Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

10 minutes ago, sasha said:

To je jedna od najvećih krađa, nešto tako nema ni u našoj ligi, verovatno i u nižim ligama.

 

Nerealna kradja. Jos mi je u glavi Zajec koji posle starta kleci na jednom kolenu na mestu na kojem je napravio prekrsaj i s nevericom gleda u sudiju koji pokazuje penal. Bukvalno se milimetar nije pomerio a klecao je metar ispred sesnaesterca. Sorensen se posle zalio u nekom intervjuu da mu je taj penal unistio karijeru, da je dobijao pretnje smrcu, valjda se dovoljno utesio parama koje su mu Spanci dali da izmisli taj penal.

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, harper lee said:

 

Nerealna kradja. Jos mi je u glavi Zajec koji posle starta kleci na jednom kolenu na mestu na kojem je napravio prekrsaj i s nevericom gleda u sudiju koji pokazuje penal. Bukvalno se milimetar nije pomerio a klecao je metar ispred sesnaesterca. 

Isti slučaj....

Link to comment

Nisam ispratio da li su oba blizanca Mituljikić došla ili samo Nikola.

 

Znam da su celu prošlu sezonu igrali za OFK pa otišli da prime pehar sa Zvezdom jer kao što bi neki rekli, oni nemaju veze sa Zvezdom.

 

Nekako mi je čudno da gledam ove Unproforce u plavo belom

Link to comment

Penal za Čuku u zaustavnom.

 

Prilika da vidimo kako mladi Mrkela i Terzić pišu pismeni zadatak na temu Suđenje u Superligi.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

ali stadion u zaječaru

:lolol:


 

sreća po sve gledaoce nije se ništa zapalilo, sad što je pola terena bilo u mraku o tome ćemo sledeće nedelje

 

medrano

🎪
 

 

ps

bilo mi čudno što počinju u 18, a oni lisci hteli da što više uštinu od dnevnog svetla

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Constantin said:

Pruv posle sankcija, uopšte, smo igrali u Brazilu....protiv domaćina.

 

Napisah prvu u Beogradu. Prilicno precizno jbg :fantom:

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

Napisah prvu u Beogradu. Prilicno precizno jbg :fantom:

Ja ti nisam negirao ništa, samo sam dodao još jednu informaciju :derisive:

  • +1 1
Link to comment

Kakvu odbranu OFK ima ovaj njihov mali golman ce na kraju sezone biti golman sa najvise odbrana u Evropi. Kakva gomila tantuza.:laugh:

Link to comment
14 hours ago, harper lee said:

 

Nerealna kradja. Jos mi je u glavi Zajec koji posle starta kleci na jednom kolenu na mestu na kojem je napravio prekrsaj i s nevericom gleda u sudiju koji pokazuje penal. Bukvalno se milimetar nije pomerio a klecao je metar ispred sesnaesterca. Sorensen se posle zalio u nekom intervjuu da mu je taj penal unistio karijeru, da je dobijao pretnje smrcu, valjda se dovoljno utesio parama koje su mu Spanci dali da izmisli taj penal.

Ni to nije bilo dovoljno, nego je ponovio izvođenje penala kad je Lopez Ufarte promašio ceo gol, zato što se Pantelić kretao. 

Mikeloti i Sorensen, dva antiheroja mog detinjstva.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
16 hours ago, sasha said:

To je jedna od najvećih krađa, nešto tako nema ni u našoj ligi, verovatno i u nižim ligama.

Kako misliš nema? Pa više puta je sviran penal za fk vučić van šesnaesterca. Da ne govorim o nastavljanju igre kad lopta izadje metar van terena u gol aut, ili živi zid na 15 metara. To što se dešava u srbiji otkad vučić rukovodi fudbalom nema nigde na svetu.

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
7 hours ago, Tresko said:

Kako misliš nema? Pa više puta je sviran penal za fk vučić van šesnaesterca. Da ne govorim o nastavljanju igre kad lopta izadje metar van terena u gol aut, ili živi zid na 15 metara. To što se dešava u srbiji otkad vučić rukovodi fudbalom nema nigde na svetu.

Dodaj i trenutak kad igrač "svira" penal...odnosno odluči da je penal, pa sudija mora da svira.

 

Svakom svoje govno, dunja, a?

  • +1 1
Link to comment

ovaj tunjavi Nikola Trajković je oženjen golmankom Norveške u rukometu, wtf? kakav random bračni par generator

 

ok igrali su u isto vreme u Đeru u Mađaskoj, ali opet

Link to comment

Rezerve Zvezde za današnju utakmicu su: Guteša, Điga, Mimović, Šljivić, Kanga, Dalsio, L. Ilić, Katai, Olajinka, Puma i Jovanović.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...