt filma ("Verovali ili ne")

 

na isti onaj način bi mogli da budu opisani "poslovni uspesi" npr. Milenijum tima ili nekih drugih aktera koji su zgodno pozicionirani i imaju "odgvarajući" kadar na čelu, u ovo zlatno doba, pod mudrim vodstvom i okom. doduše oni tako jesu i predstavljeni, biznis ali fer, sve ok i legalisimo, no problemo. i njima je možda neko hteo da stane na put ili bude konkurencija, ali je odvažnom akcijom sposobnih biznismena i menadžmenta, potencijalna neugodnost uklonjena (nadam se ne i fizički)

 

ali to verovatno nije isto....pretpostavljam

 

Parizan sa tim nema puno veze, slažem se. biznis je biznis, para je para, u tim krugovima nema emocija, kao u nas običnih navijača. ovde se naprosto spojilo lepo i korisno. korisno je jer se vrti para a konkurencije nigde, lepo je jel je i šefu ipak milo da to bude Zvezda, milije nego da je neko drugi

 

Druze, vi ste bukvalno u upravi kluba imali predsednike drugih klubova koji su se takmicili u istom rangu takmicenja, od vaseg postenja i principijelnosti coveku moze samo da se prisere. Nista od ovog sto sam napisao nije krivicno delo i to ti kao pravnik znas mnogo bolje od mene. Ne zaboravi da presednici sudova vise nisu ljudi iz uprave Partizana koji koriste sudove da vam dodeljuju izgubljene titule, tako da nema vise ni navijackih sudskih presuda.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ta prica sa srdjanom jovanovicem je isto kao u kosarci sa ikom delijom. ovamo zvezdi smeta najbolji srpski sudija koji sudi evropske utakmice, a u kosarci partizanu smeta najbolji srpski sudija koji sudi zavrsnice evrolige.

 

tresko pomenu rezultate zvezde u evropi, a oni su u poslednjih 7 godina mnogo bolji nego rezultati bilo kog naseg kluba od devetesetih. onda krene prica kako su ulaganja mnogo veca, i jesu, ali su i prihodi od samog takmicenja mnogo veci nego kada je partizan igrao ls. i svakako da je taj pocetan kapital dosao kao posledica pomoci drzave. sad zvezda od evrope i transfera godisnje moze da prihoduje oko 40M, ali ne bi od toga nista bilo da vucic nije resio da digne klub iz blata (u sportskom smislu, jer je klub i dalje u blatu kad se vidi ko vodi klub, a iako su delije oduvek bile i osnovane su kao produzena ruka drzave, ovako jadni nikad nisu bili)

Edited by Karelia slims
Link to comment
28 minutes ago, harper lee said:

 Ne zaboravi da presednici sudova vise nisu ljudi iz uprave Partizana koji koriste sudove da vam dodeljuju izgubljene titule, tako da nema vise ni navijackih sudskih presuda.

Istina. Sada se titule sudsko navijački dodeljuju malo drugačije. Sad je beše koja na redu? 80neka?

Link to comment
35 minutes ago, harper lee said:

 

Druze, vi ste bukvalno u upravi kluba imali predsednike drugih klubova koji su se takmicili u istom rangu takmicenja, od vaseg postenja i principijelnosti coveku moze samo da se prisere. Nista od ovog sto sam napisao nije krivicno delo i to ti kao pravnik znas mnogo bolje od mene. Ne zaboravi da presednici sudova vise nisu ljudi iz uprave Partizana koji koriste sudove da vam dodeljuju izgubljene titule, tako da nema vise ni navijackih sudskih presuda.

 

to beše Zjajo sezona......sve regularno......ko i danas ;)

 

ne brigaj, ako se nastavi zlatno doba pokupićete i tu titulu......i ko zna još koje.......gde ima volje ima i načina

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

to beše Zjajo sezona......sve regularno......ko i danas ;)

 

ne brigaj, ako se nastavi zlatno doba pokupićete i tu titulu......i ko zna još koje.......gde ima volje ima i načina

 

Necemo, vec je pokupio Vardar.

Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

ih, ko da je to neki problem

 

Necemo mi na nase Makedonce, ni prave ni severne.:s_d:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

pa eto finog sadržaja za neku optužnicu jednog dana......ako ne zastari, a znamo da Terzu (i ne samo njega) oće zastara :D, tako da izražvam visok stepen sumnje. to što si napisao može da bude kratak siže nekakvog mafijaškog filma

To je isto radio FKP na celu sa Toletom Karadzicem, bukvalno preslikano sto Terzic danas radi.

Link to comment
On 13. 8. 2024. at 20:26, Milošica said:

Mi ćemo plaćati karte debelo, i sami smo to hteli, tako da te gluposti o državnoj intervenciju prodaj tvojim drugarima.

 

Država je mogla da stopira dolazak Želimira, ali nije, to što neko smatra da zbog toga trebamo biti zahvalni govori o osobi koja to piše i njenoj percepciji života.

 

A Mirotić sam po sebi nije bitan, ali je sam slučaj dobar kao simbol. I Mirotić i Pavle Ilić.

 

 

 

 

Kakvo stopiranje, drzava je dovela Zelimira

Link to comment
On 13. 8. 2024. at 22:52, Milosh76 said:

To je isto radio FKP na celu sa Toletom Karadzicem, bukvalno preslikano sto Terzic danas radi.

 

Karadžić je na čelu fkp bio, sad ne sećam se tačno, ali jedno godinu ili godinu ipo dana

 

svrha cele ove priče jeste da se prestane, odnosno da se zatvori taj krug ako je ikako moguće. i da posledično uđemo u jedno drugačije stanje, u kome neće opravdanje za grehe sadašnje biti nekakvi gresi iz prošlosti. to je stanje nekakve konstantne osvete i zle krvi, koja generalno ne može da se završi dobro

Link to comment

aleksansar stanojevic iz 2000 i neke porucio aleksandru stanojevicu danas da uradi nesto u evropi i da ne ispada u predkolu i neka udje bar u ligu evrope, ako ne moze u ligu sampiona

 

 

 

Link to comment
On 13.8.2024. at 19:40, sigurnost said:

Osnovni problem "navijača" Partizana je što smatraju da je poredak ustanovljen za vreme vladavine druga Tola Al Kapon'a zacementiran za sva vremena.

Međutim ništa od toga. Priroda se obnavlja.

Što bi rekao vaš veliki šef A šta su Žuti radili?

 

Današnji FK CZ je paradigma i simbol napredne Srbije. Meni je žao pravih i iskrenih navijača Zvezde, koji tu činjenicu moraju da potiskuju i sebi racionalizuju.

 No, to  je tako, što bi rekao još jedan vaš moćni simpatizer. 

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Što bi rekao vaš veliki šef A šta su Žuti radili?

 

Današnji FK CZ je paradigma i simbol napredne Srbije. Meni je žao pravih i iskrenih navijača Zvezde, koji tu činjenicu moraju da potiskuju i sebi racionališu.

 No, to  je tako, što bi rekao još jedan vaš moćni simpatizer. 

Meni je FKCZ paradigma uspeha against all odds jer su taj klub podigli domaci jeftini igraci. 

 

Paradigma i simbol napredne Srbije mi je Kk Partizan jer je taj klub podinut politickom voljom te partije. 

 

Ako nekad bude obrnuta situacija, odnosno ako se nekad Fkcz podigne preskupim strancima a Kk Partizan jeftinim domacim igracima, potrudicu se da razumem argumente koje trenutno nudite a ne odgovaraju realnosti. 

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
6 minutes ago, samo_opusteno said:

Meni je FKCZ paradigma uspeha against all odds jer su taj klub podigli domaci jeftini igraci. 

 

 

 

Kao što rekoh...

9 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je žao pravih i iskrenih navijača Zvezde, koji tu činjenicu moraju da potiskuju i sebi racionalizuju.

 No, to  je tako, što bi rekao još jedan vaš moćni simpatizer. 

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...