Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ladno ni lugano nece na svom stadionu docekati partizan. ako se zna da je napredak bio domacin u beogradu, a da dinamo nije igrao u svojoj drzavi, postavlja se pitanje sto se to navijaci partizana javljaju da odredjuju gde ce cukaricki da doceka zvezdu?!

Link to comment
27 minutes ago, Dimitrije said:

Stanojevicu se pruzila prilika da lajanjem na Vucica stekne simpatije velike vecine ljudi koji su protiv vlasti i time skrene paznju sa losih rezultate njegovog tima i njegovog loseg rada.  Postace jos i heroj na nacin koji je kod nas nije neuobicajen.  Moze da bude nistarija u svakom pogledu, ali ako opljune losu vlast, ta nistavnost prerasta u vrlinu.

 

Precenjujes ga. Covek je jednostavno mediokritetan i psihicki labilan trener koji nema kontrolu nad onim sto govori i naivno misli da ce nesto postici ako bude optuzivao sve i svakog okolo za sopstveno neznanje. Da sam ja neki portparol Zvezde napisao bih saopstenje posle ovoga koje bi se sastojalo iz spiska dijagnoza poremecaja licnosti i porucio bih mu da izabere nesto sa tog spiska, posto igrace i taktiku ocigledno ne ume da izabere pa ce u ovome mozda biti uspesniji.

Link to comment

Smešna je ova rasprava, diskusija, šta god.

Bukvalno V/3

Dakle, niko ne spori da je Stanoje slab trener, da su mu rezultati užasni, igra tima takodje. Da je kvalitet tima nikakav. I da je za sve to, odgovornost na njemu i upravi.

I to je jedan deo priče.

Drugi deo je neravnopravan položaj po svakom "logističkom", ili državnom odnosu.

 

Ubacujete još jedan bonus nepsredno pre početka sezone, van svih pravila

"aaaa, vi ste primili 6 komada od Kijeva, igrate loš fudbaaaal, šta hoćete"

 

Mislim, ako ćemo tako forumašiti, onda najbolje svako na svoj topic i sve oke.

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Ovde bukvalno  niko nije podrzao 2 bonusa pogotovo nedelju dana pre prvog kola.

Nisam Miloše ulazio u to, uopšte.

Već jebote, prosek foruma je 45-50 godina, a ne možemo normalnu diskusiju da vodimo. I onda se većina postova svela na "Stanoje loš trener, psihički labilan (tu se slažem sa @harper lee) šta on hoće primio 6 od Kijeva"

Ma to niko ne spori, ni vi, a ni mi....evo Tresko mu jebe mater svaki dan ceo dan

Ali kao, i van toga ima još nešto...nemojmo biti deca u ovim godinama

  • +1 3
Link to comment
28 minutes ago, Godfrey said:

prosek foruma je 45-50 godina, a ne možemo normalnu diskusiju da vodimo.

Potpuno se slazem!

Uvek sam za normalnu diskusiju, a ovde je veca fora zajebavati nego komunicirati. A te zajebancije su na nivou V-3, sto ti rece. I posle naravno da nema diskusije, kad je bude, trolovi je ubiju vrlo brzo.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, harper lee said:

 

Precenjujes ga. Covek je jednostavno mediokritetan i psihicki labilan trener koji nema kontrolu nad onim sto govori i naivno misli da ce nesto postici ako bude optuzivao sve i svakog okolo za sopstveno neznanje. Da sam ja neki portparol Zvezde napisao bih saopstenje posle ovoga koje bi se sastojalo iz spiska dijagnoza poremecaja licnosti i porucio bih mu da izabere nesto sa tog spiska, posto igrace i taktiku ocigledno ne ume da izabere pa ce u ovome mozda biti uspesniji.

Litijum.  To pomaze u smislu da primiri nervni sistem kada je visoka agitacija.

 

Ja mislim da Stanojevic nije los trener, ali psihicki problemi i paranoja u vidu Zvezde mu ne dozvoljavaju da svoje trenersko umece sprovede u delo.

Link to comment
1 minute ago, Godfrey said:

Nisam Miloše ulazio u to, uopšte.

