Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

18 minutes ago, Constantin said:

Naravno, niko da se osvrne da je Poledica slagao kao pas o "nula" gledalaca na tribinama tj. O prodatim kartama. Ne znam koji mu je motiv bio da prospe tu laž ?

Poledica je antivucic bot i kao svaki politicki bot sa bilo koje strane cesto izignorise istinu zarad nekog svog narativa. 

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, samo_opusteno said:

Poledica je antivucic bot i kao svaki politicki bot sa bilo koje strane cesto izignorise istinu zarad nekog svog narativa. 

NIje mi za drugo, nego navuk'o i opoziciju u Skupštini da tera taj spin. Ako ih provale odvukoše priču na sasvim drugu temu.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Naravno, niko da se osvrne da je Poledica slagao kao pas o "nula" gledalaca na tribinama tj. O prodatim kartama. Ne znam koji mu je motiv bio da prospe tu laž ?

 

Kao da je bitno da li je prodato 0 ili 27 karata. Stadioni su prazni, liga je nekvalitetna, preglomazna i neregularna. Ljudi koje smrde u savezu održavaju to stanje. To je ono što Poledica priča i u pravu je.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Kao da je bitno da li je prodato 0 ili 27 karata. Stadioni su prazni, liga je nekvalitetna, preglomazna i neregularna. Ljudi koje smrde u savezu održavaju to stanje. To je ono što Poledica priča i u pravu je.

Nije bitno, slažem se...ali u Leskovcu je bilo 1500 ljudi na tribinama, a to već nije beznačajna razlika. Pravo je pitanje kako IMT igra Superligu sa 700 000 € budžeta, ima prvake omladinske lige i igraće Ligu šampiona za tu kategoriju i takmiči se sa Zvezdom koja ima, koliko, 53 miliona € budžet.

Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

Mene bi bilo sramota da je Zvezdin budzet samo 53 miliona evra :fantom:

 

Realno ili knjigovodstveno?:covid19:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Realno ili knjigovodstveno?:covid19:

Ma to su samo "bele pare" crni fondovi i trange-frange ne ulaze u tu brojku...

Link to comment

TSC u PO LE sa pobednikom Penevežys Litvanija - Makabi Tel Aviv

 

Vojvodina ako prođe Maribor u PO LK sa pobednikom dvomeča Ilves - Djurgarden

Link to comment
13 minutes ago, VoodooDerina said:

TSC u PO LE sa pobednikom Penevežys Litvanija - Makabi Tel Aviv

 

Vojvodina ako prođe Maribor u PO LK sa pobednikom dvomeča Ilves - Djurgarden

 

Da li bese Makabi vodi Lazetic..pa se vraca na mesto uspeha ?

Link to comment

ako grad loznica i preživi naprednjake, terenu lozničkog stadiona su presudili subotnjim obredom...poslednja priča kaže da imt dočekuje partizan u zaječaru

Link to comment

u zaječaru je bio problem trafo, nisu imali adekvatno napajanje strujom na početku sezone

 

a i optika je bila pod ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...