Već jebote, prosek foruma je 45-50 godina, a ne možemo normalnu diskusiju da vodimo. I onda se većina postova svela na "Stanoje loš trener, psihički labilan (tu se slažem sa @harper lee) šta on hoće primio 6 od Kijeva"

Ma to niko ne spori, ni vi, a ni mi....evo Tresko mu jebe mater svaki dan ceo dan

Ali kao, i van toga ima još nešto...nemojmo biti deca u ovim godinama

 

Ima sta? Sta je to nesto cega ima? Na sve "argumente" koje je Stanojevic izneo moze bez problema da mu se odgovori kontra-argumentom koji bi mu zapusio usta kad bi njemu uopste stalo da bilo sta argumentuje i raspravi. Evo ti ovo sa zamenom domacinstva. Njemu je, pazi rec, brutalnost to sto ce Cukaricki i Zvezda, dakle dva kluba koja nemaju veze s njim i njegovim poslom, da igraju u Pancevu umesto na Banovom Brdu, iako Cukaricki ne da nema nista protiv nego su sami pozvali FSS da proveri teren pred utakmicu potpuno svesni u kakvom je stanju (to je izjavio Matijasevic). S druge strane, normalno mu je da "gostuje" na JNA protiv Napretka umesto, sto bi bilo normalno, logicno i vec se bezbroj puta desavalo u mnogim ligama, da se zameni domacinstvo pa da Partizan sada igra kuci a na prolece gostuje u Krusevcu. Sta bi pricao da su Cukaricki i Zvezda odlucili da igraju na Marakani umesto u Pancevu, sto bi bio ekvivalent ustupku koji je Partizan dobio u prvom kolu prvenstva? Brutalnost, jebo te.:laugh:

 

Naravno da ne moze normalna diskusija da se vodi jer je Stanojevic ne zeli, kao sto je vecina vas ne zeli ni ovde, niti je normalna diskusija uopste poenta te konstantne kuknjave. Posto ne moze da nadje nijednu situaciju u kojoj je Zvezda pogurana a Partizan ostecen u ovih 4-5 kola covek se bavi time zasto Srdjan Jovanovic ne sudi Zvezdi i ko je sudio derbi kad on nije bio ni u Srbiji ni u Partizanu. I jos pominje derbi sa tim istim sudijom Ilicem koji je valjda delegiran da sjebe Partizan u kojem je odnos suteva bio 24:2 u korist Zvezde a zavrsilo se nereseno. Plus unapred fantazira da ce se pravilo bonusa promeniti sledece godine pa stranci nece moci da budu bonus jer, pazi ovo ludilo, Djiga izlazi iz godista u kojem moze da bude bonus.:laugh: Djiga za kojeg u ovom trenutku imamo ponudu Kristal Palasa i lako moze da se desi da ne bude u Zvezdi za mesec dana. Eto, to su ti silni Stanojevicevi "argumenti" o kojima biste da vodite normalnu diskusiju.

 

Primetio si valjda da ja uopste ne ulazim u rasprave tipa "Vucic unistava Partizan, namerno ga sabotira, pravi od Partizana prvu pratilju" ili sta vec ne slusate sa te pokvarene ploce. Vase je pravo da to mislite, da se tako osecate i da u to verujete. Reagujem samo onda kad se iz vaseg kluba upire prstom u Zvezdu kao arhitekte neregularnosti i maltretiranja Partizana jer vi za to bukvalno nijedan jedini argument nemate osim budalastina tipa "zasto Srdjan Jovanovic ne sudi derbi". Sad je Stanojevicu odjednom stalo do sudbine Srdjana Jovanovica i gde on moze ili ne moze da sudi jer ne sudi derbi i izmislja gluposti da Jovanovic ne sudi na EP jer mu je zabranjeno da sudi derbi, kao da UEFA zabole kurac koje utakmice njihov sudija sudi u domacoj ligi. Vi imate pravo da budete nezadovoljni svojim statusom i to vam niko ne osporava, nemate pravo da u to vase nezadovoljstvo uvlacite citavu ligu i stvarate klimu u javnosti da Zvezda ne moze da dobije utakmicu domaceg prvenstva ako je sudije ne poguraju, sto je Tresko juce doslovno napisao. Stanojevic to svesno radi, isto kao sto je radio u prethodnom mandatu, s namerom da svaki sudija koji sudi bilo koju Zvezdinu utakmicu protiv bilo kojeg protivnika ulazi na teren sa mislju da ne sme da pogresi u korist Zvezde jer ce se sutra naci u saopstenju Partizana kao lopov i bitanga.

 

Zajebite te price, s tim ne moze normalno da se diskutuje jer za vas je bukvalno sve sto se desi, kao ovo sa promenom terena za utakmicu Cukaricki - Zvezda, dokaz da neko rusi Partizan tako da Zvezdi daje ustupke. I kad vam se na to odgovori da je mnogo vece ustupke od pocetka sezone koristio Partizan, da je Zvezdi manje-vise svejedno jer na vecini stadiona igra kao na domacem terenu i da smo mi takodje gubili bodove ali ne na nekom krticnjaku vec na najboljem terenu u zemlji, vi to jednostavno izignorisete i predjete na nesto drugo. Tako mozete da "diskutujete" samo sami sa sobom, niko nije u obavezi da se bavi Stanojevicevim histericnim ispadima na konferencijama za stampu i da "normalno diskutuje" fantazije koje su mu u tom trenutku pale na pamet.

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Litijum.  To pomaze u smislu da primiri nervni sistem kada je visoka agitacija.

 

Ja mislim da Stanojevic nije los trener, ali psihicki problemi i paranoja u vidu Zvezde mu ne dozvoljavaju da svoje trenersko umece sprovede u delo.

 

Nisam ni napisao da je los vec da je mediokritet, isto mislim za Vladana Milojevica. Trener koji vodi najbolje klubove u Srbiji a ne moze da nadje i zadrzi pristojan angazman u inostranstvu nije ozbiljan trener. Marko Nikolic je, na primer, ozbiljan trener. Milos Milojevic ako vec nije bice ozbiljan trener. To su ljudi koji su se dokazali i pravili rezultate kao treneri van Partizana i Zvezde. Stanojevic da nesto vredi ne bi se vracao u srpski fudbal sa izgovorom da je on, eto, imao bezbroj ponuda ali mu je uprava garantovala nekakav svemirski projekat pa se on teska srca prihvatio tog posla. Realnost je da je imao nula ponuda i da se nije vratio u Partizan vodio bi FK Nepostojim.

  • +1 2
Link to comment

Stanojeva priča za zamenu domaćinstva je budalaština, ja sam zato i napisao da se slažem sa tobom po pitanju njegove psihičke labilnosti. Mislim, nemamu tu šta da diskutujemo , budalaština.

Tresko šta je pisao, pa nije pisao u moje ime. Naravno da je glupost da Zvezda ne može da dobije utakmicu bez pomoći sudija. Zvezda je kvalitetom daleko prva, tu nema spora.

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Godfrey said:

Stanojeva priča za zamenu domaćinstva je budalaština, ja sam zato i napisao da se slažem sa tobom po pitanju njegove psihičke labilnosti. Mislim, nemamu tu šta da diskutujemo , budalaština.

Tresko šta je pisao, pa nije pisao u moje ime. Naravno da je glupost da Zvezda ne može da dobije utakmicu bez pomoći sudija. Zvezda je kvalitetom daleko prva, tu nema spora.

 

Tako je.  Ovim bi mogli i da stavimo tacku na diskusiju na temu o ugnjetenom Partizanu i favorizovanoj Zvezdi. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Tako je.  Ovim bi mogli i da stavimo tacku na diskusiju na temu o ugnjetenom Partizanu i favorizovanoj Zvezdi. 

Dimitrije,

to je suština. Što tu ne bi trebalo da bude tačke.

Ja sam sa ove strane izneo šta ne valja kod nas...a ako bih izneo i sa druge šta nije okej...pa opet bi se za pola strane svelo na vredjanje medju decom.

Zvezda je i pored svih slabosti Partizana daleko favorizovana. Čak i kad ne treba.

Edited by Godfrey
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, harper lee said:

 

Nisam ni napisao da je los vec da je mediokritet, isto mislim za Vladana Milojevica. Trener koji vodi najbolje klubove u Srbiji a ne moze da nadje i zadrzi pristojan angazman u inostranstvu nije ozbiljan trener. Marko Nikolic je, na primer, ozbiljan trener. Milos Milojevic ako vec nije bice ozbiljan trener. To su ljudi koji su se dokazali i pravili rezultate kao treneri van Partizana i Zvezde. Stanojevic da nesto vredi ne bi se vracao u srpski fudbal sa izgovorom da je on, eto, imao bezbroj ponuda ali mu je uprava garantovala nekakav svemirski projekat pa se on teska srca prihvatio tog posla. Realnost je da je imao nula ponuda i da se nije vratio u Partizan vodio bi FK Nepostojim.

:thumbup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...